Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cioccolata

kolczyk na zebie

Polecane posty

czy ktos ma kolczyk za zebie, na dwojce lub trojce? mam ladne, proste zeby i chcialabym sobie takie zrobic, ale nie wiem jak sie do tego zabrac. czy to u dentysty? w jaki sposob sie to odbywa? i jakie sa ceny i gdzie mozna dostac taki kolczyk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mili29
Swiat oszalal :O Niedlugo ludzie beda sobie zakladac kolczyki w... oku :D Nie, no loozik :) jestem tolerancyjna, kazdy robi to, na co ma ochote. Tylko poszukaj dokladnych informacji nt. jaki to ma po czasie wplyw na zeby, szkliwo itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie szukam... niby przylepia sie klejem, ktory nie szkodzi na szkliwo. ponoc trzyma sie do roku czasu... ale chcialabym cos wiedziec wiecej. ostatnio widzialam takie kolczyki w sklepie, ale samodzielnie naklejane. wiec moze najpierw sprobuje taki, zeby zobaczyc jak to jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obrzydlistwo
:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blądynka
Takie kolczyki można spokojnie założyć sposobami domowymi. Potrzebne są do tego celu, wiertarka z udarem, klej i kolczyk. Kolczyki tego typu można zakupć w sklepie z częściami metalowymi, bądź w każdym sklepie z gospodarstwem domowym. Sposób wykonania: Dziurkę wywiercamy wiertełkiem o średnicy 0,07mmm do dziurki aplikujemy klej ( Kropelka) do tak przygotowanego ząbka ( najlepiej kiełek) wkładamy kolczyk. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blądynka
no co TY, jak można pytać poważnie o to gdzie i za ile można wybić sobie ładne zęby. A poproś menela z pod budki z piwem zrobi to za borygo, albo kropelka i też kuku gotowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -martyna-
Sexi? :D:D:D Buhahaha koń by się uśmiał - i w tym usmiechu wygląda zapewne bardziej sexi niż laska z zakolczykowanymi zębami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -martyna-
Blądynko - już Cię lubię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko, wy pewnie myslicie, ze to normalny kolczyk jakis wiszacy czy cos... chodzi mi o maly, plaski diamencik.i czy to az takie wielkie zlo? ludzie robia gorsze rzeczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blądyna
-martyna-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki miała Frytka
w Mieście Kobiet... to jest poprostu naklejona np. cyrkonia takim klejem jak się przykleja zamki w aparatach ortodontycznych... o gustach się ponoć nie dyskutuje.. co kto lubi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blądyna
Rzeczony diamencik z daleka wygląda jakby jego posiadacz miał dziurę w ząbku. Nie wspomnę tu jak wygląda posiadacz owego diamencika po zjedzeniu kolacji. A biżuteria od wieków znajdowała lepsze zastosowanie. Zatem proponuję tego się trzymać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zalezy jeszcze jakiego rozmiaru i koloru sa te diamenciki, jesli zielony, czerwony itp to rzeczywiscie moze wygladac jak resztki jedzenia. ja planuje przezroczysty i bardzo maly... a na pewno nie wsadze sobie kolczyka w jezyk czy w pepek... to juz za bardzo oklepane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blądyna
a odbycić już był?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blądyna
odbycić = odbycik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nac
Moze i oklepane, ale wyglada dosc ladnie... Ale zeby? Widzidz, ze wiekszosc odradza... No ale skoro chcesz sie tego trzymac, to Twoja sprawa. Zrobisz sobie taki ''kolczyk'' (wg mnie to tylko naklejka, ciezko nazwac to kolczykiem) i zrobi to 5000 000 innych wiezniow mody, ktorzy tak, jak Ty spostrzega, ze teraz wlasnie to jest na topie i i tak bedzie oklepane :P Tak samo, jak piercing w pepku czy jezyku :) Twoja sprawa. Idz do stomatologa i o to zapytaj. Powinien udzielic Ci informacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale \'problem\' w tym, ze to nie jest na topie... a jesli mi sie znudzi, to mozna to bez problemu sciagnac. przynajmniej nie bede miala dziury w brzuchu, gdy stwierdze, ze mi sie nie podoba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiak788
