Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość młoda chemiczka

czy jest tu jakiś chemik lub technolog chemiczny?

Polecane posty

Gość młoda chemiczka

Mam pytanie w sprawie zarobków. Sama już nie wiem czy to ja tak kiepsko trafiłam, czy naprawdę w tej branży zarobki są tak niskie? Zarabiam 1400 brutto, jako pracownik naukowy...Wiem, że nie mam doświadczenia, po woli je zdobywam, jestem pół roku po studiach, ale pytałam koleżanek ze studiów one zarabiają dużo więcej....praca mnie cieszy i lubię to co robię, chociaż trwa to bardzo długo zanim cokolwiek się to rozkręci, ale 950 zł na koncie mnie zaczyna dobijać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chemik-KRK
witam! jestem technologiem w firmie kosmetycznej i zarabiam dokładnie tyle samo co Ty!!! na próbnym brałam 1200 brutto, a teraz jestem już po 1 podwyżce! ja skończyłam studia 2 lata temu, a szukałam pracy 7 m-cy! naprawdę nie wydaje mi się żebyś źle trafiła, wiadomo że apetyt rośnie w miarę jedzenia, ale trzeba się cieszyć że jest to co jest! a skąd jesteś? pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak pracownikiem naukowym
to powinnas zarabiac ok 1700 zł brutto chyba ze jestes techniczna to wtedy oki wszystko się zgadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda chemiczka
Hej, ja właśnie jestem techniczna:) Wszystko wskazuje na to że jednak zarabiam w normie. Trochę mało jak na wyższe techniczne wykształcenie:( pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×