Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ardnaskela

Jak Wam sie podoba imie Alan??

Polecane posty

Gość gość
9;36 patologią to ty jesteś! nie każdy alan i nicola to patologia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
faktycznie imie te jest wspolne z analem a olivier jeszcze gorsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9.44 co ja poradzę ze taka rodzina i mają takie imiona a kuzyn to Olivier masakra... Spaczyli mi światopogląd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juz przeadzacie z ta patologia. W tych czasach troche jest tych rodzin patologicznych ja np z takiej rodziny znam Rafała, Kamila, ANIE (co druga dziewczynka ma na imię ania) a Nikole mam koleżanka jest śliczna i w szkole bardzo dobrze się uczyła !! Juz troche gniecie na tym forum o patologi co do imion moze wróćmy do tematu czy poprostu wam się podoba te imię czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cóż gdyby nie te ohydne skojarzenia... Ale do rzeczy .Największa patola to nie tylko slumsy ale i zdemoralizowane potomstwo lekarzy prawników itp przekonane ze wszystko im wolno . Tak dla równowagi. Natomiast te Alany emigrantek z PL .Tutaj widać kompleks polskości której mamusie sie wstydzą i którą chcą wymazać "oszczędzić " dziecku . Dziwne że arabusy dają swojemu potomstwu Mohammad a Polscy emigranci Alan . Smutne to jest . Wpajanie dziecku że jest gorsze i musi sie maskować cudacznym imieniem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAl
Jestem mamą dorosłego już Alana. To fajne imię. najgorszy był wiek dorastania, wiek gimbazy, gdy byli tacy, że mu dokuczali z tym analem itd. Było to jednak sporadyczne. Syn ma silną osobowość. w dodatku jest zdolny i ambitny, a to mu pomaga. wydaje mi się, że imię nie ma większego znaczenia. Najważniejsze jest to jakie jest dziecko i w jakiej rodzinie wyrasta. My staramy się dbać o syna pod wieloma względami. On to docenia. Często nam mówi, że dobrze go wychowaliśmy. To nas buduje. Imię dałam mu ja dlatego, bo takie proste jak Ania. Teraz nie ma z imieniem problemu. Jest dla wielu autorytetem. Ma szacunek. Gdy słyszę jak mówią do syna ,, Panie Alanie", jest mi miło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Alan to najpiękniejsze imię na świecie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie podoba mi się. Dla mnie to ta sama półka, co Nicole, Denisy, Brajanki, Fabianki i Natanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój syn to Alan,ale po tylu negatywnych komentarzach zastanawiam się nad zmianą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam dorosłego kuzyna Alana i zawsze bardzo mi się podobało to imię. Zawsze mi się wydawało, że to krótkie, proste i niecudaczne imię a nagle od kilku lat jest na nie taka nagonka, zastanawiam się co mają w głowie osoby, którym to imię kojarzy się z jednym ;) Może czas zastanowić się co z wami jest nie tak zamiast wylewać swoje frustracje na imię. Swoją drogą w dzieciństwie zdarzyło się tylko kilkukrotnie, że ktoś nazwał mojego kuzyna analem i zawsze były to najgorsze patusy, pewnie ich patolscy rodzice tak nauczyli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo ładne imie, niestety obrzydzone w POlsce, szkoda. Za granica jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Synek Alanek = tata sebix

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie jest to imie bezbarwne takie sprane. Nie lubie imion bez charakteru wiec nie lubie Alana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi sie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam styczność z kilkoma Alanami. Niestety, ale były to okropne, niewychowane, chamskie dzieci z patologicznych rodzin. Nie jest to wina imienia, ale zazwyczaj imię kojarzymy z osobami, które je noszą. Mi bardzo źle się kojarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie podoba mi sie. Potem jako nastolatek bedzie mial ksywe " anal".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 21.27 Też mam styczność z Alanami. Znam dwóch, jeden i drugi: grzeczni, kulturalni, wykształceni. Za to Ksawery mi się źle kojarzy (z rozrabiaką), chociaż podoba mi się samo imię, bo lubię Xaviera Naidoo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Panie Alanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie potraficie wszystko obrzydzić,a z tym analem to już nie modne i głupie do potęgi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anal to pedalskie imie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Alan , obrzydliwe imie brrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Imię zbyt miękkie na nasz język ojczysty, przez to bardzo rozemłane i nie pasujące do wszystkich mężczyzn. Inaczej brzmi w języku angielskim, ponieważ j. angielski po pierwsze jest językiem miękkim, a samo imię się nieco inaczej wymawia. Dla mnie osobiście jest okropne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie dobrze przystosowane do jezyka polskiego. Jak slysze Alanku to mnie mierzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Macie coś z głową! Ja mam syna Alana. Nie podoba mi się wiele imion ale nigdy nie powiedziałabym że jakieś imię brzmi tandetne patologia itd przykład Wacek no wiadomo jak sobie ludzie dorabiaja ale ja znam osoby o tym imieniu które są super. Trochę kultury ludzie naprawdę! 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja nie mam nic przeciwko Alanowi, to jest po prostu nowoczesny Jakub, Filip i pozostale imiona zapozyczona z innych jezykow.  Osobiscie bardziej podoba mi sie poslki Odolan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Nie, nie, nie. Nie podoba mi się. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ja kiedyś byłam swiadkiem tego jak chłopczyka koledzy przezywali anal i to wcale nie starzy... A 5 letni chłopcy... Osobiście było mi żal chłopaka, ale niestety też dorośli słysząc to nasmiewali się z niego od razu było "słyszałeś jak na niego wołają... Anal... " masakra..  Nie dość, ze chłopak ma nie za fajnych rodziców to jeszcze go przezywają. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość Gosc napisał:

Ja kiedyś byłam swiadkiem tego jak chłopczyka koledzy przezywali anal i to wcale nie starzy... A 5 letni chłopcy... Osobiście było mi żal chłopaka, ale niestety też dorośli słysząc to nasmiewali się z niego od razu było "słyszałeś jak na niego wołają... Anal... " masakra..  Nie dość, ze chłopak ma nie za fajnych rodziców to jeszcze go przezywają. 

I co zrobilas?  Powiedzialas cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Bez sensu jest nagonka na te nowe imiona zapozyczone z zagranicy.  Ksawery, Alojzy, Edward czy Teresa weszly do kanonu polskich imion na przelomie XVII i XVII wieku tak dla przykladu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×