Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Grzegorz125

DARMOWE GADŻETY I PRÓBKI

Polecane posty

Gość rzóla
Witajcie! Ostatnio otrzymałam: -2 katalogi kostki dekoracyjnek BRUK-BET (www.bruk-bet.pl) -zestawy do przebadania włosów z Biomol-Med -mapa z zabytkami UK z The National Trust -mapy i gazetki z Chorwackiej Wspólnoty Turystycznej (www.chorwacja.hr) -gazetki o Niemczech i książkę "Niemcy w świetle faktów i liczb" z Ambasady Republiki Federalnej Niemiec -katalog domów z płytą CD (www.lipinscy.pl) -katalog książek n/t doskonalenia kadr (www.oddk.pl) -2 długopisy, 2 fajne smycze, guzik, "Przewodnik po Instytucie Pamięci Narodowej", katalog publikacji 2007-2008 IPN-u, broszurkę (www.ipn.gov.pl) -katalog Cultural Care Au Pair (po polsku) o wyjazdach jako au=pair do USA (culturalcare.pl) -przewodnik po Białymstoku, turystyczna mapa kieszonkowa Białegostoku, broszura "Szlakiem esperanto i wielu kultur:, brelok z Urzędu Miejskiego (www.bialystok.pl) ...heh, Białystok - moje miasto... -katalog z Ulla Popken (www.ullapopken.pl) -próbka kremu nawilżającego (x2), próbka kremu przeciwzmarszczowego (x2) i katalog z Agropharm (www.agropharm.com.pl) Jeśli gdzieś nie podałam adresu internetowego, wpiszcie w Googlach nazwę firmy/organizacji i wejdźcie na ich stronę. Tam znajdziecie adresy/formularze kontaktowe. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka3004
siemka ;) dzisiaj przyszła do mnie mapa samochodowa z K2, a jakiś tydzień temu próbki z Zaji. stronki do mapki nie pamięta, ale to gdzieś wcześniej chyba jest. do Ziaji trzeba napisać maila, że macie wrażliwą skórę, bla bla bla... i że chcielibyście najpierw przetestować te kosmetyki zanin je kupicie, bo nie wiecie, czy jesteście na nie uczuleni :D starczy na razie, bo się rozpisałam. dobrej nocy Wam życzę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam prośbę powysyłajcie mi linki z darmowymi próbkami pls na moje gg 1095208 z góry thx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzóla
Witajcie! A jednak ktoś tu jeszcze siedzi :) Ostatnio dostałam: -magazyn Żagle (ww.zagle.com.pl) -przesyłkę z Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. ks. Piotra Skargi (www.piotrskarga.pl) -katalog Quelle (www.quelle.pl) -katalog podłóg Quick-Step (www.quick-step.com) -broszurki i 2 płyty CD z Beko (www.beko.com.pl) -Poradnik dla pacjentów cierpiących na hemoroidy xd (www.hemoroidy.info.pl) -broszurka z Hipp (www.hipp.pl) -katalog z Ulla Popken (www.ullapopken.pl) -żarcie dla psa i kota (www.novafoods.it) dalej: -katalog z Międzynarodowych Szkół Językowych (www.ef.com) -katalogi (w tym z kalendarzami) z wydawnictwa dla biznesu (www.oddk.pl) -2 broszurki i 2 próbki na zdrowe jelita (www.ozmedica.pl) -katalog na płycie CD mebli z Black Red White ( -broszurka i 3 próbki (www.oildatumSoft.pl) -17 próbek z Dax :D (www.dax.com.pl) Pozdrawiam i życzę miłego wypocz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izuńka
Chciałabym sie spyta gdzie można zamówi darmowe próbki karm dla królika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzóla
hej! kolejna porcja sprawdzonych adresów. W nawiasach podaję, co dostałam. www.bh-res.pl (broszury informacyjne z CD w teczce www.larslaj.pl (katalog placów zabaw) www.wisan.pl (katalog firan Wisan) www.semmerlrock.pl (katalogi płyt tarasowych, ogrodowych etc.) Ambasada Hiszpanii (broszura o Hiszpanii - bardzo ciekawa) www.austria.info (prospektywy informacyjne n/y Austrii) www.niemcy-turystyka.pl (broszura i książeczki informacyjne o niemieckich miastach) www.mojaszwajcaria.pl (prospektywy informacyjne, pocztówki, naklejki z Ambasady Szwajcarii www,handsomemen.pl (broszury z CD o niechirurgicznym uzupełnianiu ubytków włosów w bardzo ładnej teczce) www.pesnenpol.com.pl (katalog i CD pzyrządów do wyposażenia obiektów spprtowych katalog Klubu Książki książeczki o Słowacji z Narodowego Centrum Turystyki Słowackiej Ogólnie najbardziej podobały mi przesyłki o innych krajach. Naprawdę jestem zadowolona, bo przesyłki były świetne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
www.iwostin.pl-kosmetyki żeby otrzymać darmowe próbki firmy iwostin trzeba wypełnić ankiete stałej klientki i co dalej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Użytkownik odpowiedział na forum w temacie: 'DARMOWE GADŻETY I PRÓBKI' ------------------------------ Hej a tak gra w której można wygrać? 100zł to ja nazbierać tą kaskę? na koniec włącza mi się strona na której jest tylko \"5\". Hm... Co robić? :) Tutaj? http://www.100zl.net/?t=56116816 Nie wiem gdzie widzisz 5, ja czegos takiego nie mam... Jak sie zalogujesz, to masz 87%, jak dojdzie do 100 to wciskasz "Wypłać pieniadze" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem może się nie zalogowałam. No ale loguje się wpisuje wszystko itd. ale że jestm zalogowana to mi nie wyskakuje :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bux
Super stronka! miesięcznie nawet 1500zł!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! kliknij w link i zarejestruj sie! www.polski-bux.pl/?r=misia101

