Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tatuumka

Kupujecie w Tatuum?

Polecane posty

Gość Tatuumka

Znacie, lubicie ten sklep? Jestem ciekawa waszej opinii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tatuumka
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tatuumka
Pytam z ciekawosci, ja ostatnio "odkrylam" ten sklep, bardzo dobre jakosciowo,porzadne ubrania i na wyprzedazy ceny tez sa ok,kupilam sobie sweterek z welny na suwak i bluzke z dlugim rekawem.Podoba mi sie ten styl, ta kolorystyka...Ale nie widzialam tam zbyt wielu mlodych dziewczyn, moze ceny sa jednak za wysokie? A wy, kupujecie tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poza sezonem wyprżedaży ceny powalają tam z nóg :O Niemniej kiedyś, na wyprzedaży właśnie, udało mi się tam trafić czarną koszulę, moja ulubiona ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla mnie niestety ceny sa tam
za wysokie:( pamietam ze kiedys chorowalam na jedna bluzke z tatuum i nie moglam sobie na nia pozwolic bo kosztowala ok 200 zl:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam kilka rzeczy, bardzo mi się podobają, ale też nie za bardzo mnie stać na regularne zakupy, ot raz na kilka miesiecy dla poprawienia sobie nastroju :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 20 mg
Jak za tak wygórowaną cenę, to nie powalają ani pomysłami, ani kolorami. Materiały dobre - to fakt. Ale jak dla mnie to Tatuum jest kopią Cottonfielda. Podobne fasony i ceny. Mi się tam nie podoba, wolę Promod czy River Island, ale czasem i w Tatuum znajdzie się coś fajnego :-) Jak są przeceny to zaglądam, a jak nie ma przecen, to musiałaby to być jakaś super rzecz, żebym się skusiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bambinek
ubania są trochę nudne wg. mnie. jak w jackpot. chociaż jak byłam młodsza, taki styl bardzo mi odpowiadał i więcej rzaczy kupowałam :) ale wtedy byłam taka bardziej... no nie wiem, taki styl właśnie tatuum, jackpot, carry. ceny rzeczywiście za wysokie. ale na wyprzedażach znośne :) można coś fajnego utrafić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja bardzo lubię Tatuum
tak samo jak i Jackpot, tylko że nie we wszystkich sklepach;) trzeba wiedzieć do którego sklepu trafic, bo czasami mozna znaleźć kapitalne rzeczy, takie, jakich nigdzie indziej nie ma, a czasami same nieciekawe i babcine szaraczki...🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubię tatuum
tatuum super się rozwinął... kolekcje są o wiele bardziej fashion i bardziej do życia. fajnie że są tam klasyczne t-shirty , sweterki etc. jakościowo tez mi odpowiadają.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Love it
Uwilebiam ten sklep...like it !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×