Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

narinka

to forum sprawia, że macie kompleksy!

Polecane posty

.... zanim tu przyszlam nie wiedzialam, ze pewne rzeczy - dla mnie zupelnie naturalne, do tego [!] seksi i w ogole - mogą być powodem do kompleksow! wchodze na jakis tam topik, a kobiety placza, robia sobie operacje, srutututu. i dopiero w tym momencie zaczelam sie zastanawiac... moze rzeczywiscie to cos zlego? ale tylko chwile, bo nie rozumiem jak tak mozna. nie rozumiem Was kobiety! ani z wielkością sutków, ani z ich kolorem, ani z rodzajem warg sromowych, ani z [ to najbardziej mnie smieszylo :D ] kształtem odbytu! moge co najwyzej zrozumiec wielkosc piersi, choc tez pamietac chyba trzeba, ze są gusta i gusciki :) jasne, ze wiekszosc facetow lubi nurkowac w wielkie balony, albo po prostu istnieje taki sterotyp. ale są tez milosnicy malych i zgrabniutkich, ktore za 15 nie beda przynajmiej wisiec do pasa, pomarszczone i cale w rozstepach :P opamietajcie sie i podchodzcie z dystansem do wyblurowanych zdjec dody czy innych takich, ktore na zdjeciach są niby seksi dOOpy a w rzeczywistosci.... :O trza sie zdy-stan-so-wac! :) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spiral pattern
ja nie musialam wchodzic na to forum zeby miec kompleksy ;) a na forum wiele ciekawych rzeczy sie dowiedzialam. a kompleksy jak mialam tak mam-ale nie wieksze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie zawsze...
...czasem juz maja i tu tylko sie utwierdzaja w tym,ze maja racje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laska daj juz spokoj
wszyscy juz wiedza, ze czarniejszy to kobieta. Nie wystepuj w tej sukience, bo na te twoje banialuki juz nikt sie nie nabierze. No chyba, ze jakies nowe, mlodociane i spragnione takich dyrdymal laski. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość albo lubią piss
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo jedni i drudzy robią wszystko żeby u innych pielęgnować kompleksy,bo wówczas oni sami czują się lepiej :classic_cool: A poza tym wytykanie kompleksów często bywa formą zemsty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak ,a jak komuś dokopiemy,to od razu się lepiej czujemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×