Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość PRZEPRASZAM

UDAWANE DZIEWCICTWO!!!!!!

Polecane posty

Gość buhahaha
do "no właśnie jesteście żałośni " to ty się niepokalanie poczęłaś:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu nie chodzi o blone
masturbacja to nic zlego. najwazniejsze zeby inny chlop jej wczesniej nie posuwal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to pol biedy
!!! a ja wyszlam na idiotke bo mowilam facetowi ze nie jestem dziewica i naprawde nie bylam, a przy naszym pierwszym stosunku odczulam straszny bol i polecialo nieco krwi, i ten debil kurwa byl z tego dumny ze byl moim pierwszym! no ja pierdziele, wydrapalabym mu chetnie te pewnosc, ale krew niestety wydawala mu sie stuprocentowym dowodem! taki dupek, a ja chcialam go tylko wykorzystac hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczkiem to on
...........o pewnie masturbacja może być..........to po co sie nazywac prawiczkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewica to dziewczyna ktora
nie ma zadnych doswiadczen seksualnych z druga osoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8572845792347
"Jesli partner/partnerka cię kocha to nie powinno mieć to dla niego znaczenia że nie jesteś dziewicą" - raczej jest odwrotnie... Ukrywaj to przed nim... mów mu w oczy, ze jestes czysta... i męcz sie zawzse z tym klamstwiem... patrz mu w twarz, zobacz jak sie z tego cieszy... usmiecha sie do ciebie; ale ty go oklamuj suko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja kiedys powiedzialam mojemu chlopakowi z emam juz za soba pierwsyz raz -bo mialam.On byl prawiczkiem, ale tak wspaniale sie zlozylo ze podczas pieproznka z nim polecialo troche krwi(byc moze nie do konca sie przebila;p) i w tedy do glowy wpadl mi wspanialy pomysl aby sprawic mu jescze wieksza pryzjemnosc...powiedzialam mu ze to byl moj pierwszy raz a toz emu wczesniej powiedzialamz ejuz z kims bylam to bylo dlatego ze chcialam zbye myslal ze jestem bardziej doswiadczona.i tak zyje pewnie do dzis dnia w nieswiadomosci z ebyl moim pierwszym;) Dla wyjasnienia przed nim bylo 2ch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Az trudno mi uwierzyc ze tak bardzo przywiazujecie wage do dziewidzctwa Mialem doswiadczenie z dziewica i z doswiadczona partnerka i naprawde nie chcialbym miec zony dziewicy to tak jak bys kupowal kota w worku.Dziewica okazala sie w seksie beznadziejna Byl to zwiazek zupelnie nieudany Robila z cipki kapliczke w lozku odpowiadal jej seks klasyczny z czekaniem na orgazm ktory nie przychodzl bo tylko dochodzila zaciskajac miesnie nog .Obecnie jestem z kobieta ktora miala kilku partnerow Jest w seskie fantastyczna Uwielbia seks i rozne perwersje z nim zwiazane.Jak mi mowi oni ja nauczyli bycia aktywna i fantazji w seksie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak możesz udawać
w takiej sprawie i tak dalej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam dola
bo mimo ze wspolzylam wiele razy nadal mam blone:/ ginekolog powiedziala mi ze ona sie rozciaga podczas stosunku i ze w koncu kiedys peknie. Tylko kiedy?? Bo to strasznie boli na poczatku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do jakis tam facet
widocznie jestes tak tepy i beznadziejny w seksie ze nie potrafiles doprowadzic dziewicy do orgazmu i nie potrafisz niczego nauczyc swojej obecnej lafiryndy bo tak wiele razy dawala cipy ze ma wiadro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooo...
Juken też nie śpi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do no właśnie jesteście żałosn
że niby twojej matce kawalek skory odpadl?? Nie wiem czy wiesz ale blona nie odpada:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mąż niedziewicy
Sam sie teraz zastanawiam czy to dziewczyny są pirdolnięte na punkcie swojego dziewctwa czy mają tylko pirdolnietych facetów którzy tego od nich wymagają. Nigdy nie spotkałem się z gościem dla którego dziewictwo byłoby warunkiem miłości. A według mnie znacznie lepiej kiedy kobieta cokolwiek wie na ten temat niż miałaby być kompletną dziewicą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość badoooo
a jak ja mam sie czuc? jak dziewica czy nie? otoz nigdy nie uprawialam seksu, ale mialam kiedys chlopaka, ktory podczas pieszczot wsadzil mi tam palec. wiec dziewica w sensie fizycznym nie jestem (wczesniej sama sie bawilam i juz w ogole blony nie czuc, nigdy nie czulam ze zostala przerwana..), ale czy psychicznym? nie wiem co powiedziec swojemu chlopakowi jak do czegos bedzie mialo dojsc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DUPA-LUJ-METODA
JA RAZ UDAWAŁAM PRZED PRAWICZKIEM NIE ZORIENTOWAŁ SIĘ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzena78
ja przed swoim tez udawalam, ze jestem dziewica, kiedys jak sie przespal z inna to sie dopiero domyslil, ze go oklamalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
troche smiesznie bo ja tez udawalam az 3 razy ze jestem dziewica i zaden sie nie zorientowal po prostu musisz scisnac miesnie w pochwie i udawac ze cie boli a jesli zarzuci ci ze dziewica juz nie jestes udawaj oburzona i obrazona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mąż niedziewicy
ciekawe jaką miałaś z tego korzyść cukiereczku? Moge się domyślać że jak dziewica nie musiłaś się zbytnio starać i w ogóle swoją seksualną indolencję mogłaś zwalać na dziewictwo. Co mi po dziewczynie która zaciska uda i jęczy że ją boli. Co to za frajda kogoś takiego ruchać? Chyba byłoby im lepiej gdybyś ich dosiadła na jeźdźca a na koncu zrobiła loda aniżeli udawać seksualną kalekę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×