Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pytanie na sniadanie

zaklad krawiecki

Polecane posty

Gość pytanie na sniadanie

witam. moi rodzice prowadza maly ale bardzo wydajny zaklad krawiecki. kupuja od nich glownie panie z rynku ale tez sklepy. chcialabym im pomoc i dowiedziec sie jak rozszerzyc dzialalnosc firmy i sprawic aby produkty mialy wieksza ilosc odbiorcow. na co jest najwiekszy popyt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania3980
mysle ze strzalem w dziesiatke byloby szycie na zamowienie dla wysokich dziewczyn, bo na rynku spodnie jak dobre w pasie to krotkie, chociaz i tak juz sie duzo poprawilo, w ogole moze wlasnie szycie na zamowienie dla prywatnych osob

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie na sniadanie
oczywiscie ze plaszcze tez. ale to tylko miesiac w roku w sezonie zimowym i to jest najlepszy biznes wtedy. na miare tez oczywiscie ale to tylko klientom ktorzy przyjda i cos zamowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... a w jakim wojewodztwie znajac pecha to pewnie nie w okolocy czestochowy a Ty Aniu masz racje ja mam zawsze problem moja kumpelka tez mamy po 180 cm wzrostu i jestesmy szcuple i ciekzko znalezc cos fajnego niestety. ;( ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie na sniadanie
w podlaskim niestety. tu nie ma za duzego ruchu. wiadomo ze to biedne wojewodztwo. katarztnka 26 jesli chcesz to mozna uszyc cos na miare i wyslac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mając zakład krawiecki to potrzeba go odpowiednio wyposażyć w dodatki kaletnicze, różne wszywki, zapinki, wstawki, regulatory, itp. Takie przedmioty kaletnicze produkuje firma http://www.dkal.pl/ z Otwocka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×