Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość eeeeee

obejrzalam 1 sezon skazanego na smierc

Polecane posty

Gość eeeeee

i zakochalam sie w obydwoch braciach 😭 :P a ile w ogole jest czesci? dwie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na razie niecale 2 sezony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeee
dzeki. czyli 2 sezon dopiero w stanach leci?? ile ma odcinkow? wiecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oto domowy sposób
ja obejrzalam 13 z 2 serii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mowi sie sezon
zobacz sobie np na amerykanskich stronach dam ci podpowiedz pisze sie season

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buteleczka
moj kumpel mowil ze ma 40 odcinków okaze sie czy to prawda jak mi je nagra:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0987654321
Do tej pory w stanach ukazało się 22 odcinki pierwszej serii i 16 drugiej. Jutro premiera 17-stego odcinka :) Już nie mogę się doczekać, znowu noc nieprzespana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _ff_
Jezu, ciekawe ile sezonow beda ciagnac ten serial :D. Podobno tematem miala byc ucieczka z wiezienia...a juz wyszlo poza to.. :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oby wlasnie nie za duzo
bo wtedy bedzie jak ze setka innych seriali ktore zapowiadaly sie super a potem w miare zwiekszania sie sezonow robily sie tragiczne i nie do ogladania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koczkodanka
ja czekam cały tydzień na to by obejrzec kawałek serialu który trwa krócej niz same reklamy. Mogliby po 2 seriale puszczac. A on ma odwage.juz dawno mogli go zabić. To taka fikcja ze az mdli. Nikt by na takie cos nie szedł. Rózne rzeczy tam się dzieja których bohater nie mógł przewidzieć. A jakby miał cele na górze?, a jakby go zabili? a jakby nie załatwił odtrutki na insulinę? a jakby miał zakażenie po obcięciu jemu palca sekatorem? a jakby to on nadział się na nóż podczas walki?taka bajeczka ale trzyma w napięciu:) fajnie sie ogląda bajkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak sie ciesze
dzis bede miala cala pierwsza serie (czy tam sezon,jak kto woli). wkrecilam sie w ten serial,ale wkurza mnie tygodniowe czekanie,wiec obejrze wszystko naraz,no albo podziele na dwie czesci, bo nie wiem ile calosc trwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
26 luty 2007 2x18 Wash 05 marca 2007 2x19 Sweet Caroline 19 marca 2007 2x20 Panama 26 marca 2007 2x21 TBA 02 kwietnia 2007 2x22 TBA (season finale)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karenina
Mam pytanie do tych, którzy już obejrzeli pierwszą serię. Nie chcę zna szczegółów, ale czy ta ucieczka się uda? Chociaż pewnie to pytaniema jedną, oczywistą odpowiedź :)I o czym w takim razie jest kolejna seria?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ucieczka sie uda. Ale przeciez na samym zwianiu z wiezienia historia sie nie konczy. Drugi sezon jest przede wszystkim o tym, jak wladze scigaja zbiegow. Czyli ucieczka trwa tak wlasciwie caly czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×