Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Miska 007

W lutym mi sie uda!!!

Polecane posty

Czesc dziewczyny :) Ja tylko na chwileczke. Basienko Collinek mial wczoraj to samo, zadnych innych objawow tylko goraczka a dzis rano bylo juz ok. Moze to zabki. Dzis wieczorem mial podwyzszona temp, ale pozatym nic.... Jutro roczek jejkis... Pokoj juz ustrojony ;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA CLLINKA.... STO LAT!!!!!!!!!!!! a moja Maja znów chora... katar i kaszel juz sie zaczyna...poza tym czasami ma stan podgorączkowy... żłobek zawieszony... buzka PS Franiu czekamy na fotki z imprezki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Sto lat dla Collinka! 😘 Obiecywałam sobie, że z okazji Jego święta wpadnę dziś wieczorem na dłużej tutaj i na resztę zaniedbanych tematów ale się nie da! Właśnie Magda zupełnie nieplanowo, brudna i w całkiem zasikanej pieluszce zasypia przy cycku, Maja przyszła z przedszkola z gorączką i jęczy, i przywieźliśmy właśnie nasza sukę z lecznicy. Miała operację, wybudza się z narkozy i pewnie zaraz zacznie brudzić... no i martwię się czy mi nie wywali szklanych drzwi, ech Tak czy inaczej ogromne całusy dla maluchów i uściski dla Was, oby przeżyć dzisiejsza noc i jutrzejszy dzień, co nas nie zabije to nas wzmocni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny:) Dziekujemy serdecznie za zyczenia:) 🌻 Urodzinki sie udaly:) Collinek zadowolony hehe Juz roczek minal i drugi juz leci W wolnych chwilach przesle jakies foteczki:) Z prezentow dostal rowerek na trzech kolkach, ksiazeczke, zagrode z konikami, samochody, telefon do zabawy, kapciuszki, ciuchy, stacje z ulicy sezamkowej, taka zabawke, ktora wyrzuca pileczki w gore a on za nimi biega ;) no i pieniazki. Basienko jak Majeczka? Mam nadzieje, ze zdrowa. Shenen fajnie, ze wpadlas do nas. A co bylo Twojemu pieskowi? Ucaluj dziewczynki Balbinko jak Michas? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Franiu super że urodzinki sie udały, czekamy na foty... z mają troche lepiej mam nadzieje ze pójdzie do żłobka w poniedziałek... poza tym noc nowego, Maja nadal łobuzkuje, ślini sie strasznie , na pewno to na zęby, juz jej trzonowe wyszły... a tak poza tym wyczytałam w poradniku ze ok 12-14 miesiąca życia nalezy pójść do dentysty... idziecie??? moja juz ma tyle zębów , wiec chyba powinnam isc ... buzkaiki dla wszytskich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny :) Co tu takie pustki? U nas wszystko ok :) Moi rodzice juz odjechali. Collinek broi, ale jest kochany :)Taki madralek juz z niego. Co u Was kobitki, jak maluszki? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki:) Czy u Was wszystko ok, bo juz sie martwic zacynam!!! Dac zank prosze!!!!!!! Collinek ma katarek :( Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Franiu odzywam sie... dzis miałam troche imieninowy zawrót głowy , ale juz po i wszystko sie udało... a maja tak rozrabia ze nienadąrzam ze nią... ech... buzkaiczki dla Was, padam dzis , wiec ide spać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to Basienko wszystkiego najlepszego z okazji imienin :) 🌻 🌻 🌻 Ja chyba tez sie pojde polozyc, bo sama jestem zreszta jak zawsze. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to masza fajnie Balbinko, moj to rzadko w domu bywa :( Wczoraj byl o 24 w domu. Ja juz spalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dzieki dziewczyny za życzenia... a jeśli chodzi o męża to mój z reguły wraca do domu z pracy o 22, więc witajcie w klubie... buziaki ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny:) ja znowu chora a Collinek tylko katarek, chyba mu zeby ida, bo strasznie marudzi i zle spi. Musze sie jeszcze pochwalic, bo Collinek od kilku dni chodzi:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Franiu super że Collinek juz na nóżki poszedł, to teraz masz tak wesoło jak my.... hehe... a te choroby mogłyby sie skończyc , ech... buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej nie pisze bo co tu pisać, ze majka znów chora, ech... kaszle , kicha, smarcze....brak słów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc u nas tez choroba nie odpuszcza, ja jeszcze pare dni temu bylam nie do zycia a teraz mnie dusi jak starego gruzlika:( Collinek wyl mi ostatio cale dnie, wychodzi mu narozny zabek i jest opuchniete dziaslo. Dzisiaj juz byl inny, bawil sie i byl wesoly, tylko mi nic nie da zrobic, ciagle chcialby na raczki. No i nie chce skubany jesc :( mleko, jogurty, owoce sa ok ewentualnie plasterek kieblaski, ale kanapka i obiady to nawet nie sprobuje :( Martwi mnie to ...przeciez nie moze zyc na samym nabiale:( A te choroby to cos mi sie wydaje, ze to jeszcze potrwa. Podobno jakies epidemi sie spodziewaja, to sa bardzo upierdliwe przeziebienia :( Kurcze, aby do wiosny. Zaczela mu rowniez znowu egzema wychodzic, jak przez cala wiosne i lato byl spokoj to teraz znow to swinstwo wraca ach.... Dobra zmykam i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
