Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
tabaluga

DRUKARKA-jaką wybrać ?

Polecane posty

Potrzebna mi drukarka, ale nie znam się kompletnie, nie mam też czasu biegać po sklepach.Jak juz raz pójde to mam zamiar kupić. Ale co innego opinie uzytkowników a co innego może powiedzieć mi sprzedawca. Jeśli możecie to wpiszcie swoje sugestie. Czy lepsza atrmantówka czy laserowa? Na jakie parametry zwracac uwagę (szybkośc drukowania strony,hałas-nie wiem jakie powinny byc optymalne parametry). W gre wchodzi też urządzenie wielofunkcyjne-drukarka,ksero,ew.skaner. Będę wdzięczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszus
polecam drukarki z firmy HP, odradzam LEXMARKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to już jakaś wskazówka ;) bo własnie czytałam ofertę lexmarków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Media Markt
Pracuje na dziale komputerowym, więc moge ci co nie co napisać. Hp straszna masówka parametry nie oszałamiające jakość do ceny także, dobra reklama i tyle.. Lepiej dołożyć 50 zł i kupić dobrego Canona albo Epsona, aha i polecam kupić odrazu z tuszem do zdjęć :) będziesz miała małe laboratarium fotograficzne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem jaki
ja mam HO c3180 i jestem b. zadowolona kosztowala ok 380 zl ale jest to tzw ''kombajn'' czyli drukarka, ksero, skaner 3 w 1, oczywiscie atramentowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem jaki
oczywiscie mialo byc HP c3180

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki wszystkim :) zbieram sugestie i podrzucam do góry :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam wielofunkcyjne urządzenie HP PSC 1510 i nie narzekam :) i też odradzam leksmarka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamil19877
Epson xp-630 jest dobry jeżeli chodzi o urządzenia wielofunkcyjne. Ma wifi, drukuje dwustronnie, szybko, teraz trochę tańszy, producent zwraca część kosztów za zakupów, w tym wypadku jest to stówka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hp deskjet gt 5820

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michalska24
Epson ma bardzo dobre jakościowo drukarki, mam jedną w domu, drugą w biurze. Producent daje długą gwarancje i spory zapas atramentu. Najlepiej wybierać spośród urządzeń wielofunkcyjnych, które będą najbardziej praktyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erwin985
Teraz, gdy EPSON zwraca część środków związanych z zakupem drukarki szkoda byłoby z takiej promocji nie skorzystać. Na http://www.epson.pl/zwrot dokładnie opisane, jakie warunki trzeba spełnić i które z drukarek są objęte promocją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mencioh
A co powiecie na temat zamienników tuszy do drukarki? Znajomy polecił mi sklep https://dobretonery.pl/ sprawdzilem oferte sa zamienniki do mojego modelu drukarki ktos stosuje i moze napisac jak wyglada na takich zamiennikach jakosc druku? Z gory dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobre drukarki, kserokopiarki oraz inny sprzęt biurowy oferuje firma www.grafixbis.com.pl Sama korzystam z drukarki, którą od nich zakupiłam i jestem z niej bardzo zadowolona. Wysoka jakość w stosunku do ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z doświadczenia wiem, że wybór drukarki to nie lada wyzwanie, a także niemałe pieniądze. Szukając idealnego rozwiązania znalazłam ofertę od http://drukarkizafree.pl/ . Może ktoś z was już o niej słyszał? Zamiast kupować drukarkę - wynajmujemy ją. Co najciekawsze - taka opcja jest znacznie korzystniejsza finansowo, ponieważ pozwala nam zaoszczędzić do 800zł . Jestem ciekawa waszej opinii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michaśs
Ostatnio sporo ludzi kupuje brothery i samsungi budżetowe, całkiem fajne drukarki do domowego kącika, do biura właściwie też sie nada, do tego zamienniki z dobretonery.pl i można śmiało drukować nie martwiąc się o duże koszta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam laserową od nich https://zizako.pl/ bardzo dobrze się sprawdza, a prowadzę biuro rachunkowe, więc drukowania jest naprawdę dużo. Polecam bardzo o i uważam, że świetnie się sprawdza. Cenowo dobrze wychodzi i jakościowo także. Myślę, że warto im zaufać jak najbardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kizzu2
Na Twoim miejscu zrobiłbym tak jak Ci reszta osób poleca. Kup sobie atramentową drukarkę i np. ze strony https://dobretonery.pl/ do tego wszystkiego dokup zamienniki. Finalnie daje to tanie i dobre jakościowo drukowanie więc chyba warto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz co, z drukarką to bywa różnie, wiadomo, ale warto jest stawiać na sprawdzone modele, więc ja postawiłam na sprzęt od nich https://zizako.pl/ naprawdę bardzo się sprawdza i spokojnie można w niego zainwestować. Uważam, ze dużo mają tu wyboru, ogólnie fajna jakość za rozsądną cenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość delumarr
Warto odwiedzać strony takie jak https://dobretonery.pl/ i przed zakupem sprawdzić czy dostępne będą zamienniki. Zgadzam się z tym, bo po co przepłacać skoro koszty eksploatacji drukarki mogą być mniejsze jak się dobrze pomyśli? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirek Myszkon

Jeśli chcesz samą drukarkę bez możliwości urządzenia wielofunkcyjnego loveandlove.pl poczytaj specjalista pomoże Ci wybrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eneas

Jeśli o to chodzi to sprawdzi się wam ten dostawca sprzętu biurowego - CBS  www.cbs.gda.pl/ z Rumi. Oferują sprzedaż i serwis urządzeń biurowych, są autoryzowanym dealerem firmy SHARP. Jak bardziej wam się jednak opłaca wynajem to w grę u nich wchodzi również dzierżawa urządzeń biurowych. Także jak widzicie działają kompleksowo i dodam, że ceny mają bardzo rozsądne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnóstwo ciekawych zestawień masz w internecie. W taki sposób najszybciej wybierzesz rozwiązanie. I to w dodatku najlepsze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anno

W mojej opinii natomiast warto pójść w kierunku sklepu dobretonery.pl w którym można znaleźć wszystko czego potrzebujecie w bardzo dobrej jakości, różnorodności propozycji oraz samego podejścia ze strony obsługi klienta. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie HP. Bezkonkurencyjne drukarki moim zdaniem, bardzo dobrze funkcjonujące. Co do tonerów to polecam zamienniki, faktycznie można sporo oszczędzić. U nas są stosowane te z Asarto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×