Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość *elunia*

Dzis znowu mi buty przemokly!!

Polecane posty

Gość *elunia*

Nie wiem czy tylko ja mam takiego pecha jesli chodzi o kupno butow?? Juz druga para butow mi przemaka! Nie sa to jakies tanie buty..lecz ze skorki..takie fajne oficerki..zupenie nowe..:(( i jak tylko wyjde na ulice gdzie jest chlapa (o kaluzach nie wspomne) to zaraz mi przemakaja..:( Poradzicie kupowac buty trekingowe (wykonane ze skory nieprzemaklnej) ale ja lubie chodzic w eleganckim obuwiu. Pytanie-co zrobic by moje nie przemakaly? czym je impregnowac (prosze o podanie konkretnej marki impregnanta) a moze szewc cos poradzi?? Mysle tez kupic wkadki do obuwia termiczne..dziki czemu bedzie mi w butach cieplej..ale co z przemakaniem??Prosze..pomozcie..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *elunia*
Tylko ja mam ten "problem"??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepszym...
najlepszym wyjściem będzie kupno gumiaków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eluniu ja mam ten sam problem co Ty.:(:(i tez nie wiem jakie buty kupowac,aby nie przemakaly :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *elunia*
AnnoM! Wiesz co mnie najbardziej wkurza?? To,ze kupuje naprawde dobrej jakosci buty a okazuje sie,ze sa calkiem do bani jak jest mokro na dworze. Normalnie plakac mi sie chce! Dzis wracalam do domu pieszo i...gdy sciagnelam buty to mialam calutkie buty mokre! Jutro wybieram sie do pracy w butach trekingowych :-) :-) :-) Moze ktos wie co zrobic by buty nie przemakaly?? Ja sprobuje z wkladkami termicznychi..i moze czubeczki wypcham wata??:-) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buty trekingowe
przy takiej pogodzie chodze w butach trekingowych z membrana, regularnie uzywam impregnatu (zazwyczaj w areozolu) i nie przemakaja. Idz do sklepu z obówiem górskim to tam napewno Ci doradza jaki impregnat kupic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja w zeszlym roku kupilam
buty za 420 zl i oczywiscie przemiekaja. Dlatego w taka pogode chodze w butach gorskich i wali mnie to ze nie sa eleganckie. Wole miec cieplo w nogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *elunia*
:-) Problem w tym,ze buty trekingowe zakladam wylacznie gdy wyjezdzam w gory!!:-) Lubie wygladac elegancko..a one w zaden sposob nie pasuja!!:-) Jetsem tak sflustrowana,ze jutro na bank wloze trekingi..:D Ale czym impregnowac eleganckie buty?? Tyle dziewczyn chodzi wlasnie w eleganckim obuwiu..a zadna nie ma pomyslu??:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie oczekujecie chyba ze
skora jest jak plastik i nie bedzie przy takiej chlapie przemakac:P albo chce sie wygladac przy takiej pogodzie elegancko albo miec suche stopy wszystkie 'kozaczki' przy takim blocku przemokna i nie pomoze wam super jakosc ani impregnaty jesli chodzicie piechota wiec propobuje nosic jednak buty trekingowe do czasu az sie sucho zrobi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afra
a moze tak...pasta do butow???skorzane buty powinny przetrwac, wystarczy solidnie co 3 dni napastowac i zapchac pasta wszystkie mozliwe miejsca gdzie cos przemakac moze.... gorzej jesli nosisz zamszowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *elunia*
A moze woskiem do butow posmarowac skore ( nie zamszowa lecz gladka)..czy czarna pasta np Kiwi wystarczy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moje buty tez caly czas przemakaja;/ juz nie mam sily

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny kwestia odpowiedniego zabezpieczenia. Mam już botki trzeci sezon i mimo nawet takiej pluchy jak dziś (Warszawa) nic mi nie przemaka. kiedyś używałam takiego niebieskiego impregnatu z rossmana ale go wycofali. teraz przerzuciłam się na Isokor, bo chroni buty przed wodą i błotem. Łatwiej się je czyści i wysatrczy tylko przetrzeć i buty wyglądają jak nowe. Fajnie sprawdza się także do impregnacji rękawiczek. Chodzi mi o ten produkt: https://efektlotosu.pl/isokor-fabrics-20-lotos-standard-250ml-p-8.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×