Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość załamanaaaabardzo

Co sądzicie o tych butach

Polecane posty

Gość mi sie nie podobaja
i to bardzo ale wiadomo kwestia gustu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet nawet sa ale nic nadzwyczajnegp.Fajne ale nie zajefajne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czemu pytasz...? Bo widziałaś, że ja je wkleiłam? :P Mnie się tam podobają :P Są sto razy ładniejsze buty od tych ale te są naprawdę wygodne i szybko się je zakłada :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamanaaaabardzo
że co? że gdzie wkleiłas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej załamana! Odpisuj :D Co chciałaś takie buty kupić czy coś? Bo jeśli tak to mogę pomóc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość **wwaaww**
Boże, jak mnie irytuje sposób zachowania i wypowiadania się tej panny chilli81.. Kilka topików (przepraszam- topiqw) pominęłam i zignorowalam, ale aż krew się we mnie burze jak czytam Ciebie dziewczyno.. Jesli 81 to TYwój rocznik- to wspólczuję, że jesteś tak niedojrzała. Nie męcz się i nie odpisuj, ja tu juz nie wracam. A do autorki- buty jak dla mnie z wyglądu- dośc brzydkie. Nie wiem jak z wygodą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz bo jesteś pusta i nietolerancyjna i zachowaj głupie uwagi dla siebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamanaaaabardzo
chciałam je kupić ale znalazłam duuużo ładniejsze :) chilli swoją drogą ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manntraaa
albo ma nie więcej niż 16 lat albo to bardzo rozpieszczone duże dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naprawdę chciałaś kupić? :D A jakie teraz chcesz kupić? Może pomogę :) Do manntraaa sorry ale mnie życie nie rozpieszczało! Sama pracuję na wszystko co mam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te na 100 % chcesz? Może jeszcze poszukaj albo powiedz mi jakie lubisz (kolor, styl) to poszukam coś fajnego :D P.S. Nie zabij mnie ja kupiłam te adidasy mei :D dlatego pytałam wcześniej o co chodzi bo ludzie krytykowali te buty a mnie się podobają choć to stary model :) Nie wiem czemu wszyscy myślą, że jak dana firma coś wypuści w tym roku to już za kilka lat tego założyć nie można. Zawsze są fani jacyś na dany model przecież :D Ok idę szukać czekaj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamanaaaabardzo
takie pumy jak w ostanim linku mam oczywiście inny kolor bo ten który pokazałaś nie odpowiada mi, buty z pozostałych linków tez mi się nie podobają. Cóż inne style mamy. Chociaż pumy nas łączą (ostatnie pumy) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pumy są zajefajne :D piękne modele mają aż mnie ściska bo bym sobie nakupowała ich tyle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxKaSia2xxx
przeciez te Adaski co kupiła Chilli to PODRÓBY OSLICO!!!HA HA HA, na stadion na zakupy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buahaha :D a ty kim jesteś żeby się tu wypowiadać?! Idź dziecko spać lepiej bo głowka boli. :D śmiech na pustej sali :D pustej jak ta lala :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxKaSia2xxx
pusta to jestes TY, jak beben, pie....lisz trzy po trzy w kazdym topicu:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I dobrze :D jak nie chcesz to nie czytaj nikt ci nie karze :D Widzę, że b. interesuje cię moja osoba skoro się przyczepiasz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bambinek
te adidaski, co wkleiłaś w pierwszym linku rzeczywiście są stare, ale ja je lubię. tzn. mam podobny pmodel, też takie niskie i płaskie, bez sznurowadeł, po prostu wkładane. i jestem z nich zadowolona. ale pumki i sprint sister nike wyglądają lepiej chyba :D chociaż pumy są strasznie oklepane teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie czemu oklepane :D powiem Ci, że raczej adidas. A u nas tylko te Future Cat albo speed Cat są popularne a przecie Puma ma rówzież inne modele i do tego w sklepach nie mogę znaleźć rozm.36 zacofańcy :P A tak masz rację piękne to one nie są a nawet śmieszne ale są wygodne no i wkładane jak mni się spieszy to siup na stopę i idę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×