Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość margeuritte

pierwsza praca

Polecane posty

Gość margeuritte

napszcie cos gdzie suzkalysicie jak? czy czytac drobne ogloszenia czt tylko te duze gdzie najlepiej zaczac? w firmie czy w sklepie z ciuchami? nie wiem zupelnie jak sie mam odnalezc. Co powiem kocham pieski i dzieci?to co mam pracowac w schronisku czy przedszkolu? Jestem naprawde przerazona pbo nie wiem w charakterze kogo mam szukac pracy? jedyne co to to ze jetsem dokladna i pracowita, uczciwa do bolu wiec moze to jakeis zalety? brzydka tez nie jestem i do debili tez nie naleze bo w koncu koncze studia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakie studia
chyba takie gdzie nie trzeba umieć pisać. Będę strzelać: zarządzanie i marketing w prywatnej "uczelni"? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margeuritte
nie studia wyzsze na panstwowej uczelni ktorych pewnie w zyziu bys nei skonczyla. Jakby sie kazdy takich pierdol tu czepial to pewnie by nie bylo tego calego forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akademie Analfabetyzmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laseczka**
W zyziu nie skończyłam studiów... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carisa
Szczerze, to czytajac nawet nie zauwazylam ze robisz błędy.Ludzie czepiacie sie, najwazniejsze jest to co dziewczyna chciala przekazac. Kurde to jest internet a nie lekcja j.polskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcia20
ja zaczynalam prace na ulotkach w wieku 17 lat a pozniej hostessa, praca w kiosku, na kasie w hipermarkecie a teraz probuje o prace na poczcie. Najlepiej zacznij od sklepu wg mnie. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wprawdzie nie ja
ale mój syn 2 tygodnie temu podjął pierwszą pracę w życiu,nie licząc krótkiego epizodu w TELE2,bo to było naprawdę chore i do tego za grosze. Teraz to też nic wielkiego,bo praca fizyczna,ale firma duza i z lokalna juz renomą,więc myślę ,że dłużej tam popracuje. No i jak to najczęściej bywa załatwił mu ją kolega ze studiów,bo gdyby przyszedła sam,napewno by go nie przyjęli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wprawdzie nie ja
teraz widzę,że też "palnęłam"parę literówek,więc z góry za nie przepraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łola-bo-ga
ej laska... to po co to ty konczysz studia, jak niewiesz nawet w jakiej brazny chcesz pracowac... Twoje studia chyba maja jakies ukierunkowanie co nie. Jak ktos studiuje na np. akademi medycznej to raczej bedzie lekarzem,a nie prawnikiem. i na odwrot... wiec wez sie zastanow, bo te studia to ci chyba do niczego potrzebne nie byly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziara
no jasne wszystko trzeba wiedzieć w wieku 16 lat...bo potem jest już za późno współczesne społeczeństwo jest tak skonstruowane że nie ma szans na poszukiwanie swojego miejsca albo się zahaczasz albo nie i nie pozdrawiam palanta z 9:21 do takich postów dołączaj coś na odreagowanie...pół litra albo żyletki http://www.wrzuta.pl/audio/fzTRKDKWTU/10_-_the_offspring_-_all_i_want

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssssssssssssssssssssssssssssss
przeciez ona nie zrobila zadnego bledu:-O moze za szybko pisala i porobila literowki tylko:-O ale z was zlosliwcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łola-bo-ga
dziara -> ty tez masz niezle nasrane kur.wa wez troche pomysl zanim cos napiszesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×