Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

witam jestem w 12 tygodniu ciąży i planujemy wyjazd na kilka dni do londynu pod koniec lutego i czy bez obaw można latac samolotem??? czy musze miec jakies zaswiadczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez mama
dodaj do 30 tyg. ciazy bez problemu a potem juz na własna odpowiedzialanosc i mozliwe ze sie cos podpisuje..jakas deklaracje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez mama
bodaj ...-miało byc .moj bład przepraszam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolka99
spokojnie w 1 trymescie mozna latac.Ja okolo 10 tyg bylam na wczasach, lecialam samolotem i nic sie nie dzialo.Trzeba unikac latanie w III trymescie ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszko, ja z racji pracy latałam samolotem regularnie do 6 miesiąca ( a może nawet i 7..już dokładnie nie pamiętam), nie musisz mieć żadnych zaświadczeń w tak wczesnej ciąży, niektóre linie lotnicze rzeczywiście wymagają od ciężarnej zaświadczeń ale musi to być baaardzo zaawansowana ciąża albo baaardzo widoczna.. mnie rzeczywiście stewardessy 2 razy zapytały przy wchodzeniu na pokład samolotu który to miesiąc ciąży.. szczęśliwego lotu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszko 24
przeciez ty jestes na chorobowym z powodu ciazy Gdzie chcesz leciec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dowiadywalam sie w liniach easy jet o loty dla ciezarnych powiedziano mi ze do 25 tyg mozna latac bez problemu a miedzy 26 a 35 tyg trzeba miec aktualne zaswiadczenie od lekaza ze mozesz leciec ale na wlasna odpowiedzialnosc a po 35 juz nie wpuszcza ciezarnej na poklad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×