Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Evra

tzw.kisiel....pomocy

Polecane posty

Gość Evra

Jestem jeszcze młoda dziewczyna, ktora dopiero zaczyna swoje zycie seksualne...i mam pewiem problem...mówiąc ściślej jest to pytanie...bo tak naprawde to nie wiem do kogo miałabym sie z tym zwrocić. Mianowicie kiedy jestem podniecona to wydziela mi sie śluz...i jest to uczucie dosyć dziwne...troche mnie to obrzydza, nie wiem czy to jest normalne...Moj chlopak nic na ten temat nie mowi, wiec moze jest to całkiem normalne? Naprawde wiem ze to moze wydawać sie smieszne, ale tutaj jestem anonimowa osoba i jakoś łatwiej jest mi wysluchac opinii obych mi ludzi. prosze o jakies wskazówki.bede bardzo wdzieczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi też niee
to normlane - taki odpowiedni męskiej erekcji. przygotowuje cie to do stosunku, dzieki temu jesteś lepiej nawilzona i sprawa jest latwiejsza i przyjemniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zupełnie normalne-gdyby nie śluz to jak by wszedł??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ile ty
masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evra
skonczone13

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duzy Piotrek
to smaruj do lalek, na kisiel albo budyń to do kuchni!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evra
I nic sie nie mozna was spytac:( Mam problem, a wy tylko sie wysmiewacie :O czy to dziwne,ze mam chlopakja w tym wieku??:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziwne, że myślisz o seksie w tym wieku!! Lalki są w ciekawych promocjach w marketach-weź mamę, tatę za rączkę i idź z nimi-może jakąś wybierzesz sobie....:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpowiedź
dziecko jest w I gimnazjum, ma chłopaka - to nic nadzwyczajnego, że robi sie jej mokro to też nic nadzwyczajnego, poczytaj sobie książki jest ich bardzo dużo dla dziewczyn ( nek ) w twoim wieku i nie zrób czegoś głupiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielki brat
acha, już w pierwszej klasie, niemal dorosła panna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpowiedź
wielki teraz takich niemal dorosłych jest b.... dużo nie znają swojego miejsca i nie wiedzą o co chodzi i to jest k...e problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielki brat
niestety zgadzam się z przedmówcą. Wódki Ci dać :)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpowiedź
beczke piwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evra
Dzieki za pomoc...a podszywacze byli, sa i beda. Uwierzcie, ze gdy miałam te swoje 13 lat to nie chodzily mi po głowie takie sprawy...Jeszcze raz dziekuje za udzielenie mi niezwykle waznych informacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miso
*............_. ,-'``; . . . . . . . . . .,`. . .`-----'.. . . . . . . . . . .,. . . . . .~ .`- . . . . . . . . . . ,'. . . . . . . .o. .o__ . . . . . . . . _l. . . . . . . . . . . . (#) . . . . . . . _. '`~-.. . . . . . . . . .,' . . . . . . .,. .,.-~-.' -.,. . . ..'--~` . . . . . . /. ./. . . . .}. .` -..,/ . . . . . /. ,'___. . . . . . . . . . . . /'`-.l. . . `'-..'........ . . . . . ;. . . . . . . . . . . . .)-..... . . .l. . . . .' ---........-'. . . ,' i . . .',. . ,....... . . . . . . . . .,' . . . .' ,/. . . . `,. . . . . . . ,' . . . . .. . . . . .. . . .,.- ' . . . . . ',. . . . . ',-~'`. ; . . . . . .l. . . . . ;. . . /__ . . . . . /. . . . . /__. . . . .) ^^ . . . . . '-.. . . . . . .) . . . . . . .' - .......-`

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×