Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cos nowego

stymulacja analna faceta

Polecane posty

Gość cos nowego

czytalam gdzies ze odbyt jest jedna ze stref erogennych facetow(geje cos o tym wiedza ;) czy probowalyscie jakos stymulowac w ten sposob waszych facetow czy moze oni was o to prosili (no moze nie doslownie)?? jesli tak to jak??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryzyk fizyk
hhahahahhahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AMEN fan
Mam wniosek, ze na tym forum nie ma gejów:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryzyk fizyk
hahahahhahaahha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi jak kiedyś laska wsadziła palec w tyłek podczas loda (byłem pijany i dlatego sie zgodziłem :P) to doszedłem chyba w pół minuty! fajna sprawa! mowie Wam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fugitus
Oczywiście , że facet oraz kobieta mogą mieć orgazm analny.Co do faceta - jestem hetero -to najlepsze jest podczas oralnego stosunku kiedy kobieta wciska paluszka w odbycik.Największy efekt jest tuż przed wytryskiem które zesztą są dużp silniejsze. U kobiety podobnie- bardzo to podnieca. PeJot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autoooorki/a
To całkiem normalne .. u faceta tak jak i kobiety podnieca pobudzanie tamtych rejonów!! Ja swojego faceta pobudzam przy seksie oralnym i wiem że sprawia mu to przyjemność i pewne jest to że dla kazdego faceta pobudzanie tamtych obszarów jest przyjemne ale boją się do tego przyznać ..bo jeszcze ktokolwiek mógłby sobie pomyśleć że są ...!! Bzdura totalna!! Kochane całując penisa ..pobudzać "tamten" regionek u swojego faceta i pewny jest super mocny orgazm(u niego oczywiście) i ludzie nie napędzajcie bzdurnej machiny przekonań że tylko geje mają przyjemność z pieszczenia tyłeczka , bo facetom hetero też sprawia to przyjemność!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fuuj
a nie boisz sie wyciągnąć brązowego paluszka ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rockerskaa
Higiena - niektórzy się myją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autoooorki/a
to nieuniknione, ale szybko go oblizuję i po kłopocie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katherinee
naprawde wyciaga sie brązowy paluszek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autoooorki/a
Szybko też wkłada go tam powtórnie żeby jeszcze raz go obliznąć. Brązowy a nieraz to nawet czarny. Smak też jest wtedy inny. Polecam wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elemi2
Pewnie że taka stymulacja jest super! Moja partnerka czasami pieści mnie w ten sposób przy okazji seksu oralnego. Orgazm jest wtedy naprawdę odjazdowy. Oczywiście na początku też miałem opory, ale dla takiej przyjemności warto!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bli ble blu
Ja to robie prawie za kazdym razem :) Moj Pan krzyczy z rozkoszy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawy temat-D
ale chyba nie liżecie samego oczka tylko paluszkami facetow tam pieścicie? Ja i mój partner mieliśmy już taką małą ohydniutką przygode.., włożył mi troche paluszek (byliśmy pijani) i spotkało go tam brązowe coś;-) Troche mu później z palusza śmierdziało i powiedział że już nigdy tego nie zrobi i że mogłam mu powiedzieć że mi sie chce kupe... :-D śmiać mi się z tego teraz chce holernie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość avigrus
eh. w połowie drogi między jąderkami i odbytem jest najbardziej erogenny punkt na ciele faceta. masaż tego punktu kiedy członek jest w zwodzie sprawi partnerowi waszemu dużą rozkosz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poziom wulgarnosci
jaki panuje na tym forum jest odrazajacy. nawet najpiekniejsze i najbardziej intymne pieszczoty potraficie tak zwulgaryzowac ze dziwie sie, ze wogole jestescie w stanie uprawiac milosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poziom wulgarnosci
lubie ruchać obrzydliwe suki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×