Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość iwiooooo

Dobry ginekolog Kraków

Polecane posty

Gość iwiooooo

Proszę, polećcie mi dobrego ginekologa w Krakowie. Niedawno tu mieszkam i nie wiem, gdzie pójść. Chcę się starać o dziecko i potrzebny mi naprawdę dobry specjalista.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwiooooo
nikt z Was niec nie wie...? Proszę, podzielcie się swoimi doświadczeniami. Czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry i sympatyczny gin jest w osrodku na aleii pokoju w krk. nie pamietam nazwiska ale jest tam tylko jeden lekarz a reszta same lekarki(sa beznadziejne). polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwiooooo
dzięki. Może jeszcze jakieś inne namiary. Wolałabym kobietę niż mężczyznę. Muszę po babsku pogadać. Proszę o adresy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejjjjjjjjj
A może spróbuj na Białoprądnickiej klinika "macierzyństwo". Nie bylam, ale słyszałam, że jest tam całkiem nieźle . Ewentualnie dr Miaśkiewicz, Siemieradzkiego 14/5. Bardzo przyjemny facet, delikatny, ma na miejscu usg i nie ździera skóry ze człowieka. ( za cały moniring cyklu płaciłam 50 -100 zł ( 3-4 razy USG). I bardzo dużo kobiet w ciązy do niego chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwiooooo
dziękuję! czy znacie jeszcze jakieś inne namiary..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iwiooooo z facetem gin mozesz tak pogadac. raz bylam u baby i tak mnie przebadala ze tydzien wszystko mnie bolalo. facet patrzy zeby ci krzywdy nie zrobic. nie krytykuje cie. jak mialam 17 lat i podejzewalam ciaze baba nie na wejsciu opr tak ze z placzem wyszlam... potem oslam wlasnie do tego lekarza i powiedzial \"zrobimy badania i jak wyjdzie pozytywny to zalozymy karte\". mowie ci. gin to lepsze wyjscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejjjjjjjjj
Ew. dr Glanowska na Stolarskiej. Moja siostra do niej chodzi i jest z niej zadowolona. Zawsze dokładnie ja przebada, daje jej wszystkie skierowania na badania i dba o nią. Nie prowadziłla jej ciąż, ale jest z polecenia jej wcześniejszej gin która niestety zmarła. Ja jednak sądzę, że faceci są delikatniejsi, a mam za sobą kilka pań i kilku panów i juz więcej nigdy do pani nie pójdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwiooooo
dziękuję. i czekam na jeszcze inne adresy. Jeśli możecie pomóc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miki98
Oj, ja to bardzo nie lubię wizyt u ginekologa, ale wiadomo czasami trzeba. Jak już muszę to idę na Podkowińskiego do pana Tomasza Łabiaka. Jego mogę polecić, jest delikatny i nie nakłada na człowieka dodatkowego stresu, wręcz przeciwnie, potrafi tak porozmawiać ze mną, że mi stres mija. Doktor prowadzi swojego fanpejdża nawet – www.facebook.com/GabinetLabiak Także można więcej o jego gabinecie sobie poczytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już trzecią ciążę „mam zapisaną” u Tomasza Łabiaka. Niech to będzie najlepsza rekomendacja :) Przyjmuje w Krakowie, żadnych problemów przy pilnym kontakcie. Ginekolog przyjmuje w naprawdę nowoczesnym gabinecie przy Podkowińskiego 4/4, więc to też duży plus. Nie wyrzuca pacjenta, żadnego pośpiechu, cierpliwa diagnostyka, USG niezwykle dokładne, często powtarza dla pewności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poszłam z córką na jej pierwszą wizytę do ginekologa Tomasza Łabiaka. Lekarz został wcześniej uprzedzony o sytuacji. Córka się mocno bała, ale całe badanie przebiegło w naprawdę profesjonalnej, miłej atmosferze. Chcę, żeby moja córka dbała o zdrowie w przyszłości, szczególnie w sprawach intymnych, a taki lekarz jest na wagę złota, bo rzeczywiście zostawia pozytywne wrażenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Medycznych i pozamedycznych wskazówek dotyczących ciąży udzieli ci Tomasz Łabiak. Przyjmuje w Krakowie. Dla mnie pierwsza ciąża to był pozytywny szok, nie wiedziałam dosłownie nic :P Ginekolog i położnik pierwsza klasa, diagnostyka dokładna, kontakt w krytycznych sytuacjach właściwie natychmiastowy. Lekarz zainteresowany zdrowiem pacjentki i dziecka, miły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lukrecjjjaaa
A sprawdzaliście też tutaj? http://sofimed.pl - korzystałam z ich usług i jestem bardzo zadowolona. Super warunki, podejście do pacjenta i niezłe ceny. Warto spróbować!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam ginekologów w Rehaorthopedica. Są bardzo dobrzy, chodziłam już do kilku i wszyscy są bardzo wyrozumiali i cierpliwi. Mogłam zawsze o wszystko dopytać, poprosić o dodatkowe badania w razie wątpliwości podczas ciąży. Dzięki temu wszystko przebiegło bez żadnych problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy ginekolog jest dużo lepszy gdy mamy podczas badań cipki osobę bliską wtedy dużo poważniej podchodzi do badań bo bądź co bądź to nasz świadek. Również podczas porodu jest dużo lepiej gdy jest ojciec dziecka wiem bo rodziłam a obok rodziły same miały dużo gorzej! Podczas badań często dochodzi do groźnych zakażeń i to osoba bliska pilnuje sterylnosci gdy coś dotyka w gabinecie potem chce badać prosi o zmianę rękawiczek na czyste. Badanie to nie tylko sprawa partnerki bo i partnera gdy ją ginekolog zarazi to i on będzie zarażony! A bywają i takie zabiegi gdzie wstydzi się partnera czy koleżanki podczas zabiegu a ma prawo do obecności osoby bliskiej! "..Na cztery lata więzienia został skazany ginekolog, który zgwałcił swoją pacjentkę. Kobieta była wtedy pod wpływem środków znieczulających. Mężczyzna ma też 10-letni zakaz wykonywania zawodu, musi też zapłacić 40 tys. nawiązki dla swojej ofiary. Prokuratura domagała się kary ośmiu lat pozbawienia wolności, a pełnomocniczka ofiary – dożywotniego zakazu wykonywania zawodu lekarza."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobry ginekolog to taki co przy każdej wizycie nie pcha łapy do cipki lecz wykonuj***adania cytologia. Bo palcami nic nie zbada. A najlepsze jest USG po powłoce brzusznej u DOBREGO RADIOLOGA a nie ingerowanie do cipki bo mogą zarazić jakimś syfem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hania

