Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Julka4

ultracontur-sposob na pozbycie sie tluszczu

Polecane posty

Gość Julka4

czy ktoras z was slyszala o tym aparecie, ktory pozwala bezinwazyjnie pozbyc sie tluszczu?Moze ktos juz z niego skorzystal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ULTRACONTOUR
to jakaś bajka. Nie wiem ile zabiegów trzeba by było wykonac żeby zobaczyć jakiś efekt, to samo ultrashape i endermologia. Wszystko wypróbowałam. Jedynie po mezoterapii NNM straciłam 4 cm w biodrach i 3cm w udach , no i wygładziła mi sie skóra. I nikt mi nie powie tutaj jest maszyna plus środki medyczne a ultrashape i ultracontour to tylko maszyna, zresztą chyba każdy reaguje inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no tak racja
widziałasm na własne oczy jak działa u mojej kuzynki. wytępiła cellulit do zera i przy tym schudła, i to zauważalnie właśnie w udach/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trufla4
jesli ktos moze sie podzielic swoim doswiadczeniem o zabiegu ultracontur to bede bardzo wdzieczna, nie wiem czy sie zdecydowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiape
zapłaciłam ponad 3000 za 10 zabiegów mezoterapii NNM na jedną płaszczyzną (przód uda) i guzik - zkoda kasy. Endermologia nie odchudza, tylko przy diecie pomaga zachować jędrnośc skóry (1200 za 10 zabiegów). Dla mnie najlepsze były elektrody bailine - i najtańsze, dla stałaj klientki jakeś 45 za zabieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maria111
ja tez miałam serię zabiegów tym urządzeniem i muszę przyznać że widoczna jest poprawa gołym okiem.. cellulit się zmniejszył a skóra zrobiła się jędrniejsza.. i co najważniejsze nic nie boli... zabieg trwa 1,5 i jest bardzo przyjemny..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maria111
ja robiłam w Revision Kraków Ul. Zwirzyniecka 29.. super obsługa i kapitalny salon..polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze ktos zna adres gabinetu blizej opola chyba ze ceny w krakowie sa konkurencyjne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia_73
Moje drogie Panie, ja jestem już po miesiącu o ostatniego zabiegu ultracontur i jestem bardzo zadowolona. Miałam 6 zabiegów po dwie serie na uda i brzuch. na brzuchu straciłam ponad 4,5cm, natomiast w udach ok1,5. muszę przyznać, że jest to bardzo przyjemny zabieg, bez żadnych zastrzyków, nacięć. jest on przyjemny i bezbolesny. Osobiście polecam Centrum Estetyki Ciała w Katowicach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola.pl
Bardzo polecam salon Revision w krakowie mają ultracntur i laser mozna zrobic dwa zabiegi za jednym zamachem, super miejsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośkanet
ja tez wybieram siedo revision, możecie cos bliżej powiedziec o tym salonie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ada40
zrobiłam na razie 3 zabiegi na ultra w revisionie, efekty juz widac, robie brzuch i mysle że wezmę jeszcze 3, bo zalecają serię 6 . warto naprawde, tym bardziee że w porównaniu do wielu innych zabiegów odchudzających nic nie boli, a fałdka która mnie denerwowała prawie znikła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julia78
czy ultra contour jest dobry dla kobiet po ciązy, urodzilam wlasnie bliźniaki i szukam sposobu na wrócenie do rozmiarow sprzed ciązy, pomocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Po ciąży
polecam Body After Baby - zabieg dedykowany na tłuszczyk i skórę mam:) Poszukaj Velashape w necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała KAsia
ja wybieram sie do Revision w Krakowie ... słysząłm wiele dobrych opini o tym salonie i sie chyba skuszę na ultracontur depilacje laserowa albo przedłuzanie włosów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anitka 8888
Ja tez muszę się tam wybrać na depilacje laserową słyszłąm ze jest super i ze włoski nie odrastaja i maja dosc niskie ceny a efekty są zdumiewające. Na przedłużanie wlosów też bym się tam wybrała , słyszlam tez ze mają dużo promocjii i karty stałego klienta . MOja kolezanka dostała zaproszenie na darmowy zabieg - byly rozdawane na rynku i była na mikrodermabrazji diamentowej i byla zadowolnona bardzo !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapraszamy
