Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
przeniesienie

Naturalne sposoby na katar.. POMOCY!!!

Polecane posty

[14.02] 13:18 katar moim wrogiem Mam pytanko... Znacie jakies naturalne sposoby na katar? Męczy mnie juz od 5 dni.. caly czas tak samo.. nie ma zadnej poprawy.. Waptece Pani farmaceutka polecila mi kropelki..., ktore tez nie pomogly.. Prosze , jesli ktos zna jakies sposoby jak szybko postawic sie na nogi.... bede wdzieczna [14.02] 13:34 katar moim wrogiem up up up [14.02] 13:48 katar moim wrogiem nikt nic nie wie? [14.02] 13:49 Mia* my się znamy tylko na ciązach urojonych i spoźniajacyh się okresach wiec może zapytaj na \"zdrowie i uroda\"? [14.02] 13:50 katar moim wrogiem samo mnie przezucilo na antykoncepcje,plodnosc/ginekolog [14.02] 13:50 katar moim wrogiem no trudno lepie kolejnego ludzika i podkleje pod stół [14.02] 13:50 Panikaraaaaa_ paskudny ale dość skuteczny sposób to sól fizjologiczna...( inaczej mowiąc ół szklanki wody i łyżka soli)... wciągasz przez nos a wypluwasz buźką wiem że nie brzmi zachęcająco ale dziala na oddziałach tak czasem katarki czyszczą ... [14.02] 13:52 katar moim wrogiem uzyc normalna sol kuchenna ? [14.02] 13:55 Panikaraaaaa_ tak -zwyczajna [14.02] 14:15 klimta nie leczony katar trwa tydzień, a leczony 7 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mysle ze
wsadz sobie do nosaq po zabku czosnku i trzeymaj godzine :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wypróbowane...
kup w aptece zwykłe tabletki samego cynku (ok 4 zł) i łykaj po jednej tabletce co pół godziny. Jest to bezpieczne (wypróbowałam wielokrotnie na sobie i żyję, a nawet się nie otrułam) i skuteczne w 100% - cynk wysusza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie znoszę mieć kataru. Jak jestem przeziębiona,. to najchętniej bym się nosa pozbyła. Jakiś czas temu zaczęłam zażywać immulinę, bo stwierdziłam, że jednak nie mm ochoty znowu chorować. Niespodzianka była taka, że dookoła mnie praktycznie wszyscy chorowali a ja nie i co najważniejsze wcale nie miałam tego okropnego kataru. To jest mój sposób właśnie- nie choruję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marieta.
Droga pani , opowiem Ci mój roczny koszmar z katarem ! . To był istny koszmar jesienią zaczął mi się totalnie zapychać nos pomyślałam , iż to jak zwykle przy jesieni łapie jakieś przeziębienia , ale katar nie ustępował nasilał się z miesiąca na miesiąc , wylałam już chyba z miliard kropli do nosa w przeciągu dwóch miesięcy . Nie wytrzymałam poszłam do lekarza pierwszego kontaktu ten wysłał mnie do alergologa , ten natomiast zrobił mi testy i wiecie co się okazało ? ! że mam alergie na futro zwierzęcia a akurat wtedy miałam królika ;/ . Obecnie faszeruje się Xzyzalami , Alertekami i innymi pioruństwami ! . Idź najlepiej do lekarza , może i ty masz alergie . Trzym się cieeplo :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja praktycznie też nie choruję i prawdopodobnie dzięki immulinie. A na katar najlepsze są inhalacje z olejków na przykład eukaliptusowego. Dobrze robi też smarowanie okolic nosa maścią rumiankową- skóra jest mniej podrażniona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z takich typowo dla dzieci zrobionych inhalatorów to znam tylko Baby Sanity. Korzystamy od roku i nic się nie psuje jak na razie. Solidna konstrukcja, całość ma fajny design – opływowy kształt, bezpieczny dla maluszków. Marka jest polska, nie jest to sprzęt w chińskiej jakości, a wcale dużo nie kosztował, ja dałem mniej niż dwieście złotych razem z kosztami wysyłki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melkor
Dużo preparatów wypróbowałem by poradzić sobie z przewlekłym katarem, ale w mojej opinii najlepiej zadziałal na mnie nozitix ten spray nie wysusza sluzowki i nie podraznia jej, a ulga przychodzi juz po kilku minutach. Sprobujcie, a sie przekonacie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakaskasia2
No to jezeli naturalne to tylko zioła na przykład mieszanki ziołowe z tej strony http://zielarzradzi.pl/ polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak najbardziej polecam inhalator Baby i rozgrzewający jednorożec to był udany zakup,zamawiałam siostrze w ramach wyprawki przed urodzeniem ich pierwszego dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świetnie inhaluje Novama Familino Pro. Używamy go już prawie rok i wszystko jest w porządku, bezawaryjny, z wydajnym i cichym kompresorem. Nie mam poczucia żeby pobierał jakoś dużo lekarstwa, raczej jest oszczędny jeśli o to chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Silva

