Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mottorola

całymi dniami siedze przy kompie i szukam pracy

Polecane posty

Gość mottorola

i nic. znaczy mamm oferte, ale chcą mnie dopiero od kwietnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DoradcaFinansowy
a z jakiego miasta jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mottorola
wwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maaaaaaaaaaaaag
istnieja inne sposoby, najlepiej osobiście lub po znajomosci wiesz,że najgorsza pracą jest szukanie pracy choc przy kompie.to chyba niezbyt meczace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozedrgana macica dorsza
nie zasługujesz na zatrudnienie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mottorola
po firmach tez chodzę, ostatniosię nawet przekonalam jak to jafnie jak nie mozesz przebić się przez 2 recepcje i wjechac na konkretne piętro, bo winda jest na chipa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mottorola
rozedrgana macica dorsza --->z kazdym dniem zwieksza się liczba osób, które moga pocalowac mnie w d... Dzisiaj zostalas dodana do tego spisu. Dziękuję za uwagę. 🖐️Pani juz dziękujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozedrgana macica dorsza
Na pieszczotę trzeba sobie zasłużyć :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mottorola
własnie...na pieszczotę trzeba zasłużyć, ale ja Ci daję fory 🖐️zegnam Pania ozięble...:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozedrgana macica dorsza.
No to w końcu dajesz mi fory czy odsyłasz? [przypuszczam, że zaraz się tu pojawi podszyw - ktoś właśnie łyknął mojego nicka] A zresztą, wszystko jedno. Narka 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mottorola
aby Was jeszcze bardziej rozbawić dodam, ze nie zechcą mnie prawdpodobnie takze w firmie, gdzie znam jednego z prezesów i szukaja specjalisty z moimi jezykami i wyksztalceniem... prawda, ze zabawne? Jutro idę zawalczyć last time... cieple mleko-->jestem po niezwykle popularnym marketingu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość możecie zjechać moje wymiary
na kafe pracy szukasz? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mottorola
macico, nie musisz zaslugiwać na to, żeby mnie pocalowac w ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to faktycznie śmieszne
"aby Was jeszcze bardziej rozbawić dodam, ze nie zechcą mnie prawdpodobnie takze w firmie, gdzie znam jednego z prezesów i szukaja specjalisty z moimi jezykami i wyksztalceniem..." Powszechnie wiadomo, że jak ktoś jest kompletnym nieudacznikiem to dostaje robotę co najwyżej po znajomości. Ale jeśli nawet po znajomości nie chcą... fiu, fiu... Podziwiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mottorola
cieple mleko---->to nic...ja przywyklam....wiecie a moze ja jakaś głupia jestem czy co? ze tak mi idzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale jesteście beznadziejni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale jesteście beznadziejni
Mottorola , jakiego stanowiska szukasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mottorola
najchętniej takie, zebym mogla uzywać angielski ... ale co ja tu opisuję jak wszedzie to cuda na kiju wymagaja -w koncu to nie jest sport wyczynowy to co wymagają zeby nie wiadomo ile trzeba sie bylo tego uczyć....ech, nie mam sily przebicia...:(taka prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mottorola
ucze sie rosyjskiego i hiszp., ale za slabo na razie znam te języki i nie pisze o nich w CV

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak samo szukam pracy i nie uwazam ze ktos jest nieudacznikiem jezeli jej nie znalazl albo po znajomosci nie dostal. masz racje, wymagania pracodawcow sa smieszne! a co mnie jeszcze bawi.. duzo ludzi o wiekszej liczbie posiadanych paierkow ma gorsze tak naprawde kwalifikacje niz ja. i co z teog?? skoro nie daja ci szansy! a prawda jest tak: pracownik, ktory chce pracowac i zalezy mu na pracy bedzie lepszym pracownikiem niz ktos kto posiada takie a takie kursy i inne badziewia (nie mowie ze te dwa czynniki nie moga wystepowac jednoczesnie). gdyby ktos dal mi szanse napewno bym byla lepsza w tym co robie niz niejeden pracownik z dlugoletnim stazem. no ale.. wiec glowa do gory, nie ma co sie dolowac docinkami innych. moze w koncu cos znajdziemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bronisław
"wymagania pracodawcow sa smieszne!" - gratuluję dobrej zabawy :-) Jeśli daje Ci środki do utrzymania - to zazdroszczę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla mnie te wymagania
to nie są smieszne tylko raczej straszne :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez pracy
mottola mnie chca od marca, wiec wiem co mniej wiecej czujesz. teraz przez miesiac bede siedziec bezczynnie w chacie, bo pracy na jeden miesiac nie znajde (wyłaczając oczywiście ankiety czy stanie na promocjach, czy jako pracownik tymczasowy) :( Dobrym sposobem na znalezienie pracy jest pójście na praktyke, ale to trzeba wybrac odpowiednia firme w ktorej sa szanse zatrudnienia. wiadomo ze pracuje sie za darmo (czasami nawet mozna znalezc platne praktyki) ale zawsze warto sprobować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja szukałam pracy
w "nowym" mieście przez miesiąc. Ale za to w "zawodzie". Obecnie jestem na etapie badań wstępnych i różnego rodzaju szkoleń. Mam nadzieję, że wyrobię się do przyszłego tygodnia - dopiero wtedy podpiszę umowę :/. Pozdrawiam i życzę powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Motorolli
a może by tak wpisać do Twojego CV,że zaczynasz naukę tych języków? to mogłoby wyróżnić Twoje CV. powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mottorla
do Motoroli-->dziękuję za radę , sprobuję wpisywac gdzie trzeba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napisz ze rozpoczynasz
kursy, bedzie widać, że w siebie inwestujes, nie spoczęłaś na laurach i kładziesz na własny rozwój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×