Serdecznie zapraszamy na Forum www.feelbeauty.eu/forum o operacjach plastycznych. 900 dokładnie opisanych tematów .7000 postów. Nie piszemy o bzdurach tylko o konkretnych rzeczach. Kiedyś Ty szukałeś informacji teraz Ty pomóż innym i opisz swoją historię i podziel się swoim doświadczeniem. Denerwowałeś się nie mogąc w gąszczu rozmów dotrzeć do interesującej Cię wiedzy...teraz na www.feelbeauty.eu/forum masz wszystko w przejrzyście ułożonych tematach. Chesz porozmawiać o wszystkim i niczym? Znajdziesz dział dla siebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mieczysława78
Ja właśnie po ciąży próbowałam zrzucić zgromadzony tłuszczyk z brzucha i boczków. nie mogłam za bardzo ćwiczyć, bo lekarz nie pozwalał mi się nadwyrężać. Poszłam wpierw na endermologię, a potem na ultracontour. Bo słyszałam, że to skuteczna nowość w kosmetologii. Jestem po 4 zabiegu i oponka zniak :) Polecam. A w Krakowie dużo jest gabinetów, które oferują już ten zabieg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Feelbeauty.eu
Konkurs na portalu www.feelbeauty.eu -ZAPRASZAMY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weroniczee
Mieczysława78 - adresy gabinetów znajdź w internecie. A jesteś z Krakowa? W Warszawie ultracontour jest już w wielu miejscach. Dobre są salony biomedyka i np. Afrodyta. Kto tam był, niech coś napisze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weroniczee
Mieczysława78 - adresy gabinetów znajdź w internecie. A jesteś z Krakowa? W Warszawie ultracontour jest już w wielu miejscach. Dobre są salony biomedyka i np. Afrodyta. Kto tam był, niech coś napisze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KAjka_BEE
Chodziłam do Revision w Krakowie przy ul. Św. Gertrudy 28 ( tam gdzie hotel royal) na ultracontour i jestem zadowolona bardzo !!! Celulit mi prawie znikł , w obwodzie ud stracilam 4 cm, w brzuszku 6cm. Jestem Bardzo zadowolona- ale wiadomo troche to kosztuje ( ale za to jest malo inwazyjne). Depilacje laserową też mają super robiłam bikini oraz uda .Super salon moge polecić z czystym sumieniem, teraz podobno będą mieli przedluzanie włosów i zagęszczanie - to tez brzmi ciekawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kleoooo
W Krakowie chyba jest malo salonów z ultraconturem o ile wogule są :) Ja tez chodzilam do REvision na ultracontur i depilacje laserową- którą nadal kontynuje. Fajne mądre Panie Kosmetyczki potrafią przyjąć milo klienta i zadbać o niego . Muszę się do nich wybrać na mikrodermabrazję diamentową - słyszałam ze efekty są ŚWIETNE !!! aja mam tochę problematyczną skórę więc akurat :) LASER DEPILACJE I ULTRACONTUR CHYBA MAJĄ NAJLEPSZA W KRK pOLECAM!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lunalola
Tez Musze isc na ten Ultracontour do revision na Ul Szlak - w Niemczech jest tego pełno i trzy razy drożej trzeba więc korzystać w Krakowie :) zabieg czekoladowy tez brzi kusząco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łucja-38
Bylam w kilku salonach oferujących tę usługe( w tym afrodyta , revision) i najbardziej przypadł mi do gustu revision- firma dziala dlugo ma doswiadczenie w tej dziedzinie jako pierwsi w Krakowie zaczeli stosować odchudzanie ultradzwiękami kilka lat temu jak nie kilkanaście:) Ja im zaufalm i tez nie zarzekam pije duzo wody stram sie zdrowo odzywiać i co systematycznie chodzę na fitnes i ultracontour . W pół roku zrzucilam 6 kilo i nic nie wraca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone forum
Opisz swoja historię ,podziel sie z innymi swoimi doświadczeniami- wejdz na forum www.feelbeauty.eu -ZAPRASZAMY!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone forum
Opisz swoją historię ,podziel sie z innymi swoimi doświadczeniami- wejdz na forum www.feelbeauty.eu -ZAPRASZAMY!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×