Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Moniula84

Termin Listopad 2007

Polecane posty

Brzuszak, tak mi przykro...Na pewno wszystko ulozy sie po Twojej mysli i w 2008 bedziesz tulic swoje Malenstwo, tego Ci zycze z calego serca. Uwazaj na siebie 🌻 dla Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shenen, dziekuje za odpowiedz. Pocieszylas mnie. To juz sie nie zamartwiam. Maja to juz duza dziewczynka i ma prawo byc uparciuszkiem:-) Do przedszkola na pewno szybko sie przyzwyczai i potem nie bedzie chciala do domku wracac:-) Melka jest w zlobku, bardzo Jej sie podoba. Z ubieraniem "podstawowym" niestety mam problemy, ale z wychodzeniem na dwor zadnych, od razu przynosi butki, kapelusik i kurteczke. Milych zakupow. Pozdrowionka dla Was Mamcie, papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basik74
Brzuszak bardzo mi przykro....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.......WI EK.....OST@.......DŁ.C IĄŻY.....TERMIN....MIEJSCOWOŚĆ bebolek20...20..........26.01.......14tyd.......02.11.07 ...kilcock(Irlandia) Bunia_77.... 30...... 27.01...........14tyg .....30.10/3.11.07r...Cork Fufcia .......29.......25.01 .........14 tyg........27.10/ 3.11.07r..Siedlce Carlaa.......31........01.02..........12tyg......... 4.11.07r. Mülheim/R Amelka77... 30....... 30.01........ 13 tyd ........6.11.07r....Wrocław Wiola_75....32........29.01.....13 tyg........27.10/6.11.07r......Ustka Monika26....26.......30.01..........11 tyg.......6.11.07 Asiamal .....25 ........30.01........ 13 tyd....... 7.11.07r.......Rybnik Carolka2007..25......31.01.........11 tyd........7.11.07r. ..Szczecin petunia555...30.......31.01 ........9 tyd ........7.11.07r. Wzetka .....31........31.01.........11 tyg........7.11.07r....Rzeszów kasmo........28........28.01.........7 tyg.........8.11.07r. nikola22.....22...........4.02......................11.1 1.0 7 r. Shenen...... 31 ........05.02 ........11 tyd .......11.11.07r....Chełm Iva24.......25..........4.02...........13 tyd........11.11.07r...Toruń Aikangel....32.........................13 tyd ........11.11.07r. Pyzatachrupka.......................11 tyd.........11.11.07r. Madzia_u ...29........ 08.02 ........6 tyd .......15.11.07r Aguuusia ....28........ 06.02 ........6 tyd .......16.11.07r adzia_g.....27..........13.02........10 tyg.......19.11.07r ozon..........31.........14.02 .......12tyd........ 21.11 .07r. kasiunia80..............................9 tyd.......23.11.07r. kamila81.....25.........15.02.........10tyd......23.11.0 7r.....Wrocław Kalinka1985 .22 .......16.02 ........11tyd ....23.11.07r...Częstochowa Niuuusia .....21........16.02.........10tyd ......23.11.07r.częstochowa e-linka........27.........16.02 .......7tyd........23.11 . 07r. Magdysia 2....32.......18.02.........8 tyd. .....25.11.07r Sara2 ........22........ 20.02.........10 tyd...... 27.11.07r......Kraków basik.........33.........21.02............8tyg.......28. 11.07r.....Katowice ssss...........21.........23.02........8tyg........30.11 .0 7r myszanka...27.........23.02........8 tyg.......30.11.07 r......Mannheim Aneta71.....36..........23.02........5 tyd.......30.11.07r….. Warszawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki. Brzuszak, tak mi przykro...przytulam Cię mocno. Ja zaraziłam niestety mojego malca i też jest chory. Mam więc mały szpital w domu. Mój łobuz też idzie we wrześniu do przedszkola, narazie luzik, bardziej ja się denerwuję, on wszyskim się chwali jaki to on jest dorosły i będzie chodzić do przedszkola. No zobaczymy, czy wymięknie...he,he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość /lączenie tematów/
