Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dajcie rade

włosy nie tam gdzie powinny

Polecane posty

Gość dajcie rade

cześć chciałbym zebyście niewiem.. pomogli jakoś, otóż jestem chłopakiem i mam 21 lat i strasznie wkurza mnie ze między brwiami rosbną mi włosy, od kilku lat scinam je scianam nożyczkami, ale ileż mozna?? da się to jakoś usunąć, to pytanie moze bardziej do dziewczyn bo one wiedzą co sie z tym czymś takim robi! dodam jeszcze ze jeśli bym tego nie "strzygł" tych włosków oczywiśćie to podejrze3wam ze w ciągu 2 tygodni zamiast brwi miałbym jedną długą prostą, czarną kreske! błagam pomóżcie! z góry dzięki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NNBNBU
Przejedź depilatorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dajcie rade
hmm do kosmetyczki? co TY wiki dzięki, ale sama nie masz jakiejś innej rady dla mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brwi jak brwi
brwi jak brwi, ale jeżeli fredzio jest zarosnięty to jest porażka!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dajcie rade
fred ma sie dobrze:D o to sie nie bój:P gorzej z brwiami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dajcie rade
powiedz coś więcej o tym wosku, gdzie go kupić i jak sie fachowo nazywa,, a o rozsmarowanie sie nie bój, skoro nożyczkami równiutko obcianam niemal do zera to i równo wosk rozsmaruje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosmetyczka jak najbardziej
taki zabieg kosztuje niewiele, a przynajmniej zrobi to porządnie, a sam możesz zrobić tak że będziesz wyglądał gorzej niż przed. Mój kuzyn chodził z tym do kosmetyczki i jaja mu jeszcze chyba nie odpadły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosmetyczka jak najbardziej
poza tym jak nie masz doświadczenia z woskiem, to lepiej nie zaczynać akurat na twarzy, bo możesz sie zdziwić. Chyba że jakaś koleżanka ci pomoże ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosmetyczka jak najbardziej
kosmetyczka wyjdzie taniej niż wosk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dajcie rade
hej hej , to mój temat, .. dzięki za rady, pomyśle o kosmetyczce ale to będzie wieksza siara niz kupowanie wosku pewnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dajcie rade
jasne ze chce:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dajcie rade
a co kosmetyczka poradi? wypali to? wylaseruje czy woskiem zaleje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajahkaaaa
ej a pensetą? przeciez normalnie wyskub pensteą.. ale tak najlepiej isc do kosmetyczki.. i nie sluchaj ich zeby jakims woskiem robi..to nienormalne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brondynka
Kosmetyczka ci to zlikwiduje specjalną igłą elektrczną, albo laserem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosmetyczka jak najbardziej
kosmetyczka zrobi najprawdopodobniej woskiem, tyle że ona się na tym zna, i zrobi to w 5 minut, natomiast samodzielna obsługa wosku nie jest taka prosta ;) największa siara to jest myśleć, że pójśc do kosmetyczki to siara. Faceci! nie wstydźcie się dbać o iebie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dajcie rade
kosmetyczka i kosmetyczka... a niby gdzie ja j ą znajde? he / jak tam wejde to chyba będzie tak samo jakbym weszedł do damskiej ubikacji!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dajcie rade
a już jeśli ona mi to usunie wodkiem, igłą czy tam laserem, to na jaki okres czasu będe miał spokój hm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ponoc tacy ludzie mają w sobie cos z wilkołaka. Lunatykujesz w nocy i budzisz sie moze z krwią na zębach?:D Tak tylko pytam....A powaznie, to absolutnie nie scinaj, ani nie gol bo to tylko pogarsza sprawe. Kup sobie epsetke i raz w tygodniu wyrywaj nią wlosy. Najlepszym wyjsciem dla Ciebie byloby jednak usuwanie laseremw gabinecie kosmetycznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym jednak radziła iść do
