Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ardnaskela

Jak Wam sie podoba imie Alan??

Polecane posty

Moja koleżanka jest w ciąży wszystko wskazuje na to,ze bedzie miala chlopczyka. Przyszla dzis do mnie i pyta sie mnie czy pooba mi sie imie Alan- odpwoiedziałam zgodnie z prawdą, że nie, a ona się obrazila. Dziwne co?? Kurdeale imię naprawde mi sie nie podoba:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj moja przyjaciółeczko Ardnaskelo 🌼 Ja również spodziewam sie chłopczyka i mam zamiar po konsultacji z Misiaczkiem, a przede wszystkim z Mamcią, dać mu na imie Robert :-) Uwielbiam program Podróże Kulinarne Roberta Makłowicza i to na jego cześć nazwę tak moją dzidzie :-) Chciałabym mieć na nazwisko Makłowicz, ale niestety nie mam :-( Pozdrawiam, Magda 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde jakos tak samo wyskoczyło, ale czy to od razu jest powod o\\do obrazaia?? ja nigdy w ciazy nie byłam, ale ciezarne tak wszytsko do serca sobie biorą??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zytunia
ja swojemu dam po kuroniu - maciej , bo lubie jego zaczarowana łyżkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zytunia
a co do imienia - mnie się osobiście nie podoba , ale nie dzielę imion na polskie - niepolskie , dla mnie każde imie to pare sklejonych liter , jednemu się ten zlepek podoba , inneu nie; to tak , jakbym mówiła , że słowo kisiel jest fajne , a stojak brzydkie koleżanka głupia , nie ma się o co obrażać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zytunia
mniej bezpośrednio ? tylko jak ? wyobrażam sobie - koleżanka do mnie przychodzi , gadamy , ona pyta "podoba ci się imię alan" , a ja co mam powiedzieć ? zeby to nie zabrzmiało "nie podoba mi się" ? miałabym powiedziec "podoba mi się , ale nie do tego stopnia , zeby je nadac własnemu synowi" ? przecież to tylko imię; jak mojej koleżance się nie podoba moja spódnica , to przeciez to tylko spódnica , o co bym sie miala obrazac ? zwlaszcza że syna jeszcze w ogóle nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia ślicznie bardzo
ładnie :) Gabryś też fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zytunia
no własnie nikt nie jest prorokiem , jak laska pyta o zdanie , to moze otrzymać odpowiedz na tak albo na nie - jak ma zly humor , to niech nie pyta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeciez wiadomo ze nie wszystkie imiona musza sie podobac wszystkim, jak mozna się obrażać za cos takiego? Twoja przyjaciółka ma podejście na poziomie przedszkolnym, wyraziłaś swoja opinię i tyle, dla mnie imie ok, ale ja bym tak syna nie nazwała i nie zamierzam tez nikogo pytać o zdanie w kwestii wyboru imienia dla dziecka, to sprawa rodziców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałaś prawo wyrazić swoje zdanie. Powiedziałaś tylko, że Ci się nie podoba, jak inaczej miałaś to powiedzieć? Ostatnio koleżanka zapytała się mnie, co myślę o imieniu Marcin i też odpowiedziałam jej zgodnie z prawdą, ale to nie wpłynęło na zmianę jej opinii. Alan nikomu się nie podoba:P zwłaszcza jak wymyślono do niego zdrobnienie Anal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam termin na maj i od poczatku ciazy mowilam ze jak bedzie chłopczyk to bedzie mial na imie Alan i bedzie Alan mi sie bardzo to imie podoba i jak ktos mi mowi ze to brzydkie imie to sie nie przejmuje wazne ze mi i męzowi sie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie się bardzo podoba , bo w swoim spisie potencjalnych imion dla synka własnie napisałam Alan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawda jest taka...
Mało jest ładnych imion dla chłopca i dlatego doszukujemy się tego co popadnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imię podoba mi sie bardzo
ale dziwi mnie reakcja kolezanki.... przecież każdemu ma prwo podobać się co innego.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam Alana
i to jest jedyny stres jak kazdy pyta sie- mozesz powtorzyc imie- albo mysla ze to Aliusza! toc to inne imie... Alan a Aliusza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość notatkiozyciu.blox.pl
U mnie na osiedlu jest mały Alan. Kiedy go wołają na dworze czy z bloku (straszny zwyczaj, jakoś na inne dzieci nikt się nie drze) - słychać "Ala". Imię problematyczne, nieporozumienia mogą być krępujące dla dziecka i rodziców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala to jeszcze
dobrze brzmi... ale u mojej córki w przedszkolu jest alan i wołają na niego anal.. nie wiem skąd 5 latki znają takie słowo ale podejrzewam ze taka ksywka będzie sie za nim ciągnąć przez długoi czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też mam Alanka
bardzo mi się imię podoba i jego opis w księdze imion też! nikt nigdy nie miał problemu z tym imieniem, tylko na kafe jak wchodzę to jakaś nagonka na to imię nie wiem dlaczego? Nie macie się jak dowartościować kobietki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie lubie takich
to jest chyba najgorsze męskie imię. Wolałabym nazwać chłopca Konradem czy Wackiem niż Alanem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie w bolku baba ma syna Alana i ciągle krzyczy Alan chodz tu, Alan nie uciekaj ;/ na początku podobało mi się nawet to imię bo nie było takie złe, ale teraz to szajby można dostać jak ją słyszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to bardzo patologiczne imie, nie wiem jak mozna dac tak dziecku na imie. znam jedne mlode malzenstwo i matka tak dala na imie chlopcu mimo tego ze maz nie byl zbyt zadowolony rodzina tez nie. w kamienicach i na obskurnych ulicach duzo alankow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja jestem w ciaży,bedzie chłopiec i będzie mial na imię Alan.Uważam że to piękne imię i nie mieszkam na żadnych slamsach i nie jestem żadną patologią wbrew tego co niektórzy poprzednicy napisali.Moim zdaniem to każdy ma swój gust i każdemu się coś innego podoba i tyle na ten temat.A ten kto pisze że imię Alan to patologia to sam jest burakiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również uważam , że to ładne imię. Jednak przez te chore zamienianie imienia Alan na anal dziecko nie będzie miało łatwego życia w szkole. Dlatego nie nazwałabym tak syna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale wymyślacie Alan na anal,pierwsze słysze!Pfff beznadziejnie jedna wymyśliła i poszło dalej..Mój syn ma mieć na imię Alan i uważam że jest to ładne,proste imię i nikt nie będzie sie z niego śmiał,bo nie każdy ma durne pomysły aby imię Alan na anal przerobić!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Ta co wymyśliła to anal niech napisze propozycje swoich imią dla chłopca-tez ci przerobie na coś dziwnego o też się nie bedziesz zgadzała z tym!!!!!DAWAJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i nie zganiajcie na pięciolatków haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u nas na podwróku na takiego jednego chłopca dzieci zamiast Alanek mówią Analek. Po prostu tak przekręcają. poza tym imię pretensjonalne i tandetne, kojarzące się z patologią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
anal to raz, dwa ze te imie jakies gołe. ja dalam kostek-jak sie ludziom niepodobalo to mowili to w rozny sposob. jak mnie wkurzali to mowilam ze sie fakt podoba ale tylko inteligencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
osobiście mi się nie podoba - ale to kwestia gustu a o tym się nie dyskutuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ANAL? ładnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×