Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

madzia_emigrantka

Miałam aniołka mam diabełka!!!pomocy!

Polecane posty

Witajcie mój synuś ma 2,5 roku i do pewnego momentu ok 2 latek był aniołeczkiem nie miałam żadnych problemów ani w domu ani w przedszkolu.Mogłam zrobi 100 różnych rzeczy i zostawi go samego z zabawkami.Wszyscy mówili że jest grzeczny i miły....niestety już nie jest!Moje dziecko stało sie małym diabełkiem.Wszyscy są dla niego głupimi świniami, pluje próbuje biciem załatwia wszystko,krzyczy.Nie mogę go zostawi nawet na minute bo już coś kombinuje.Żadne kary nie działają, ani zwracanie uwagi ani sadzanie za kare na schodek-nawet klaps nie pomaga. Skąd takie zachowanie?co robic? pomóżcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nasze dziecko nie ogląda fimów jedynie bajki i to i tak wybrane i tylko czasami.A może przedszkole...mieszkamy w Irlandii Północnej i chodze z synkiem na playgrup. A tam zbieranina dzieci- irlandzkie,polski,litwińskie no i czesto rozrabianie i walki szczegolnie miedzy starszymi dzieciakami.Może to to?Tym bardziej ze zawsze stał synciu z boku i stronił od przepychanek teraz jest ich czynnym uczestnikiem.Zreszta słow typu f**k też sie nauczył tam od irlandzkich dzieciakow.Juz nie wiem co robic?zrezygnowac z tych zajec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiadomo, że dziecko uczy się od dziecka. Ja bym nie rezygnowała z tych zajęć tylko tłumaczyłabym w domu co mi się nie podobało w zachowaniu. Na moje dziecko działa choć nie zawsze jak mówię, że mi swoim zachowaniem sprawiła przykrość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×