Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość towszystkoniemasensu

wlasnie przed chwila calowalem sie ze swoja byla... a mam dziewczyne

Polecane posty

Gość towszystkoniemasensu

mialem sie tylko z nia spotkac na pogranie na pleju i obejrzenie filmu ... 3 lata nie jestesmy razem ... mielismy byc tylko przyjcaiolmi ... kocham swoja obecna dziewczyne ... przynajminiej tak mi sie zdawalo ... kuźwa o co chodzi z moja obecna dziewczyna jestesmy rok czasu razem ... ja pierdziele czasem spotyklem sie ze swoja byla ale tylko na kawie i tylko rozmawialismy ... a teraz ... no coz przestroga dla innych nie zgadzajcie sie na spotykanie swoich facetow z bylymi nawet po kilku latach... kurcze onas zasnela obok teraz... no cozjutro bedzie morlany kac ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lamus
miękka c*pka jesteś takich rzeczy się nie robi, bylo ją jeszcze pojechac na "śpiącą królewne" zapinaj, poki spi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurzyłeś mnie
wiesz co, jesteś obrzydliwym tchórzem i niedojrzałym facetem, do tego strasznym egoistą! Nie jesteś wart dziewczyny z którą obecnie sie spotykasz, nie4 jesteś w ogóle wart miłości!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghijk
A mnie chlopak zostawil pare miesiecy temu.Spotykamy sie czasem.Ostatnio zaczął mnie calowac jak wychodzil ode mnie,potem przepraszal za to co zrobil.Nie rozumiem tego,on jest sam,ja sama,ciagnie nas do siebie a to on zrezygnowal ze mnie.Porąbane to wszystko. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przerazona tym
pieprzeni egości! ghijk w ogóle sie z nim nei spotykaj- on cię wykorzystuje, zobaczy że nie oponujesz to jeszcze będzie tak całował że zrobi sie z tego seksik a i tak nie będziecie razem! Moja kumplea tak miała a pozniej brała leki antydepresyjne, bo opn najpierw był sam i łaczył ich sex, że niby on naadla kocha itd. poznej miał nową dziewczynę a dalej na sexik przyłąził "bo z nią najlepiej" :( takich dupków ttrzeba omijać szerokim łukiem, nie wyszło, rozpadło sie i koniec! Cie4szyc sie trzeba jeszcze że koniec bo nie są warc miłości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×