Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coś pikantnego

wasz ostatni seks, z kim? gdzie? jak? jakie doznania?

Polecane posty

Gość coś pikantnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niedawno całkiem :classic_cool: Jak w nick\'u ;) Full wypas - dwoma słowami :D Dla żądnych sensacji: połyki też mialy miejsce :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coś pikantnego
ale się rozpisaliście!!!!!!! nie tak dużo!! innym zostawcie miejsce:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cool - to trochę ozięble brzmi w tym miejscu, Luśka :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no comments
oj..ponad miesiąc temu z moim ukochanym w samochodzie...gdzies na polanie...mmmmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lody na zmianę ze wzmocnioną brazylijską kawą masz może na myśli Luśka? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie powiem! ;) No, bo jak powiem, to dla mnie zostanie tak jakby mniej. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Perlista ;) To jedyna rzecz, której nikt Ci nie odbierze. Wal! :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luśka 😠 bo znów poczuję się głodny :O Muszę dbać o linię :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania Anna
dziś jak mieszka się z ukochaną osobą to sex jest niemal jak chleb powszedni w spożyciu natomiast co mnie bardzo cieszy ten chleb codzień smakuje jak najsmaczniejsza potrawa, czuły, namiętny sex z wodzą fantazji, oddaniem i zapachem świeżości.. Chciałabym kiedyś opisać akt samego zbliżenia ale nie potrafię ująż słowami tego przeszywającego uczucia, to coś jak wulkan, który pulsuje w kobiecym łonie, coś jak jazda na sankach z bardzo stromej górki, coś przeszywającego całe ciało jak letnia bryza, no nie wiem jednak cieszę się że odkryłam to piękne odczucie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skończyliśmy przed godziną. Juz się wykąpałam. Men śpi, bo.... padł kompletnie wyczerpany. ;) (aż czuję się winna, bo nie jest ze mną tak łatwo i mój mężczyzna naprawde musi się \"napracować\", żebym... ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhh sotatnio tj w obote, bylam u swojego chlopaka na noc, okolo 23 poszlam sie wykompac, w tedy ten wszedl do lazienki i zaczol mnie oblapiac, bylo cudownie.... zrobilismy to na pralce ( :P ) i to bez zabezpieczen co dodalo duzo przyjemnosci... noo coz decyzja ta wynikala ze tego iz bylam zaraz przed okresem a wowczas sa dni nie plodne takze wiecie;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calineczka___
hiacynta89, a rozumek został pod prysznicem??? płodne czy nie płodne, ostrożnego Pan Bóg strzeże!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wczoraj
impreza,z 4 facetami ,bylam ostro najebana i wiem ze to bylo cos w rodzaju "pociagu" "kolejeczki",jeden za drugim "poczekalnie '' znalezli sobie u mnie w buzi nie pierwszy i nie ostatni raz doznania super :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ujjjj
ale dupodajka, no sorry,zadnego poczucia godnosci. no ale kto co lubi-twoja sprawa :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Parostatkiem w denny rrejs
Oran , a Ty kiedy niby masz czas na seks, skoro wiecznie tu siedzisz sciemniaczu z denkami od słoika na twarzy? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×