Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

JUSTUS

jak napisac WYMÓWIENIE???

Polecane posty

chce rozwiązać umowę z pracodawcą z 2 tygodniowym okresem wymowienia. siedze od godziny nie moge tego zklecic. ma ktos jakies wzory??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość geodeta powiatowy
Mam moralny wzór do naśladowania - jest nim Ojciec Święty Jan Paweł II

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TATATTAATTATAT
Z dniem ....rozwiązuje umowe o prace zawarta w dniu...z zachowaniem dwutygodniowego okresu wypowiedzenia, który upływa w dniu.... z powazaniem niniejsze pismo sporzadzono w dwoch jednobrzmiacych egzemplarzach po jednym dla kazdej ze stron ( w lewym gornym rogu twoje dane) w prawym gornym data i miasto po prawej w rzędzie daty ale niżej dane pracodawcy i napis ROZWIAZANIE UMOWY O PRACE ZA WYPOWIEDZENIEM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pieprzysz i mylisz pojęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAAATATATATTATATATATA
A jak sie niby pisze wypwiedzenie jełopie ty jeden?Napisalam tego setki i wiem, jak sie pisze cepie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffghdshs
Jak można nie umieć sklecić trzech zdań!!!!!! Niedorozwój umysłowy narodu postępuje. Przerażające. Oto przykład analfabetyzmu młodszych pokoleń. No chyba, że to praca ciecia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spotkałam się po 5 miesiącach
He, he, setki - tyle razy wypowiedałaś umowę o pracę? :D Mój sasiad, niejaki Zenek, wielokrotnie (setki razy) proponował obcym kobietom współżycie płciowe. Nadal jest prawiczkiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAAATATATATTATATATATA
Dokładnie tak, wypowiedziałam mnóstwo umów-nie tylko o pracę-ostatnia pisałam 2 tygodnie temu i jestem na bierzaco:)pozdrów kolegę, to przykre co go spotkało:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a profesor niech się goni
"Bieżąco". Takie te twoje "wymówienia" jak twoja ortografia. "W dwóch jednobrzmiących egzemplarzach" Buhahahahahaha... wypowiedzenie jest jednostronnym oświadczeniem woli :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do a profesor niech sie goni
do: a profesor niech sie goni -wszelkie tego typu dokumenty nalezy przygotowac w dwóch egzemplarzach, po to zeby miec potwierdzenie przyjecia wypowiedzenia. I kto tu jest durniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TTATATATATTATAAT
ja zauważyłam,że na tym forum siedza tylko i wyłącznie wielcy poloniści-wystarczy popełnic mały błąd ortograficzny-zreszta nieswiadomie i juz jest halo-nikt tak naprawdę nie napisał tej dziewczynie jak napisać wymówienie-czepiacie sie tylko mnie...wiem,że doradziłam jej dobrze-a z dwoma egzrmplarzami to jest oczywiste-na wszystko musi byc potwierdzenie no ale cóż, Wy tacy inteligentni jestescie, ze zapewne o tym wiecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo co to za klotnie:] ja tylko chcialam wiedziec jak sie pisze, ale juz sobie sama poradzilam, i zlozylam thx i no stress ludzie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×