Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szukająca...

Kraków - znajde prace na jeden tydzien?

Polecane posty

Gość szukająca...

Poradzcie mi cos. Za tydzien mam egzamin na studiach i zaraz potem wracam do domu. Tylko problem w tym, ze juz kasy brak... Co moglabym robic przez ten tydzien, zeby zarobic choc pare groszy (oprocz roznoszenia ulotek) ? A moze ktos z Was ma jakas prace dla mnie??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukająca...
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szukają archiwistów w firmie Auxillium - ja im odmówiłam, bo dostałam stałą pracę. Tu masz linka, możesz zadzwonić do gościa i spytać się. Porządkują archiwum, więc umowa jest albo o dzieło albo zlecenie - jest możliwość, że przyjmą Ciebie (studiujesz na kierunku humanistycznym??) Kancelaria Biegłych Rewidentów Auxilium S.A. Al. Pokoju 84, 31-564 Kraków Tel. 012 425-80-53, 0602 77 29 76 http://www.auxilium.com.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukająca...
Bardzo dziekuje Agneess, ale nie wiem czy przyjeliby mnie. Myslisz, ze oplacaloby mi sie o to starac? Bo ja szukam czegos tylko na pare dni i najlepiej od teraz. Studiuje jezyki obce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co Ci szkodzi spróbować?? Zresztą jak powiedziałam facetowi że otrzymałam ofertę stałej pracy to stwierdził, że można pracować rano, wieczorem, w weekend - da się ugadać. Koleś z którym rozmawiałam przez telefon jest rzeczowy, ale niestety nie pamiętam jego nazwiska...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukająca...
ok, w takim razie dzieki. zadzwonie tam i sie dowiem co i jak. jakby ktos mial jeszcze jakies propozycje to pisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość egfterg
moja kolezanka zajmowala sie takim poerzadkowaniem archirm w krk idostala 100 zl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukająca...
A 100zl za jaki czas pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawunia nie przypieprzaj sie
mialo byc 1000 zl, chyba za miesiac pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukająca...
Dzieki Kawunia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×