Z naturalnych metod znam tylko inhalacje z majeranku. Tylko mało kto jest w stanie robić je regularnie i prawidłowo. Szczerze mówiąc wolałabym wprowadzić oxlin, żeby mieć pewność, że leczenie zadziała. Jeśli ktoś a tendencje do zapalenia oskrzeli nie bęzdie czekał całą wieczność na efekty. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sara

W prezencie siostrze kupowałam ostatnio inhalator Pro polskiej marki Sanity. Urodziło się jej dziecko i nie za bardzo miałam pomysł na jakiś sensowny prezent a inhalator wydał mi się dość praktyczny, może się przydać jak maluch zacznie łapać jakieś infekcje i przeziębienia, albo po prostu żeby trochę oczyścić i wzmocnić śluzówkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela

Mam dobre zdanie jak na razie o Baby. Żadnych usterek, maseczka dla dziecka bardzo wygodna, nie uwiera, nie marnuje aerozolu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzena
Dnia 7.02.2019 o 15:21, Gość sara napisał:

W prezencie siostrze kupowałam ostatnio inhalator Pro polskiej marki Sanity. Urodziło się jej dziecko i nie za bardzo miałam pomysł na jakiś sensowny prezent a inhalator wydał mi się dość praktyczny, może się przydać jak maluch zacznie łapać jakieś infekcje i przeziębienia, albo po prostu żeby trochę oczyścić i wzmocnić śluzówkę.

Używamy Pro od paru miesięcy i wrażenia mam na plus. Jest cichy, całość krótko trwa, mgiełka pomogła już mi nieraz na problemy z katarem czy zatokami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majkla

Na przeziębienie to nie ma lepszej metody jak aerozol. Sama uzywam modelu Baby. Idealny dla dzieci ale dorosly tez skorzysta tutaj z mgiełki bez jakiegoś problemu.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneta

Hej, cześć. Długo szukałam inhalatora do domu który by się nadawał i dla dzieci i dla dorosłych. Ostatecznie zamówiłam Simple i nie żałuję! :) Prosty w przyłączeniu, z wygodnymi maseczkami które dobrze przylegają do kształtu buzi dziecka i os dorosłej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aska
Dnia 22.05.2019 o 12:51, Gość majkla napisał:

Na przeziębienie to nie ma lepszej metody jak aerozol. Sama uzywam modelu Baby. Idealny dla dzieci ale dorosly tez skorzysta tutaj z mgiełki bez jakiegoś problemu.

 

Tak samo będę gorąco namawiała na inhalator Baby. Prosty w całym przygotowaniu do inhalacji, wygodny w przenoszeniu, zdaje egzamin przy dziecku i os dorosłej.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ada

Dobrych propozycji inhalatorów w ofercie ma sporo firma Sanity. Super się sprawdzają zarówno modele dla dorosłych jak i doskonały model Baby przygotowany z myślą o dzieciach, także o niemowlakach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jesio

Próbowałam domowych inhalacji z majerankiem, smarowania olejkami i czosnku ale zdecydowane efekty przyszły po oxalinie. Katar przestał męczyć, nie ścieka do gardła i można spokojnie przespać noc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola
Dnia 29.08.2019 o 13:17, Gość ada napisał:

Dobrych propozycji inhalatorów w ofercie ma sporo firma Sanity. Super się sprawdzają zarówno modele dla dorosłych jak i doskonały model Baby przygotowany z myślą o dzieciach, także o niemowlakach.

tez polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmm

Warto sprawdzić Sanity i ich sprzęty bo to obecnie inhalatory z najwyższej półki w naszym kraju. Sprzęt profesjonalny, dodatkowo regularnie pojawiają się jakieś nowe modele typu Baby stworzony specjalnie pod kątem dzieci, na pewno warto się zainteresować.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aerozol Euphorbium i poza nim długo, długo nic. Naturalny, wszechstronny, leczy każdy rodzaj kataru i obkurcza przekrwioną śluzólwkę nosa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U nas bardzo fajnie sprawdza się spray do nosa Marimer - to naturalna woda morska, bez problemu można stosować nawet u małych dzieci (jest wersja Marimer Baby, ze specjalnym aplikatorem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie w apteczce też obowiązkowo od jakiegoś czasu spray Marimer, bardzo fajnie pomaga udrożnić drogi oddechowe i ułatwia oddychanie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też stosuje Marimer nawet do codziennej higieny nosa, oczyszcza i nawilża śluzówkę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj tak, przy takim suchym powietrzu w okresie grzewczym to się bardzo dobrze sprawdza. U dzieci stosuję marimer baby, ma bezpieczny aplikator. Dla siebie mam marimer hipertoniczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MOI

Zupełnie naturalny sposób to jest ząbek czosnku przekrojony na pół i włożony na parę minut do nosa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×