po co sie szpecic!!!!!niema sensu!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy w ogole spotkalyscie kiedykolwiek kogos z taka ozdoba? bo z tego co widze to ludzie sobie wyobrazaja \'niewiadomoco\', ze to jakis przewiercony na wylot zab i wlozony wiszacy kolczyk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blądyna
a może by tak plaster na opryszczkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia969
witam ja mam taki jak to nazywacie kolczyk jest to malenka cyrkonia o srednicy 2 milimetrow mam ja na dwojce zrobilam ja wczoraj i bardzo mi sie podoba zaplacilam 20€ I robilam to u dentysty jest to bezbolesny 15 minutowy "zabieg" lekarz przykleja cyrkonie na kleju takim jak do robienia tipsow i utwardza switlem uv i gotowe :) jezeli chcialabys wiediec cos wiecej mozesz napisac meila karolcia969@gazeta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ROBAK W CZEREśNI
Moja ortodontka ma sliczne zeby, i właśnie w dwójce lub trójce(dzisiaj sprawdzę;) ) ma cyrkonię, bardzo fajnie to wygląda. Przezroczystą oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominicka
Ja mam kolczyk w zebie. na dwojcwe. moge ci pokazac jak to wyglada i przy okazji doradzic. najlepiej nie rob sobie cyrkoni bo odpada bardzo szybko. ja mam złoty kolczyk w kształcie gwiazdki i w srodku cyrkonia. super to wyglada i takiego kolczyka nikt nie porownuje do ubytku :D jest on duzo drozszy od zwykłej cyrkoni. mozesz napisac do mnie na poczte dominicka@op.pl to powiem ci wiecej jak to sie robi i gdzie. aa i co do mili29 to kolczyk w oku tez jest ale juz mniej mi sie podoba bo jest zwiszajacy. małow eisz o swiecie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaP
cioccolata mi osobiscie pomysl sie podoba i sama sobie chyba taki zrobie...a blondynka i kolezanka sraja glupoty i maja z tego radochę ..proponuje dziewczynki do piaskownicy...a jak nie macie nic madrego do powiedzenia to lepiej sie nie udzielajcie:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Azji
ja mam \"kolczyk\" na zębie, trzyma mi się już rok czasu.a niebawem sciagam go i przyklejam sobie nowy. przyklejala mi go dentystka na klej do przytwierdzania aparatów ortopedycznych i utwardzała to takim specjalnym światłem. takie cos kosztuje około 200 zł, chociaż zależy od gabinetu. Co do kosmetyczek, to nie wszystkie wykonują przyklejanie cyrkonii do zęba profesjonalnie. u mnie w mieście są gabinety, które zrobią to z 20 zł, przykleją cyrkonię do tipsów na zęba.. klejem do tipsów. tego nie polecam, bo klej zawiera kwas, jest trujący i wypali szkliwo, a taka zwykła cyrkonia nie jest trwała, często odlatuje z zeba i pozostaje po tym taka srebrna lub złota farba ze spodu cyrkonii. widziałam takie coś u kilku dziewczyn Lepiej więc wydać trochę wiecej i wiedziec ze wszystko jest zrobione profesjonalnie. Jeszcze jedno... jeśli chcesz zapłacić mniej, to poszukaj w hurtowniach medycznych u siebie w miescie samych błyskotek na zęby. przewaznie mają duze wybory. rozne kamienie szlachetne, ozdoby ze złota i z białego złota, w różnych kształtach. ja ostatnio kupiłam sobie złotą gwiazdkę. zapłaciłam za nią niecałe 50 zł. w czwartek idę do swojej dentystki przykleić ją na ząbka i pozbyć się cyrkonii, która mam. jeszcze jedno... minus cyrkonii... one są błyszczące, ale tylko do czasu, kryształek matowieje i ściera się na wierzchu od mycia zębów itd. traci swój blask

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylam u stomatologa i asystowala jakas studentak, moze stazystka, miala wlasnie taki diamencik na zebie chyba dwojce lub trojce, straszne :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×