Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hmmmmmmmmmmm

rejestracja w urzędzie pracy

Polecane posty

Gość hmmmmmmmmmmm

jak wygląda współpraca z urzedem po rejestracji? po co właściwie są te obowiązkowe terminy zgłaszania się do urzędu? przedstawiają wtedy oferty pracy? i jak częto są organizowane te obowiązkowe stawienia... co tydzień... dwa... trzy... miesiąc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dicerr
Jezeli rejestrujesz sie bez prawa do zasilku to zglaszasz sie tam raz na 3 miesiace,a jak masz prawo do zasilku to musisz sie odchaczac co miesiac. Po co? No coz, wymyslilam sobie kilka powodow: 1) zeby sprawdzic czy nie pracujesz gdzies na czarno-jak pracujesz to raczej trudno bedzie ci dotrzec na czas do urzedu i jak sie nie podpiszesz to cie wyrejestruja, 2) dla celow statystycznych-zeby wiedziec ile osob i kiedy jest bezrobotnych, 3) jest to obowiazek bezrobotnego zapisany w ustawie, wiec moze nawet same urzedniczki nie wiedza po co to jest(?), 4) zeby zrobic "przesiew" i wyrejestrowac tych niesystematycznych bezrobotnych, po to by nie placic za ich ubezpieczenie zdrowotne. Jak przychodzisz na podpis to raczej nie przedstawiaja ci ofert pracy:/ Mozesz sam(a) sobie przejrzec tablice z ofertami. Jak beda mieli cos dla ciebie to predzej przysla ci listem wezwanie do zgloszenia sie do nich. To wszystko co wiem na ten temat.Powodzenia w szukaniu pracy:-) Na pewno Ci sie uda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyli jak nie mam prawa do zas
iłku to na podpis stawiam się tylko raz na 3 miesiące... tak rzadko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to zalezy
od urzedu kolezanka w grudniu musiala przychodzic co tydzien ja zarejestrowalam sie w styczniu i mialam termin za 3 tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja się zarejestrowałam 30 st
ycznia i mam pierwszy termin na 14 lutego... więc chyba to nie jest tak, że co 3 miesiące... chociaż nie wiem jak wyznaczają kolejne terminy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak się zarejestrowałam w urzędze, to przychodziłam co miesiąc. W zeszłym roku zrobili tak, ze przychodzi się co dwa miesiące. Nigdy nie miałam prawa do zasiłku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4nn4
ja mimo iz bez prawa do zasilku mialam terminy mniej wiecej co miesiac :/ :/ a przez caly rok kiedy bylam bezrobotna dostalam az 3 propozycje pracy z czego zadnej nie dostalam. Tak wiec urzad pracy jest wlasciwie bezuzyteczny... no tyle co ubezpieczenie sie jakies ma ale prace przez nich trudno znalezc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez pracy
dla mnie jedyna korzyscia zarejestrowania sie o UP byla mozliwosc pojscia na staż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyli nie ma konkretnych odstę
pów... terminy wyznaczają jak im sie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×