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wystarczy się zalogować i napisać kilka słów. chodzi o to, że po zalogowaniu ma się dostęp do specjalnej strony, na której wyświetlane są linki do kolejnych stron, które należy ocenić. Każda ocena pozwala zarobić 4$ :))) na start dostaje się 6$. naprawdę warto, polecam http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=karina85 dodatkowo, za każdego użytkownika który zapisze się z twojego polecenia dostaniesz 1,25$ P.S. jak ktoś nie chce się w to bawić, to bardzo proszę niech się chociaż zarejestruje, to nic nie kosztuje, nie spowoduję otrzymywania maili, a ja sobie zarobię :)) z góry dziękuję. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość J5
Gość Tyryry D
Znalazłam ostatnio stronę na której można wygrać fajne nagrody : ) Link do rejestracji: http://przeczytamwszystkich.pl/przyjmij-zaproszenie?it=36eccac7-6cae-4096-862d-10975f59a129 Zabawa polega na czytaniu artykułów przez siebie wybranych na stronach, które podane są na liście. Dostaje się za to punkty, które wymienia się na nagrody ; ) Ja zaczęłam niedawna nazbierałam ich całkiem sporo : ) Dlatego zachęcam was abyście rejestrowali się z mojego linku : ) Dostaniecie 100 punktów gratis i pomożecie mi : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karla0689
Chcesz dostać darmowe słodycze których nie ma w Polsce?Zarejestruj sie juz dziś.Paczke dostaniesz zupełnie za darmo.Wystarczy tylko rejestracja.Nie zwlekaj!Polecam:) http://www.freesweetsite.pl/join/45685 Chcesz dostać darmową opaske UV i termometr elektroniczny?Zarejestruj się!Ponad to można również dostać zapas pieluch,wózek dziecięcy,weekend w spa,zestaw garnków i inne.Wystarczy tylko rejestracja:) http://prywatnezdrowie.pl/uzytkownicy/rejestracja/?from=c5992bc0dc Chcesz dostac koszulke,smycz,podkladke pod mysz lub Ipoda??Zarejestruj sie juz dziś.Czekają na Ciebie ciekawe konkursy i super nagrody.Wpisz w pole osoby polecającej mój nick karla0689 a zobaczysz jak szybko nagroda wpadnie w Twoje ręce.Polecam:) http://radioglob.pl/index.php/rejestracja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nonosanoibhsaifboiaibfoewa
ona daje co innego : 725394793-nika- lubelskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dzis : -takaniny z dekori ------>www.dekoria.pl próbki 5 tkanin -kataolg o książkach dla dzieci - zegarek UV Wach za rejestracje na stronie ->http://prywatnezdrowie.pl/uzytkownicy/rejestracja/?from=e80268957d W sumie naj bardziej mi sie podobał ten zegarek, tkaniny były podzurawione;( boją się chyba ze sobie z nich cos uszyje czy cos heh..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenabe90
hej. :) witam wszystkich, polecam Wam stronę Jungle.com.pl jest to strona na której zbierasz punkty i wymieniasz na nagrody, wśród tych nagród są książki, płyty CD, sprzęt komputerowy a nawet telefony komórkowe ! wszystko jest darmowe, nie płacisz za rejestrację, a nawet nie ponosisz kosztów za przesyłkę nagrody, na którą zbierałeś punkty ! zapraszam do rejestracji i życzę miłej zabawy która jest gwarantowana, pozdrawiam. :) http://www.jungle.com.pl/login.php?cmd=register&ref=magdalena_be

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ome
Ale sie śmietnik zrobił.... ale bardzo przydatne linki :) tylko niektórzy dają linki które tylko im pomagają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×