Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hnghh

uległy

Polecane posty

Gość hnghh

Kobiety co sądzicie o facecie.. który by był waszym niewolnikiem dosłownie... pozwalaby wam się bić.. rządzić wami.. i byłym wam posłuszny we wszystkim :) dosłownie.. we wszystkim..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewee
nie kręcą mnie słabsi faceci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beznadziejne to życie.
sądze, żę to byłby frajer. Wolę, żeby facet mną rządził. Odrobinę oczywiscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadam się z beznadziejnym to życiem ;) facet uległy to nie facet, można się nim pobawić, ale z nim pobawić się nie da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hnghh
No ale ten facet by był pozornie taki uległy... tak naprawde byłby przypakowany... i umiał .. sztuki walki...i by was mógł bronić.. ale kobieta by z nim mogła robić co chce.. a on b był posłuszny jak pies.... pytam z ciekawości co by taka kobieta.. o m o takim faciecie myślała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nuda, kurde lubie porządzic sobie ale to bylo by naprawdę nudne, lubie jak facet ma swoje zdanie:) kurde facet to ma byc facet!!! a nie jakas ciota za przeproszeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hnghh
ja o takim maczo marzę :D ale na razie musze sie pocieszać moimi kolegami z plemienia Hutu :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hnghh
Dobra to wolicie żeby taki facet .. chodził trzaskła wsystkim w ryje a was poniżał i traktował jak zero :(((( bo już sam niewiem oco wam biega ehhh... kobiety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolaa dobrze mówisz, ja byłam w jedym związku, gdzie facet był uległy i nie miał własnego zdania. Rzucał mi świat u stóp a ja się coraz bardziej dusiłam, bo potrzebowałam mężczyzny, który będzie sie opiekował mną, a nie wymagał odemnie myślenia za dwoje. PORAŻKA!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hnghh
DOKłADNIE.. rozpierdalał wszystko co na drodze stoi i mu przeszkadza.. a was za włosy szarpał i pieprzył jak się da najmocniej bo już sam niewiem.. ale wy jesteście dziwaczne same niewiecie czego chcecie co za baby... je nikt nie zrozumie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hnghh
pierwsze chcą niewlonika którym mogą rządzić.. a potem brutala co będzie nimi rządził ja pierdole... dziwactwo :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam, a czy istnieje tylko biale i czarne? Nawet pies ma swoje zdanie. A facet totalnie uległy jest po prostu głupi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hnghh
No to co raz traktować jak niewolnice a raz jak swoją panią ??? przecież to bez sensu... raz udawać.. ciołka.. a raz twardziela dziwactwo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hnghh
Skoro tak to ma wyglądac.. to wole dominować.. i rozkazywać babeczce... proste.. dzięki za rady.. dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jalk będziesz rozkazywał to dostaniez kopa w dupę i na tym się skończy :D Nie słyszałeś o czymś takim jak związek partnerski? ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hnghh
Nie słyszałaś o takim czymś jak miłość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owszem :) ale największe uczucie można zniszczyć jeśli nie umie się traktować partnera odpowiednio. Tak jak mężczyźni nie lubią oibet wiecznie uwieszonych im na szyi, wysyłających setki smsów, szczególne w najmniej odpowiednich momentach. Tak i kobieta nie chce mieć mężczyzny podnóżka, ale partnera, który wie czego chce od życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hnghh
przecież nie będe jej nic robił będe ją chronił ale ona będzie musiała moje wszystkie polecenia wykonywać .... To jest najfajniejsze hehe :) Oczywiście nie będe jej do tego jakoś fizycznie zmuszał... bo nie jestem kretynem i nie bije kobiet.. ale się wydre albo coś to może być ciekawe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hnghh
O albo to jest plan doskonały wezne.. ją na ręce i podnose do gory hihih.. i nie puszcze dopóki nie wykona rozkazu to może być interesujące...:P Chwyce ją delikatnie za rączki i nie puszcze..:) albo za brzuszek co otym sądzicie kobiety ??? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hnghh
Jak wy byście zareagował na takie rozkazy fizyczne moje drogie Panie.. jakby wam tak wasz facet zrobił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hnghh
KRO dlaczego tak uważasz :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hnghh
Nie podoba ci się to co pisze.. ale to by było delikatne.... tak specjalnie ehhh przecież... nie zrobiłym krzywdy ...:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hnghh
kobietki to myślicie ze takie zabawy to złe raczej tak nie robić jak pisałem wyżej :) Co może kobieta jaka reakcja na takie coś może być :P poważnie pytam się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hnghh
niewiem czy ja jakiś głupi jestem ale was nie rozumiem kurde :/....ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×