Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Grzegorz125

DARMOWE GADŻETY I PRÓBKI

Polecane posty

Gość Gabi Zawadzka-
Hej dziewczyny czy któraś z was zna e-mail jakiś firm??? U mnie dziś TYLKO pocztówki z Krakowa....wiecie jak je dostac wystarczy że w www.google.pl wpiszecie OFICJALNA STRONA MIASTAi tam wyskakują wszystkie strony różnych miast trzeba kliknąć ktorąś z nazw następnię kontakt i znaleść ich e-maila i napisać do nich taki list o tej treści Dzień dobry jestem kolekcjonerką pocztówek i innych gadżetów zwiazanych z różnymi miastami chciałabym zapytać czy mogłabym dostać od państwa jakieś rzeczy jeżeli jest to możliwe,podaje moj adres: Jan Kowalski Ul.Wesola13 32-420Szczecin Z góry dziękuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaSsia_x3
mi dziś przyszła wiadomość że dostane 20 próbek i wybrany kosmetyk z firmy maybelline

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oh jak ja kocham poczte xD dzisiaj dosłałam paczke z blendamed a juz myślałam że z ta pastą i szczoteczka do zębów to ściema xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emmcia11112
do blackcurrant31 Czy przesyłka ta z blend-a-med przyszła ci pocztą czy listonosz przyniósł?? i ile na nie czekałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dłuuuugo czekałam, aż już nawet o tym zapomniałam i jak listonosz mi ją przyniósł to zastanawiałam się co to może być i do głowy przychodziły mi tylko próbki perfumów z pumy (hmmm... głodnemu chleb na mysli ;p) A ta szczoteczka jest naprawdę fajna xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mogłybyście podać e-mail do tej firmy ? YVES ROCHER ?? Szukałam i ejst kilka podanych i nei wiem w końcu który jest dobry ;] dziękii z góry ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dzisiaj dostałam próbke szamponu z Loreal`A :) no kto poda ta stronke do nivei zeby przeslali probki? ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sniper1
Po przerwie PostMen przyniósł: -4 duże fotki z autografami Charmed, 7 th-Heaven, David Boreanaz.....z USA, wszystko ze Studia Fan Mail- Los Angeles -pismo z klubu baseball Cleveland Indians w USA i karty ligowe -magazyn Cinema z plakatem Indiana Jones i Iron Man -4 oddzielnie przysłane maseczki z Garniera- to chyba z ankiety...... - próbki z Daxa i Perfekty - 17 szt .... do opalania, balsamy, kremy i przeciwtrądzikowe - książka i dwie próbki z Bebiko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MobiXD
HeY! :) Ale Wy macie duże kolekcje już próbek :) Moja jest niewielka ale zawsze :) Dziś dostałam maseczkę od Garniera :P Ma mam dwie stronki jak by ktoś chciał : http://en.prizee.com/?refer=Mobillka - Należy grać w gry,zbierać punkty,które później możemy wynienić na jakołś nagrode :) Nagród jest bardzo dużo i bardzo fajne :P Strona jest zagraniczna,ale zdobyte nagrody wysyłają do PL...Nawet jak ktoś nie zna języków obcych(jest kilka do wyboru) to może się pobawić,gry są bardzo proste :) Polecam :) http://www.prizpass.pl/index.php?ref=Mobillka - Polega to na tym,że zbiera się punkty,które następnie wymienia się na wybraną przez siebie nagrode :) Strona w języku polskim...Polecam :) Zapraszam do zabawy :) Opłaca się na pewno :P Pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emmcia11112
a czy ktos wygrał za polecanie puder z astora??? i czy wam już go przysłali????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magggggdziu
Ja wygrałam :D Z tego co mi wiadomo to wysyłają ten puder po 31 lipca :P Choć teraz to nie wiem bo promocja się skończyła szybciej niż przywidywano :) Może za niedługo wyślą :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emmcia11112
a jak wy wygrałyście to przyszło wam e-mailem zeby napisac jeszcze raz i potwierdzić dane???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magggggdziu
Dokładnie :) A teraz czekam :) Heh^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawiaska
Czy chcielibyście otrzymać DARMOWE kosmetyki, to proszę napisać do mnie a ja zaproszę do programu - alicja.bis@poczta.fm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Huanita
mi jak narazie przysłali 3 katalogi domów i 11 próbek z jakiejś firmy ;) ale i tak czekam na więcej ... ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ejj, z Yves Rocher napisali mi, że dostałam numer klienta, a próbki dojdą. Tylko czy będą darmowe :P?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magggggdziu
Ja z YR dostałm próbki po 2 dniach :D Byłam w szoku,że tak szybko doszło^^ No i darmowe są :D 5 x 1ml^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wie ktoś gdzie można dostać darmowy przewodnik po Słowacji?? proszę o link ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia143
Prosze dziewczyny pomóżcie mi. Potrzebuje znajomych, jest ktos chętny by zostać trendsetterką ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bebusia
ja polecam wypełnić ankiete na stronie dax cosmetic. Po ok 2 tygodniach przysłali mi mnóstwo probek. Buziole próbkomaniaczki :) I jeszcze jedno prośba malutka :) Kliknijcie mi w ten link http://pieknastronazycia.nivea.pl/motto_bebeinka/ Ja staram sie zawsze pomoc i teraz Was o to prosze i z gory dzia :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AneWa
Hej wszystkim... Niedawno wyszukałam sobie fajna stronkę: http://www.prizpass.pl/index.php?ref=aneciulka151 Za wypełnianie ankiet,granie w gry i zdrapki otrzymuje sie dużo punktów,które wymienia się na prawdziwe nagrody!!! Serdecznie polecam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anarchymen
6 paczek rekord :D :D Płyty , katalogi zakładki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bebusia a podała byś strone do tej ankiety z dax cosmetics bo nei moge jej znajsc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miśka090
ja dziś dostałam próbke kremu 8 ml z Usa,nazwy nie pamietam :P Z YR 10 próbek po 1ml.. Próbki jakiejś herbatni 3 :D 5 próbek z GP ;) Płyte(wygrałam akurat ją :D hehe) ksiązeczke z wierszami, aaaa...I kubek z centrum handlowego :P .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mugł by mi ktoś wysłac przykładowe prośby o gadżety i próbki na maila ? bardzo mi na tym zależy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×