Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Audi

Powójne nazwisko z kreską

Polecane posty

Ale w ogóle o co chodzi? Co cię obchodzi czy ktoś ma na nazwisko pipczyńska-burakowska vel. jankowska? Jej sprawa i tyle, a przekonywanie ciebie? Po co komu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babka pieskowa
Uznajmy wypowiedź agatuś za podsumowanie.Jak się chłop uprze i nie chce pojąć co mu tłumaczą, to racjonalnie nie przetłumaczysz.Ja wysiadam, bo przekonywanie audi nie ma sensu.Proponuję zamknąć dyskujsę, a dziewczynom, które mają siłę jeszcze, życzę powodzenia.papa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W kabarecie TEY znany był skecz w którym ktoś mówił: \"o co chodzi q.... o co choooodzi ??\" Nic dodać, nic ująć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melisssssssja
Bo cięzko pracowały na swoje nazwisko maja swoj dorobek, jak ja:) I co? nikt nie zna kogos bez mojego nazwiska, dlatego zostane przy swoim bez kreski bo i tak nie pasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omg autorze
zajij sie swoimi sprawami zamiast wysiadywać na babskim forum i pieprzyć o bzdurach. jesteś jak widac zakutyum łbem i żadne argumenty cie nie przeokonaja, wiec po prostu nie kompromituj sie bardziej i idaj se spokoj. nie ma co z toba gadac, bo gadka z toba przypomina napieprzanie grochem o sciane :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omg autorze
może autkiem sie zajmij, jako przedluzeniem meskosci :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że temat trudny i szanowne Panie nie mogą mu podołać. No cóż, tego się spodziewałem. A jak brakuje argumentów to kobieta bez wyobraźni posługuje się wyświechtanym \"przedłużeniem\". I ja tu czytam o dorobkach, karierach, dokonaniach, wykształceniach (sic). Babskie forum?? A gdzie do diabła równouprawnienie? Czy ja baby (to nie ja tak zacząłem nazywać szanowne Panie na tym forum!) przeganiam z męskiego forum?? Nigdy bym sobie nie pozwolił na taki akt babskiego szowinizmu. Ba jak inaczej nazwać tego rodzaju zachowania? Pewnie szanowna \"~omg autorze\" ma kreskę, którą sobie zafundowała w dzikim porywie uniezależnienia się od chłopa i teraz widzi swój błąd i to ją tak boli? Dobrze, że na forum nie można rzucać talerzami bo pewnie by już leciały. Pozdrawiam Cię \"~omg autorze\" I nie śmiem nawet pytać co jest przedłużeniem Twojej głębokości (to o Twoich głębokich przemyśleniach, nic innego nie miałem na myśli - jak widać tylko kobiety mogą być tak wulgarne).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz coś z głową, chłopcze. Kobiety podały swoje argumenty, ale Ty ich zwyczajnie nie rozumiesz/nie przyjmujesz do wiadomości, więc jaki jest sens rozmowy z Tobą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proponowałeś \"dyskusję\" - dyskusja «ustna lub pisemna wymiana zdań na jakiś temat mająca prowadzić do wspólnych wniosków». A do jakich wniosków doszedłeś po podaniu argumentów przeciwko Twojej tezie? Cytuję: \"próbujecie mnie moje Panie zakrzyczeć\", \"Czyżby jednak babskie fanaberie?\", \"Nooo, to szykuje nam się wysyp nazwiskowych tasiemców\", \"Więc co się Burakowskiej i Pipczyńskiej nagle w głowie poprzewracało?\", \"Widzę, że temat trudny i szanowne Panie nie mogą mu podołać.\". A poza tym: \"Może się czepiam\" Tak, czepiasz się :D Nie umiesz uszanować czyjejś decyzji, zwyczajnie nas - kobiety obrażasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spoczywaj
w pokoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta bez kreski
Brawo Panie Audi .Czego te baby nie wymyślą,żeby się dowartościowac.Dwuczlonowe nazwisko z kreską dodaje im prestiżu. Jak nazywa się Potocka,a po mężu Dziurkacz to woli swoje panieńskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×