Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tlen.pl

co sie stanie jesli zignoruję zakażenie/zapalenie pęcherza moczowego?

Polecane posty

Stwierdzono tą właśnie chorobę u mnie... ale lekarz wlasciwie nic w tym w kierunku nie zrobil. Zapisal mi tylko UROSEPT.I nic wiecej na ten temat nie powiedzial... a chyba jako lekarz powienien bardziej sie poprodukować.Co będzie jesli się to zignoruje??? Mam na mysli leczenie oczywiscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulaaaa
uwazam ze tego sie nie da zignorowac bo ten bol jest nie do zniesienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak cierpie
ja sama zignorowlalam i teraz cierpie potworne katusze, wykryto u mnie dzis wieczorem erytrocyty w moczu jestem przerazona. idz do innego lekarza - jak najszybciej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie bylo tak samo
to nic strasznego poza tym że boli i piecze,ja kiedyś tego nie doleczyłam i teraz wystarczy że usiąde na czyms zimnym i odnawia mi się, mi zawsze lekarz przepisuje urosept i furagin i przechodzi,no i oczywiscie trzeba sie wygrzac,a jak to nie pomaga to biore antybiotyk. radze nie lekceważyć,bierz ten urosept to ci moze przejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asaas
evlenka mam to samo a ile kosztuje ten urosepr? a jak sie u Ciebie to objawia?? nocno cie boli, masz mocz z krwia? czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asaas
zastanawiam sie czy to nie jest od stosunku płciowego i od tego, ze zaraz po stosunku sie nie wysikałam:(bo podobno jak sie ma z tym problemy to trzeba przed i po sikac!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asaas
jestes?help!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o zapaleniu p.
zapalenie pęcherza nie można ignorowac jeśli jest bakterie przerodzi sie to w przewlekły stan zapalny (trudny do leczenia!) konieczne jest wykonanie posiewu moczu i wzięcie antybiotyku lub lepiej auto-szczepionki. Jeśli jest E.Coli moża pomyslec nad uro-vaxon. od nieleczoneg ostanu zapalnego pęcherza możesz też mieć stan zapalny pochwy. Pij 2,5 litra płynów najlepiej wody lub więcej. Dobrze działa pokrzywa. Usroept też łykaj. Kup sobie URINAL i witamine C. koniec postu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potwierdzam że trzeba dużo
pić ale bez przesady,w życiu nie wypiłabym2,5 litra,zawsze byłam niepijkiem ale teraz w związku z pęcherzem muszę pić więcej ,piję ok1,5 litra i jak na mnie to sporo-więc z tym piciem to insywidualna sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zapobiegawczo łykam dwie tabletki co dwa dni Uroseptu i od roku nie miałam nawrotów zapalenia :) (wcześniej zdarzały się co parę miesięcy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aassssa mnie w ogole nie boli!w tym problem.. ale ciagle chodzę do łazienki!!!!!!!co 30 minut doslownie, czasem tylko bola mnie nerki... i mam jakies napiecie pecherza.przy siusianiu ewentualnie, ale tez rzadko mnie boli.. i nie jest to nasilone.nie wiem ile kosztuje urosept, poniewaz go nie kupilam ,ale mysle ze w granicach 15 zeta.nie mam tez krwiomoczu.ale za to obfity sluz o liczne bakterie w badaniu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iloko
15zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tewarnetta
Postać: Tabletki - 60 sztuk. Skład: 1 drażetka zawiera wyciągi z: Radix Petroselini, Pericarpium Phaseloi, Folium Betulae, Chamomill anthodium, Vitis id folium, Phaseoli Pericarpium plv, Acidum citricum, Kalium citricum, Natrium citricum. Działanie: Związki czynne zawarte w preparacie wykazują właściwości moczopędne, przeciwzapalne i rozkurczające. Wskazania: Preparat stosowany pomocniczo w zakażeniach układu moczowego, w kamicy dróg moczowych, we wszystkich przypadkach chorób przebiegających z zastojem i zaleganiem moczu. Preparat można stosować w leczeniu przez dłuższy okres czasu, również w leczeniu skojarzonym z innymi lekami, wykazującymi działanie moczopędne i rozkurczowe. Przeciwwskazania: Nie stwierdzono objawów nietolerancji leku. Nie stwierdzono objawów ubocznych. Zalecane środki ostrożności: Brak. Działania niepożądane: U osób nadwrażliwych może krótkotrwale działać drażniąco na żołądek. Dawkowanie i sposób użycia: Przeciętnie 3 razy dziennie po 2 drażetki lub wg indywidualnych wskazań lekarza. Nie stosuj leku po upływie terminu ważności! koszt:ok11zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×