Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kuffinka

język niemowląt-wersja elektroniczna

Polecane posty

Gość gość
bardzo proszę o wysłanie na maila jeśli to jeszcze aktualne biankasojka@gmail.com Pozdrawiam i z góry dziękuje!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez poprosze wersje elektroniczna "Jezyk niemowlat" jesli to nadal aktualne anka-xo@o2.pl. Z gory dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość44
Czy mogłabym poprosić o elektroniczną wersję ksiązek "język niemowlat" i "Jezyk dwulatka". Proszę o przesłanie :) justyna_o4444@wp.pl Z gory dziekuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia121086
witam, ja też poproszę :) ka.kasia@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny namiętnie poszukuje Jezyk niemowląt - czy ktoras moze wysłac na maila : kagna1@o2.pl? bede bardzo wdzieczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez bardzo prosze "Jezyk niemowlat" na maila sandra.horodyska@gmail.com Z gory dziekuje i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dziewczyny!! BARDZO proszę o Język niemowląt Tracy Hogg. Podaje maila kaharzynka@gmail.com Z góry wielkie dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, próbowałem ściągnąć ale przerzuca na jakieś inne strony, więc prosiłbym także o przesłanie na maila chmu@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po co Wam to? to tresura niemowlat, nic wiecej czytalam, probowalam nawet kiedys ale to nie dla nas teraz jestem zaczytana w rodzicielstwie bliskosci i to wam polecam zamiast tresury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niewiem czy to jeszcze aktualny wątek Ale też poproszę "Język niemowląt" alizee30@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prosze o przesłanie ksiązki juz kiedys ja czytałam ale to było w 2009 i pomogła kasiabasian@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia

Witam, nie wiem czy to jeszcze aktualne ale też poproszę wersję elektroniczną na maila bo moja córcia przy piersi cała noc chce być. Adres asiapietrasz@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×