Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ewel1984

Gdzie szukać pracy?

Polecane posty

Od niedawna poszukuję pracy!!Sięgałam już po gazetę wyborczą oraz inne gazety regionalne!Słyszałam,że wiele jest ofert w sieci.Którym serwisom można zaufać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wysylalam poprzez wszystkie serwisy z praca kupowalam gazety i nic szukam juz rok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jestem osamotniona widze:)a może ktoś znalazł pracę poprzez serwis gazetapraca.pl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kundrie
praca.pl, pracuj.pl, jobpilot no i gazetapraca - elektroniczna wersja papierowej, o tyle lepsza, ze mozesz widzieć ogłosznia z całęgo kraju a nie tlko ze swoejgo regionu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitaaa
ten serwis praca na onecie cieszy się spora popularnością wśród pracodwców, wiem bo byłam na wielu rozmowach o pracę właśnie dzięki temu serwisowi. na pewno warto tam się zarejestrować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przerypane ogólnie mówiąc
ja znalazłam na pracuj.pl fajne ogłoszenia są na www.praca.gratka.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podobnie jak kolezanka mysle że najlepiej abyś sie zarejestrowala na portalu.Ja tez jak szukalam pracy to sie zarejestrowalam i mozesz tez kupic gazete wyborcza polecam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezeli chodzi o gazetapraca to uwazam ze jest to zaufany serwis poniewaz kolezanka tez tam znalazla powodzenia zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adg
na gazecie tez ok, ale na onecie się zarejestrowałaś? bo moi pracodawcy ostatni w dwóch firmach korzytali i korzytają z tego serwisu ciągle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zalogowałam się...czekam teraz na odpowiedzi w sprawie pracy...mam nadzieję,że ktoś się odezwie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4nn4
nie poprzestawaj na czekaniu bo roznie z tym bywa. Ja znalazlam prace poprzez ogloszenia z lokalnej strony. Na portale liczylam rok ale nic z nich nie dostalam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alkaa34234
możesz skorzystać z bezpłatnych szkoleń i porad w ramach programu „Bezrobocie – co robić?”. http://educafe.org/?p=127

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pracy w okolicy jest mnóstwo, trzeba wiedzieć tylko gdzie szukać. Chcesz zostać barmanem? Wchodzisz na strony studenckie. Chcesz zostać doradcą finansowym? Wchodzisz na stronę Realfinance i klikasz w zakładkę praca. Internet daje teraz mnóstwo możliwości, trzeba wiedzieć tylko gdzie szukać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a patrzyłaś oferty pracy na www.jobuj.pl? ja uważam, że można tam znaleźć dużo ofert dobrych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×