Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pumeksol

hotel POLITAŃSKI rybnik

Polecane posty

Gość pumeksol

Zarezerwowalismy tam salę na wesele, ale już po fakcie zaczły mnie dochodzić na prawdę różne opinie na ten tema. Czy ktoś w ubiegłym (a może nawet już w tym!!) roku organizował tam przyjecie?? Błagam, niech ktoś coś napisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj sie domyslam sie ze jestes z Okolic Rybnika.albo z centrum. Ja rowniez pochodze z okolic tego miasta. O hotelu POLITANSKIM duzo slyszalam ,niestety nie dobre opinie :( pracowala tam kiedys moja kolezanka. Jezeli masz jakies pytania pisz na emaila.:D Milo bedzie poklikac z osoba z tego samego regionu. http://users.nethit.pl/forum/forum/wesele/page=0/ tu na tej stronce kiedys bylo o tym hotelu ...ale dokladnie nie wiem na ktorej stronce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koliika
jestem z Rybnika i też słyszałam ,że nie za bardzo przykładają się tam do wesel. Jedzenie pozostaje dużo do życzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koliika
mieszkam niedaleko stadionu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pumeksol
ja tez mieszkam niedaleko stadionu :P ech, jakos mnie to martwi. chciala bym miec fajne wesele, a o wszystkim dowiedzialam sie po fakcjie, jak juz sala zarezerwowana. chyba zabije ich tam jak mi spieprza wesele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nimik
witam ciekawy temacik !!! może wypowie się ktoś kto tam robił wesele !!! bo jak czytam ze słyszałam albo ,pracowała tam koleżanka to ręce opadają .Powiem szczerze jesteście mało wiarygodni !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wrocławianka ech..
Czy wiesz ze internet pomimo że jesteś różowa nie jest miejscem gdzie można się schować i być bezimiennym. Myślę że jeśli te teksty dotrą do właściciela sali koszty zaliczki mogą być niczym przy tym co ciebie może czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Wrocław
Ja nie polecam z kilku względów. Pierwszy to drogo, a hotel to kiepski jakościowo. Drugi powód to brudno... Bo jakby ktoś nie wiedział to mieszkają tam ludzie eksmitowani z ZGM u czyli ludzi bardzo brudno, zaniedbań, że nie da rady czasem nawet przejść korytarzem, tak śmierdzi. I potem pomyśleć że możecie spać w takim łóżku czy korzystać z takiej toalety. Kolejny powód to atmosfera która jest wręcz tragiczna, a to tworzą pracownicy nastawieni do siebie wrogo, czego szefowa nie widzi, lub widzieć nie chce. I jak tu pracować za najniższa krajową w takich warunkach... Ponadto brak ochrony, jest tylko przycisk, którego możecie na czas nie wcisnąć w czasie napadu w środku nocy, bo obok jest las. Pracując tam jesteś wszystkim... Ja korzystałem z hotelu jakiś czas temu i dziewczyna która tam pracowała mówiła mi że pracując na stanowisku recepcjonistki jesteś:, operatorem kamer, sprzątaczka, kelnerka, ochroniarzem, barmanka... Takze nie polecam tam pracy. Jest tyle porządnych ofert, gdzie szanują ludzi i za inne pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie polecam z kilku względów. Pierwszy to drogo, a hotel to kiepski jakościowo. Drugi powód to brudno... Bo jakby ktoś nie wiedział to mieszkają tam ludzie eksmitowani z ZGM u czyli ludzi bardzo brudni, zaniedbani, że nie da rady czasem nawet przejść korytarzem, tak śmierdzi. I potem pomyśleć że możecie spać w takim łóżku czy korzystać z takiej toalety. Kolejny powód to atmosfera która jest wręcz tragiczna, a to tworzą pracownicy nastawieni do siebie wrogo, czego szefowa nie widzi, lub widzieć nie chce. I jak tu pracować za najniższa krajową w takich warunkach... Ponadto brak ochrony, jest tylko przycisk, którego możecie na czas nie wcisnąć w czasie napadu w środku nocy, bo obok jest las. Pracując tam jesteś wszystkim... Ja korzystałem z hotelu jakiś czas temu i dziewczyna która tam pracowała mówiła mi że pracując na stanowisku recepcjonistki jesteś:, operatorem kamer, sprzątaczka, kelnerka, ochroniarzem, barmanka... Takze nie polecam tam pracy. Jest tyle porządnych ofert, gdzie szanują ludzi i za inne pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onok

Również nie polecam. Sylwester nie udany! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×