franiu musimy sie jakoś trzymać... ja wczoraj wezwałam lekarkę do domu, no i naprzepisywała stos leków i powiedziała ze na wiosnę powinno byc lekiej, a gdzie tu do wiosny... ech...żłobek zawieszony juz na ten rok, ma wrócic po świętach juz całkiem zdrowa..... ech, czasem brakuje juz siły... trzymajcie sie i nie dajcie sie tym paskudnym chorobom... buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie Basienko do wiosny jeszcze tak dlugo, az strach pomyslec... Mam nadzieje, ze leki pomoga Majeczce 🌻 🌻 🌻 kwiatuszki dla niej. W Polsce to chociaz jakies leki zapisza, a tutaj nie dostaniesz nic oprocz soli fizjologicznej do noska :( Dopiero jak naprawde zle jest przepisza jakis srodek. U nas naszczescie juz lepiej, Collinek ma tylko katarek i z rana troche pokaszle po nocy, a mnie zostal rowniez katar i duszacy kaszel :( No to trzymajcie sie cieplo :) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Franiu fajnie że z Collinkiem już lepiej i oby tak zostało.... no i z Toba oby sie poprawiło... a mnie też gardło zaczyna pobowleać... ech.. Franiu u nas z lekarzami jest inny problem , każdy przepisuje co innego i niewiadomo kogo słuchac... a najgorsze jest to ża Majka nienawidzi leków i podawanie ich to prawdziwy koszmar... buziaczki dla wszystkich chorych...i zdrowych też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny zyjecie? Nikt nie pisze :( Ja nadal chora, juz mam naprawde tego dosc:( A co u Was? Jak Wasze pociechy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja żyje... ale ledwo, tez jestem chora, mam zapchany cały nos, nie moge oddychać i szczerze mówiąc też juz mam tego dosyc... a u Mai już jest poprawa, ale do końca nie jest jeszcze wyleczona... ogólnie trwają przygotowania do świąt...sprzątanie, zakupy itd.... buziaki dla Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Witajcie Dziewczęta ;) Dawno mnie nie było... Jakoś tak mi nieswojo było, Wasze dzieciaki śmigające a moja Magda dopiero w tym miesiącu nauczyła się raczkować. Pani neurolog stwierdziła jednak ostatnio że M> jest na dolnej granicy normy. Dolnej ale normy ;) Wpadłam życzyć Wam spokojnych, ZDROWYCH i radosnych Świąt Bożego Narodzenia. I uciekam dalej do garów :) Jeszcze 2 ciasta zostały mi do upieczenia, ryba po grecku i 2x śledzie.No i reszta sprzątania. Jak zwykle sie nie wyrobię ale to przecież tradycja a tradycje trzeba kultywować, czyż nie? Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZESC DZIEWCZYNY! DAWNO MNIE NIE BYLO...TO DLATEGO ZE NIE MAM O CZYM PISAC... DZIS CHCE WAM ZYCZYC ZDROWYCH POGODNYCH SPOKOJNYCH I RADOSNYCH SWIAT BOZEGO NARODZENIA ORAZ SZCZESLIWEGO NOWEGO ROKU.😘 ps.dziekuje bardzo za wszystkie zdjecia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny Super że sie odezwałyście... wiem co to przedświąteczny czas w towarzystwie naszych pociech... nic nie da sie zrobić... moja Majka oststnio łazi tylko i woła am am am ... ciągle by cos jadła...hehe no i biega jak szalona...Shanen spokojnie każde dziecko rozwija sie inaczej, czasem nawet dzieci nie chodza do 16 miesiąca i wszystko jest ok... cierpliwości kochana... Kochane życze Wam troche spokoju na te święta, odpoczynku, radości i oby ten Nowy Rok był lepszy od poprzedniego... buziaczki ode mnie i Majeczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja na chwileczke z zyczeniami swiatecznym ZDROWYCH I WESOLYCH SWIAT BOZEGO NARODZENIA DUZO PREZENTOW POD CHOINKA, SMACZNEGO JEDZONKA, SNIEGU NA DWORZE I DUZO MILOSCI :) Ja za bardzo nie w nastroju swiatecznym :( Dzis zmarla siostra mojego taty :( Sciskam Was mocno i buziaki dla maluszkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej no i po świątach... Franiu dla nas grudzien to oprócz świąt miesiąc pogrzebów, i w tym roku tez tak było, zmarł nagle mąż mojej kuzynki... dzis był pogrzeb.... dziś równiaz 4 roczniaca śmierci mojej kochanej siostry ciotecznej która zginęła w wypadku... ech w grudniu zmarł tez mój tata... także oprócz radości, zawsze jest smutek... niestety... a dziś idę na spotkanie z moją klasą z liceum... zobaczymy ile osób sie stawi... ciekawa jestem... napisze jak wróce... buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej a no własnie zapomniałam napisac o spotkaniu, było bardzo przyjemnie, ludzie prawie wcale sie nie zmienili, dopiero 8 lat minęło od naszej matury... było ok 20 osób, no moze 17. nie liczyłam... ale było sympatycznie... ludzie rozwiali sie po całej Polsce, także kolejne spotkanie w okolicach świąt żeby wszyscy przyjechali... poza tym sylwestra spędzamy w domku, przyjeżdza do nas kuzynka z chłopakiem i na pewno bedzie miło, a maja chyba ćwiczy ile wytrzyma bez spania bo ostatnio chodzi spac coraz później, wczoraj np o 12 w nocy... ech Buziaczki dla Was i Szczęśliwego Nowego Roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej... witam również w NOWYM ROKU... u nas Sylwester był tak jak przewidywałam w miłej atmosferze bez wystrzałowych zdarzeń.... Maja wytrzymała do 23.30 i nawet fajerwerki ją nie obudziły... była grzeczna i oby tak cały rok, hehe... a jak u Was minął sylwester z dzieciakami???? buziaczki dla Wszystkich... wyśle kilka fotek ze świąt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basieńa
halo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×