Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pytanie za

dzisiaj mnie powaliło -mam 35 lat a kupiłam se bluzeczkę z kapturkiem

Polecane posty

Gość pytanie za

bo mie podobała i się bede modlić zeby zadnego znajomego nie spotkać :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i co w tym złego? Mama mojego chłopaka ma 40tkę z nakładem, nosi bluzy z kapturem i bardzo jej to pasuje. Według mnie osobie, która ma sportową sylwetkę i lubi taki luźny styl pasuje taki ubiór w każdym wieku, szczególnie do jeansów. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie za
NOOO,NIBY TAK TYLKO ZE JA WIEMILE MAM LAT :O PRZERYPANE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blondyneczkaaa
najwazniejsze ,że Tobie sie podoba i Ty sie w tym dobrze czujesz .Przestan patrzec na to co ludzie powiedza :) Jak Ci beda zazdroscic to beda gadac ,tak to juz jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem to nie ma nic do rzeczy ile się ma lat. Odmłodzić można się na różne sposoby - moim zdaniem lepiej bluzą z kapturem niż krótką kiecką, czy młodzieżową kurtką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co w tym dziwnego
że nosisz bluzeczki z kapturem,nie masz przeciez 99 lat(chociaż myslę,że w przypadku tych bluzek nie ma w ogóle ograniczeń wiekowych:-P)Moja mam ma dobrze po 40 a nadal nosi bluzki z kapturem i wygląda super,ja mam 24 lata i też noszę;-)Wiec nie przejmuj sie niczym i noś te bluzki,młoda jesteś!!!Co innego gdybyś wpięła we włosy rózowe kokardki lub spineczki dla 7 latek ale bluzka z kapturem??Toż to uniwersalny i ponadczasowy strój!!!!!!!!!Trzeba tylko dobrać odpowiedni dla siebie rozmiar,fason,kolor.Nie wybrałas chyba bluzki ze slonikiem albo myszką miki:-PWięc się nie przejmuj i śmiało noś!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie za
dzięki ja chyba sobie odbijam młodość wy laski teraz macie taki wybór!! ja ja miałam naście nic nie było w sklepach ach ja bym chciała miec znów naście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co w tym dziwnego
przeciez Ty nadal jesteś młoda!!!!!!!!!!!!!!!!!35 lat to NIE starość!!!!!!!!!!!Ciesz się życiem i nie daj sobie wmówic,że jesteś stara,sama sobie też nie wmawiaj starości!Jeszcze wieeeeeeeeeeeeeeele lat życia przed Tobą:-) Pozdrawiam🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja chce takie
mojego chlopaka mama na 60 lat i nosi bluzy z kapturem, wielkie mi halo przewrazliwiona jestes, a co ty zyjesz dla siebie czy dla innych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 39 cio latka
hej pytanie za.... nie przejmuj się tylko ciesz, skoro się dobrze w tym czujesz to jest ok. Ja sobie w tym roku sprawiłam polarową kurteczkę z kapiszonem i jestem z niej bardzo zadowolona. Co z tego ile mam lat skoro mi ona pasuje........... Pozdrawiam i życzę powodzenia.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja chce takie
bede sie modlic zeby znajomych nie spotkac lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja bardzo lubie bluzy i podkoszulki z kapturem mam swoje ulubione. Noszę na co dzień i od święta na weekend i do miasta. Wyobrażam sobie nawet wieczorową kreację z kapturem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dardanka
ja mam czterdzieche i tez ubieram sie mlodziezowo ,chyba nawet za bardzo ,bo ostatnio znajomy mi oswiadczyl ,ze przy mezu wygladam jak corka a nie zona .powiem ci ,ze swietnie sie z tym czuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OK OK
Wszystko fajnie - czujesz się młodo i możesz nosić co chcesz. Tylko nie mówić "kupiłam se" - to dramat!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i co bo nie rozumiem
mam ci teraz wmawiac ze jestes swietna młoda kobieta czy co? kogo to obchodzi ze soie kupilas jakas bluzke - nie chcesz to jej nie noś a nie przezywasz jak mrowka okres :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×