Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie nie i jeszcze raz nie

co warto kupić w biedrące wystawili mi ja tak blisko że pewniw tam zaglądne

Polecane posty

Gość upupupu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a feeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja jeszcze kupuje
sok pomidorowy ( moj tata mowi ze jest najlepszy:) ) ryż Sonko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Albert380
Witam. Tanio i dobre; Ser twarogowy półtłusty-1,85zł. Pomidory b/s-1,45zł. Margaryna Delma 1000G.-2,59zł. Majonez "Splendido" 400g.-2,79zł. Baleron Gotowany-14,95/1kg. szprot w sosie pom.-2,19zł. Jabłko 1,5kg.opak.-1,48zł. Jogurt Tola150g.-0,69zł. Masło Osełkowe 375g.-4,99zł. Śmietana 12% 200g.-0,89zł. Ciastka "Markizy" 500g.-4,19zł. Kopytka 500g.-3,30zł. Ogórek konserwowy-2,49zł. Mieszanka Pierników 530g.-4,99zł. Drażetki 150g.-1,59zł. i inne;) Polecam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facili
jakos Ci nie wierze ,Ci co nagłosniej krzycza pierwsi by polecieli na taka darmoche. :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gin Lubuski 700 ml - dla zwolenników W warszawskich sklepach kosztuje średnio 32-36 zł, w BIEDRONCE - 26 zł ! Oczom nie wierzyłam :O) Gin Lubuski ma swój prestiż na polskim rynku i jest niezłą konkurencją dla zachodnich, o wiele droższych marek. POLECAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamj22
ja tylko kupuję w biedronce bo tam mam naj bliżej produkty są super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaczka pchnięta nożem
całą chemia- płyny do płukania, płyny do WC, do mycia, kostki do WC- są dobre, trwałe i niedrogie owoce- w promocjach soki, czekolady, zestawy batoników (po 3 pakowane, jak "Pawełki", oraz takie marso- twiksoi snickersopodobne) ser liliput, jogurty, masło bakalie- sezonowo kawa 3w 1- za 10 sztuk jakieś 3 zł (gdzie normalnie takie opakowanie to kosztuje 6-7 zł)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielony_berecik
Lubię robić zakupy w biedronce. Jeśli już tam jestem to kupuję: - herbate miętową i zieloną. Płacę o połowę taniej niż w sklepie osiedlowym, - chleb tostowy, - czekolady nadziewane, - paprykę konserwową, - capucino, które produkuje mokate, - konserwy rybne, koncentrat pomidorowy, - nabiał wszystko mi smakuje i wszystko w fajnych cenach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podpatrzone ale fajne
sery białe zarówno Zielona łaka jak i Piatnica sa spoko i sporo tansze. Podróbka Actimeli tez b. dobre a jak sa w promocji to za 6 szt płaci sie tylko 4 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wezyr
piwo Vip - mjut w gembie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam sie co do parowek-rzadko jem ,ale smakuja mi tylko te z biedronki no i cena super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×