Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ankietere

Zrzuc z siebie ten ciężar. Opisz w skrócie dlaczego sie tak SPASŁAŚ

Polecane posty

Gość ankietere

pomijamy przypadki ciąży, wrodzona otylosc, chrobe, itp...:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onk3
za dużo jadłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cos jeszcze
bo ja duzo jem i jakos nie tyje:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żarłam
jadłam za dwoje, zjadałam wszystko co popadnie byle czuc sytosc w zoładku:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TO JEST
Cholerny nalog.Tak jak alkoholizm czy narkotyki.Kto jest szczuply mysli ze my sie tak zaniedbujemy a my nie dajemy sobie rady. Uwielbiam jesc,uwielbam gotowac i to rzeczy kaloryczne. Czasami jestem juz naprawde przejedzona a jestem w stanie pochlonac jeszcze wiele jedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIE ŻREĆ WALCZYĆ Z TYM
😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie jestem gruba ale jem jak
Dokladnie, to nalog zamiast w narkotyki, uciekam do lodowki, odlot jest bardzo podobny to tego narkotykowego, tylko niestety krotkotrwaly, bo po zjedzeniu naytchmiast sa wyrzuty sumienia a po narkotykach masz faze caly dzien, tylko zwala jest nieciekawa, ale wezmiesz i znowu jest super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie jestem gruba ale jem jak
Nie mam tendencji, jem 3-4 tys kcal dziennie zaczelam w wieku 19,5 lat z waga 47 kg dzis mam 26 lat i waze 52-54 kg nie wiem co to bedzie za 10 lat, jesli sie nie opamietam bo chyba nie bedzie mi to non stop bezkarnie uchodzilo jak myslicie ? ale mam cellulit, brzydka cere, zle samopoczucie od nadmiaru zarcia takze tez niewesolo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie jestem gruba ale jem jak
tendencji do nadmienrego tycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie jestem gruba ale jem jak
Oczywiscie prowadze diety, jak wskaznic przekracza czerwona linie wtedy autmoatycznie przechodze na diete, z tym ze dieta ta trwa 2-4 tyg, chudne 5-8 kg i od nowa wpierdalam i tak od tylu juz lat :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak bardzo chcialabym
umiec z tym walczyc.A tu byle niepowodzenie,zle slowo i pochloniete kolejne 1000 kcal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj taaaaaaaaaaaaaaak
bo mi sie nudzi i jem jem jem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeeeeeeem
u mnie to głównie: nudy, stres, i brak w zyciu jakiegos pkt odniesienia.. celu. jedyna przyjemnosc to zjesc cos dobrego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plusz
Przez kompulsy i problemy ze sobą doprowadziłąm do stanu 122kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Princeeesaaa
Ja od dziecka no powiedzy od 7-8 roku życiam byłąm gruba.... bo chyba dużo jadłam,dziadkowie codziennie kupowali mi chpisy,drożdżówki itp... I po prostu jestem gruba prawie od zawze ..Choć nie wiem dlaczego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pasąca się
u mnie są: smutek, nerwy, niechęć do takiego życia...Nie jestem rozhisteryzowaną nastolatką, mam prawie 30 lat, a nie radze sobie ze soba.Lekarstwem na chwile jest jedzenie. Uwielbiam ten moment jak siadam do komutera z czyms do jedzenia. Mam tek ze jakos dziwnie mi jest gdy siedze tu i nie jem. Nie moge sobie z tym poradzic. próbowałam juz 3 razy ale zawsze, po 4-5 dniach obzarstwo od nowa. Nie jestem jeszcze gruba, ale jak tak dalej bedzie pewnie niedlugo bede.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podbijame
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fast food
uwielbiam mcdonalda, kfc, chińszczyznę przegryzam to słodyczami w hurtowych ilościach ważę 70 kg przy 169 cm ... i tak nieźle...mam chyba dobrą przemianę materii....powinnam ważyć ze 100 kg :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boerlioza
ja mam 21 lat,161 cm wzrostu...waze 65kg...opanowalam sie powiedzmy z nagminnym wzeranie,a kiedys wazylam 85kg:o...mialam chorobe tarczycy ktora w wieku 18 lat zanikla ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boerlioza
a i nie wspomne o tymz e kiedys potrafilam wpierdolic np 4 bulki z czyms tam i zagryzc czyms slodkim:o...masakra...a czemu??nie wiem:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×