kosmetyczki. Zrobisz sobie sam krzywdę. Jak ktoś nie potarafi się woskować, to moze sobie nawet skórę oderwać:O Serio. Zapłącisz 15-20zł i będziesz miał spokój na miesiąc. I nie będziesz wyglądał jak pajac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dajcie rade
ale jak myślisz? ile to razy, czyli ile miesięcy bede powtarzał?? czytałem coś o wąsach u dziewczyn na forum i widze ze one nie mogą sie tego pozbyć kurde a ja mam niecały centymetr kwadratowy... moze zniknie nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po wosku mozesz miec brzydkie slady i stany zapalne. Zresztą wosk i tak nie wyrwie Ci wszystkich wlosow, bo wlosy na brwiach maja to do siebie, ze są grube i maja gleboko cebulki. Ja radze pesetką, jak sie wstydzisz kosmetyczki. Laser to nie glupia sprawa, bys mial spokoj na dluuugi czas, zabieg na takiej malej przestrzeni nie kosztowalby chyba duzo. Poczytaj w necie na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ano to moze ja cos doradzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A tych wloskow innymi sposobami niz laser to nigdy nie wykorzenisz. Mialam taka kolezanke kiedys, mowili na nia Hitlerek bo miala wąsy. Chodzila raz na miesiac do kosmetyczki na wyrywanie woskiem, ale one skubane nadal odrastaly, troche slabsze, ale odrastaly. Pamietam, jak sama sobie raz wywoskowala, to 2 tygodnie nie wychodzila z domu, bo miala spuchniete cale usta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dajcie rade
ale jak myślisz? ile to razy, czyli ile miesięcy bede powtarzał?? czytałem coś o wąsach u dziewczyn na forum i widze ze one nie mogą sie tego pozbyć kurde a ja mam niecały centymetr kwadratowy... moze zniknie nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym jednak radziła iść do
głupi jesteś:O Dziewczyna mojego kolegi pracuje jako kosmetyczka i do tego gabinetu nawet faceci przychodzą na depilacje jajek:O A usuwanie włosów z twarzy to jest normalka. Faceci chodza na zabiegi na trądzik, oczyszczanie twarzy, maseczki, manikiur iitd. i nikt nie robi problemu:O Jakiś zacofany jesteś:O tez nie lubię gogusiów. Ale nikt ci się nie każe malować ani lakierować, ani deplowac nóg woskiem. Po prostu jak masz za dużo włosów na twarzy, to lepiej je usunąć, bo nie wygląda to pewnie fajne, skoro już się tak męczysz długi czas. Albo to zostaw, albo idź do kosmetyczki i nie marudź.... Dla mnie bardziej żenujące jest obcinanie sobie brwi nożyczkami, skwapliwie, codziennie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ano to moze ja cos doradzę
jeśli wolisz sam cos zrobic niz isc do kosemtyczki to kup sobie plasterki z woskiem z joanny(sensual)do depilacji twarzy,kosztują 6-7 zł :)wytnij plasterek na szerokość jaką masz między brwiami,naklej ,zerwij i po chwili nie bedzie juz włosków!!!sprawdzone:) w ten sposób usuwam mojemu lubemu własnie włoski miedzy brwiami:)raz w miesiacu i musze przyznac ze po jakichs 3 razach juz prawie nie ma co depilowac:)szczerze polecam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym jednak radziła iść do
Włosy nie znikają. Nawet po laserze rosną znowu. A leser na takiej małej powierzchni kosztowałby ok. 150 zł ze sesję. A sesji byś musiał mieć ze 4. U kosmetyczki zapłacisz 15zł i masz spokój na 3-5 tygodni. Zależy, jak szybko włosy ci rosną. A jak nie, to to zostaw i po prostu się nie przejmuj,. Jeżeli jesteś przystojny, to nawet zrośnięte brwi ci nie zaszkodzą, a nawet mogą dodac uroku. Najważniejsze, zebys nie miałą włosów na plecach:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×