Temat: TERMIN LISTOPAD 2007!!!!! 23:31 noska_b Mam termin na 25 listopada 2007! hura!!! wreszcie zostane mama! A wy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie nie zagladalam bo 27.04 znowu wyladowalam w szpitalu mialam plaminie, malutkie ale podczas pobytu nabawilam sie stanu zapalnego crp podniosl sie do 20, ja kichalam,kaszel,katar i bol gardla i glowy i trzymali mnie 04.05 a i tak musze siedziec w domku i brac leki i wiecej lezec.....jak wychodzilam ze szpitala to dzidzia milam 5 cm i strasznie sie w mni rozpycha bo mnie kluje czasami w podbrzuszu...rozrabiaka;-]schudlam 2 kg.....mecza mnie mdlosci jeszc ale lekarz w spzitalu powidzial zeby napic sie wtedy lyka coca coli...pomaga;-] Bardzo wspolczuje kobietkom ktor stracily swoje dzieci to takie przykre.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amelka77
brzuszaczku - tak mi przykro. jak ja jestem zła jak czytam takie wieści. trzymam kciuki za ciebie i wiedz ze wyjdzie słoneczko dla ciebie. całuski dla ciebie i usciski dziewczynki mma dla was porade na mdłosci. Arbuz!!! ja go po prostu pożeram w całości. Moze komuś też pomoze? a rosół to wcinam miseczka za miseczką, już dzis zjadał 2 a jeszcze cały dzień przede mną.hihi u mnie duże zamieszanie bo ramont na całego u nas w domku. Wiec i pisać mało czasu jest. Ale w tygodniu nadrobie straty. aha odebrałam wyniki tokso i nie weim co one oznaczają ale chyba ze nie jestem zarazona. Oto one: IgG < 0,5IU/mI IgM 0,2 pozdrawiam was mocno i zycze miłej niedzieli aczkolwiel u nas pada cły dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Mamusie, U nas dzis wolne, siedzimy sobie w domku, pogoda do niczego, pochmurno, zaraz bedzie padac. Wczoraj wrocily mi mdlosci, a bylo juz tak pieknie! Meczylo mnie tylko do obiadu, dzis jak na razie jest w porzadku. Wiola, buziaki❤️ dla Stasia i niech szybciutko wraca do zdrowka! A jak Ty sie czujesz? Kalinko, duzo zdrowia dla Ciebie🌻 Ciesze sie ze Dzidzia rosnie i bryka:-) Tylko niezle daje Ci sie we znaki...a co bedzie pozniej?:-) Moja Niunia tez bardzo rozrabiala i miala ciagle czkawke...polozna mowila ze to dobry znak...mam corcie pelna energii. Wypoczywaj Kalinko i uwazaj na siebie i Bobaska. Amelka, arbuz, mniam-mniam, ja wcinam melony. Rosolkiem objadalam sie na samym poczatku, podobne mamy zachcianki:-) Owocnego remontowania domku. Shenen, jeszcze raz dziekuje za zdjecia. Maja to juz duza dziewczynka, sliczne ma oczka. Amelka wola "dida" i "pika" (to na te kolorowe pileczki ktore widac na zdjeciu). Nie moge sie doczekac kiedy bedzie mowic pelnymi zdaniami, bo teraz mam czasem problemy ze zrozumieniem wlasnego dziecka. Shenen, chyba obie mialysmy niezle "pileczki plazowe":-) Fajniutko, cudnie jest gdy dzidzia sie rozpycha. Zmykam Dziewczyny na mleczna kawusie i ... na podworko, Melka mnie wola... Fufcia, Carlaa, Bebolek, Pyzatachrupka, Iva, Sara, Basik, Ozonek i reszta Mamus, co u Was? Pozdrowionka i milego dnia, buziaki dla Brzusiow🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiamal
