Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mietjka

Brownie -pyszne ciasto dla kochających czekoladę. ma ktos sprawdzony przepis?

Polecane posty

Gość mietjka

Jadłam to ciasto z jednej z kafejek w Szczecinie, wiem że jest dosyć popularne... no i amerykańskie ;-) Może ktoś robił i ma sprawdzony przepis?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaabbbbcccc
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie brzmiało
ma ktos SPRAWDZONY przepis?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest taka ciekawa strona
podam Ci adres: www.google.pl Moze trudno uwierzyc, ale tam wszystko znajdziesz!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A te niby jakie sa? Moze nie przez nas, ale na pewno sprawdzone skoro je tam ktos umiescil i poleca:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mietjka
dzieki za przepisy, chodziło mi rady do pieczenia tego ciasta. czytałam coś o tym że w srodku może wyglądacjak zakalec i nie wiem czy tak jest ok czy nie... ja raczkuje w pieczeniu dlatego szukam takich łatwych przepisów i próbuje. a i do Brownie najlepiej pasuje chyba polewa czekoladowa ja bynajmniej takie jadłam? jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uwielbiam te ciasteczka i zawsze mi wychodza. Nie ma specjalnych wskazan. Nie wiem jaki przepis masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brownies robie wg tego przepisu i zawsze wychodzi świetne, tyle, że zamiast 480 g cukru daje połowę tego, a i tak wychodzi bardzo słodkie, no i nie dodaję orzechów, bo w sumie wydaja mi się zbędne. brownies faktycznie w środku powinno sie \"mazać\" i wyglądac jak zakalec, najlepiej smakuje jeszcze na ciepło, trzeba pamiętać, żeby je pokroic póki jest ciepłe, bo późnie twardnieje i jest ciężko. aha - 25 min pieczenia cąłkowicie wystarczy. słyszałam też, że nie nalezy dodawac proszku do pieczenia. ja zawsze robię z proszkiem, jakoś tak się przyzwyczaiłam. i bez żadnej polewy :) aha, no i przepis: http://poprostugotuj.onet.pl/kuchnia/ksiazka/itemid269/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A robicie to na oleju??? I dodajecie jogurt?? Ja nie mam przepisu z orzechami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×