Ginekolog musi byc kompetentny i to jest podstawa. Ja zmieniałam ostatnio 2 razy lekarza a to tylko dlatego że nie potrafił mi odpowiednio dobrać antykoncepcji. Dopiero teraz gdy poszłam do lekarza którego poleciła mi koleżanka to otrzymałam odpowiednie pigułki, lekarz zrobił mi badania i przepisał belarę. Te pigułki nie powodują u mnie bóli głowy. Nie wiem co to PMS a miesiączki wreszcie nie trwają tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hania

Ginekolog musi byc kompetentny i to jest podstawa. Ja zmieniałam ostatnio 2 razy lekarza a to tylko dlatego że nie potrafił mi odpowiednio dobrać antykoncepcji. Dopiero teraz gdy poszłam do lekarza którego poleciła mi koleżanka to otrzymałam odpowiednie pigułki, lekarz zrobił mi badania i przepisał belarę. Te pigułki nie powodują u mnie bóli głowy. Nie wiem co to PMS a miesiączki wreszcie nie trwają tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza

dr Joanna Korabel z Rajtar Medica to świetna Pani ginekolog a do tego przemiła i przesympatyczna :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankaaa

Miałam nadżerkę szyjki macicy. Bardzo się bałam. Wiadomo, człowiek zaczyna szukać w internecie niestworzonych historii. Poszłam w końcu na wizytę do gabinetu knapik-rybka.org.pl/ i stres zlikwidowany od razu. Miałam zaplanowany każdy krok leczenia i pełne wsparcie pani ginekolog.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia88

Ginekologiczne leczenie laserowe masz w bardzo niskiej cenie robiła mi właśnie Pani Monika Knapik-Rybka . Żadnych powikłań, bardzo profesjonalne podejście. Ginekolog z ogromnym doświadczeniem wykonuje zabiegi, a to chyba najważniejsza zaleta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Trudno mi ocenić różnych ginekologów, bo od dłuższego czasu chodzę do gabinetu .knapik-rybka.org.pl/. Pani Monika pomogła mi już wiele razy przy różnych infekcjach, które niestety często moje sfery intymne trawią. Profesjonalne wyposażenie gabinetu, miła atmosfera. Córka ma jeszcze trochę do swojej pierwszej wizyty, ale również będę chciała ją tam zabrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×