Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość JokosTakos

Jaki podklad godny polecenia matujacy i kryjacy ?

Polecane posty

Gość JokosTakos

Poszukuje jakiegos dobrego podkladu matujacego oraz kryjacego niedoskonalosci skory (ale nie wysuszajacego twarz). Moze znacie jakis godny polecenia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polecam dwa równie dobre
Lirene City Matt i Revlon Colour Stay. Jak dla mnie oba doskonale spełniają swoją rolę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropka i juz
Lirene City Matt bardzo uczula więc z nim to ostrożnie, a i wcale nie matuje, przy strefie T czoło się świeci jak żarówa. Ja mam cerę mieszaną i jako tako matuje Maxfactor Colour Adapt nie ma chyba takiego fluidu który by w 100 % matował, nawet Clinique doskonały nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropka i juz
Lirene City Matt bardzo uczula więc z nim to ostrożnie, a i wcale nie matuje, przy strefie T czoło się świeci jak żarówa. Ja mam cerę mieszaną i jako tako matuje Maxfactor Colour Adapt nie ma chyba takiego fluidu który by w 100 % matował, nawet Clinique doskonały nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropka i juz
Lirene City Matt bardzo uczula więc z nim to ostrożnie, a i wcale nie matuje, przy strefie T czoło się świeci jak żarówa. Ja mam cerę mieszaną i jako tako matuje Maxfactor Colour Adapt nie ma chyba takiego fluidu który by w 100 % matował, nawet Clinique doskonały nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja polecam
rimmel stay matt bardzo ładnie kryje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elettra
Soraya liftingujący, nie wysusza skóry i matuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ked
polecam Maxa Factora - ponoć ze wszystkich z "średniej półki" kryje najlepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matko jak mozna polecac kobiec
ie jako podlad matujacy revlon colour stay:) to jest podlad dlugotrwaly, ktory stapia sie ze skora i dlugo utrzymuje sie na twarzy:) niby matuje ale nie jest to jego glowna cecha, a skoro nie jest to nie jest do tego !! wsio... dobrze ktos wyzej powiedzial ze nie ma podkladow ktore matuja w 100% nawet gdybysmy wydaly 300zl, a juz polecac podklad o inncyh wlasciwosciach komus kto szuka czegos innego:) szczyt !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam L\'oreal Cashmere Perfect lub Mat Cashmere :) Jest super i nie oblepia twarzy jak inne podkłady, jest lekki jak powiew letniego wiaterku i nie trzeba już używać dodatkowo pudru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja polecam
- Maxfactor Colour Adapt Z autopsji nie polecam: - jakiegokolwiek z sorai (mnie swędziała twarz) - jakiegokolwiek z lirene (uczula) - musu maybelline (jest beznadziejny wręcz, czoło się świeci a policzki są na maxa wysuszone i skóra schodzi) - tego pure skin czy coś takiego z maybelline w błękitnym opakowaniu(ten beztłuszczowy) kolejne badziewie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osska
nie zgadzam się że Rimmel Stay Matt jast dobry. Wg mnie jest beznadziejny. Natomiast zgadzam się co do Loreal: True match

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdecydowanie polecam
max factor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaala
dermablend vichy - kryje idealnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×