Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gunia 0505

druga owulacja???

Polecane posty

mam pytanie odstawiłam tabsy. jakiś tydzień temu miałam owulacje - przynajmniej tak mi się wydawało: ból jajników, ciągnący się przezroczysty śluz. dziś rano jak poszłam do łazienki poczułam nagły bardzosilny ból brzucha, a właściwie jajnika, zauważyłam, że \"wyleciał\" ze mnie taki ogromny kawał śluzu, takiej galaretki, lekko różowej. terac mam znów ciągnący się śluz i bolą mnie jajniki. wiem, że w pierwszym miesiącu po odstawieniu może być kilka owu, ale chcę się tylko upewnić czy to może być ona. tabsy brałam prawie 5 lat dlatego sie pytam. dziekuję za poważne odpowiedzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikt nic nie wie, czy za dokładnie opisałam ??? napiszcie tylko czy maje przypuszczenia są słuszne. z góry dziękuję! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chora
robiłaś usg? po odstawieniu tabletek radzę ZAWSZE zrobić usg ,żeby lekarz sprawdził czy jajniki funkcjonują prawidłowo,może coś się rozregulowało przez hormony,tymbardziej jeśli stosowałaś je 5 lat i odstawiłaś to duży szok dla organizmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze nie robiłam :( wizytę mam dopiero na 22.02 ale jak tylko pójdę to wiem, że mi lekarka zrobi. dzięki za odpowiedź!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raczej tak. bardzo bym się zdziwiła gdybyśmy mieli bąbelka :) od kiedy odstawiłam kochaliśmy się z 5 razy, zawsze w gumce, nic nie pękło, nic nie spadło więc chyba jest ok. nie wiem poczekamy zobaczymy, ale myślę że to nie dzidzia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chora
moim zdaniem to nic niepokojojącego:) tak więc nie martw się na zapas,druga owulacja raczej wykluczona zresztą usg wszystko Ci powie.Po za tym może poprostu za bardzo się podniecasz:P albo występuje nadprodukcja jajeczek,która w trakcie brania tabletek nie występowała wcale:) Napisz jak wrócisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki chora! nie denerwuję się (przynajmniej nie za bardzo) chciałam się tylko upewnić. napiszę obiecuję!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no więc właśnie od mojej pani gin wróciłam. tak jak podejrzewałam i pisałam to mogła być druga owulacja. zrobiła mi usg wyszło że wszystko jest ok. dała skierowanie na próby wątrobowe i do endokrynologa, bo z mają prolaktyną może być coś nie tak. dziękuję wszystkim które mi wtedy odpowiedziały!!! pozdrawiam i służę pomocą w innych sprawach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z tego co ja wiem
kiedy odstawisz tabletki możliwe są dwie owulacje jedna po drugiej organizm wariuje i takie coś może się zdarzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×