Hej Dziewczynki! Wczoraj u mnie pogoda byla tak daremna ze nic tylko spac mi sie caly dzien chcialo. Dzisaj za to od rana mila niespodzianka sloneczka swieci i jest nawet cieplutko. Jutro ide do lekarza :) troszke sie boje mam nadzieje ze z dzidzia wszystko bedzie dobrze no i ze serduszko bedzie mocno bilo. Oczywiscie napisze co u mojej dzidzi. Pozdrawiam Was serdecznia. Bunia77 dzisiaj postaram sie przeslac moje zdjecie. Brzuszek jest juz duzy i taki fajniutki. Buziaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IVA24
Czesc Dziewczynki! I jak tam Wasze samopoczucia dzisiaj? Ja wczoraj mialam nie fajny dzien bo zle sie ogolnie czulam,taka jakbym byla po imprezie hehe.Dzis rano znowu mdlosci i bol glowy,ale jak zjadlam sniadanie to przestalo-na szczescie.Wekeend mily bo spedzilam go z moim K. u mnie ,bo wolna chatka jak co wekeend. Bardzo wspolczuje tym kobietkom,ktore utracily swoje malenstwa,to takie przykre....:(( Ktoraz z Was pisala ze na mdlosci pomaga arbuz i lyk coli-mniam,cole to bym mogla pic caly czas,ale wiadomo,ze nie mozna.Z tym arbuzem to nie probowalam na mdlosci,chociaz mialam zachcianki na niego,tak samo jak na rosol ,ale to bylo na samym poczatku. Ja ide do lekarza 23 maja,jestem ciekawa czy bedzie badac tetno i czy uslysze serudzko-jak myslicie?? Amelka mojej siostry przecudonie piekna,taaaka maciupenka,ze nie potrafie sobie wyobrazic mniejszych dzieci,ktorych waga jest mniejsza niz 4040 :) Zycze milego dnia i buziolki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fufcia
Witajcie!!!! U mnie bez większych zmian, choć w sobotę miałam bliskie spotkania z klozetem.Dziś z rana również mnie mdliło.A już sie cieszyłam,że mam to za sobą.Tą ciążę przechodzę troszkę gorzej niż pierwszą, w tamtej dosłownie ani razu mnie głowa nie bolała, a teraz jest fatalnie, czasem sięgam po panadol, bo nie moge normalnie funkcjonować.Czekam z niecierpliwością do piątku, bo mam wizyte u gina i USG.Mam tylko nadzieje,że wszystko będzie w porządku, chociaż strasznie sie boję. Bunia77 to już znasz płeć dziecka????Fajnie!!!.Całuski dla Ciebie i twojej córci🌼U mnie USG będzie w 16 tyg. Brzuszak nawet nie wiesz jak mi przykro z twojego powodu.Nawet nie wiem co napisać, aby Cie pocieszyć, bo nie ma takich słów.Życze Ci z całego serca,abyś w 2008 roku przytuliła swojego dzidziusia i wiem,że tak będzie.Buziaczki dla Ciebie🌼🌼🌼 Piszcie brzuchatki co tam u Was jak wasze dzidziusie????POZDROWIONKA;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fufcia
Ja coca-cole w tamtej ciąży piłam na okrągło, to była taka moja zachcianka.Teraz też lubię sie napić i nie wiem co ona takiego ma w sobie,że ciężarne kobiety ją uwielbiają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!Ale sie rozpisalyscie! ;-) :-) Pyzatachrupko! Po zrobieniu testu na drugi dzien popedzilam do gina.Nie bardzo mial wolny termin ale ja musialam koniecznie wiedziec wiec sie zgodzil mnie przyjac. Nie wiedzialam tylko ze ta wizyta powali mnie z nog ;-) To byl 6 tydzien i na ekranie pojawily sie dwie czarne plamki wiec z przerazeniem w oczach zapytalam sie :CO TO JEST? Myslalam ze moze jakies guzki mi sie zrobily albo cos?Pierwszej ciazy nie widzialam w tym stadium. A on oznajmil mi z usmiechem ze mam sie jeszcze tak nie cieszyc ale wyglada na to ze to blizniaki! Nogi mi sie jak z waty zrobily... Potem kazal mi jeszcze raz przyjsc za 10 dni zeby powtorzyc badanie i upewnic sie na 100%.Poszlam z nadzieja ze to moze jednak pomylka,jakis psikus... Ale nie!Bliniaki i juz! Amelka77! Widze ze mamy podobne zachciewajki bo ja tez jeszcze kilka dni temu moglam rosol jesc na okraglo!hihihi.Teraz juz mi troche przeszlo.Bardziej zrobilams sie owocowo-landrynkowa. Od kwasnych rzeczy raczej mnie odrzuca. Ku mojemu zdziwieniu cos w rodzaju mdlosci tez mi sie objawia ale wieczorkami.A zdziwiona jestem bo w pierwszej ciazy absolutnie nic takiego nie mialam.No coz...kazda ciaza inna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki. Ja jeszcze siedzę w pracy. :/ Ale już mam dosyć. Powinnam skończyć o 16:00 ale zostałam grzecznie \"poproszona\" o pozostanie. Wiem, że kobiety w ciąży nie muszą robić nadgodzin ale cóż ja jeszcze oficjalnie nie powiedziałam tego. A głupio powiedzieć teraz, że dzisiaj nie zostanę bo jestem w ciąży. Ja już trochę lepiej się czuje. Przeziębienie przeszło. Ale wróciłam do pracy i tu zimno jak cholera i boje się, że znowu zmarznę i będę chora. Ale jak jeszcze raz zachoruje to idę na zwolnienie i już nie wrócę do pracy. Coraz bardziej się zastanawiam nad tym zwolnieniem, bo strasznie mi sie nie chce rano wstawać i do pracy chodzić. Ja dalej nie mogę patrzeć na mięso w żadnej postaci. Jem tylko pierogi, chleb z masłem i pomidorem. Nic więcej mi nie przechodzi przez gardło. Muszę spróbować rosołku i arbuza. Mdłości przeszły ale bym sobie zjadła takiego soczystego arbuza. Hmmm. A co do Coli. To uwielbiam. W ogóle chce mi się gazowanego. Ale wszyscy na mnie krzyczą. W środę idę na pierwsze USG. Już nie mogę się doczekać. Pozdrawiam i buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amelka77
hihihi ale widze ze ten arbuz o którym wspomniałam spodobał się i wam mamuśki. Aż i mnie też się go zachciałao a lodówka pusta....:( zaraz zbiore sobie wasze adresy i powysyłam zdjęcie swojego brzuszka który obiecałam. i oczywiscie też prosze przysyłajcie swój:) wprawdzie mój już chyba troszke większy niż na zdjeciu bo to już 2 tygodnie do przodu. Ale jakoś tak się przyjęło ze cykam co miesiac. Ale czuje ze trzeba co 2 tygodnie bo przyrost będzie szybki.:) a u nie oczywiscie remont dalej. dzis biegałam po sklepach i pomagałam mojej mamie wybierać kafelki do łazienki i cały sprzęt. Bo póki co mieszkamy u mojej mamy - nie weim czy pisałam. Jestem zmęczona i padnieta. ostatnio pakowałam gruz do woreczków na kolanach gdy przyszedł mój teść i myślał ze padnie jak mnie zobaczył ihihih cieżarna z gruzem :) myślaąłm ze bede się nudziła na tym bezrobociu a tu czasu mi brakuje często na leniuchowanie. dziewczynki czy kupujecie już coś dla dzidziusia? ja pomału jak cos znajde fajnego to kupie. Dziś kupiłam 2 śpioszki i body. Znalazłam świetny sklep z tanimi ubrankami dla dzidziuśków. chyba często tam będe zaglądała ihhi bebolku na zaparcia mozesz jeść łyżeczke dziennie siemienia lnianego ( tych ziarenek) i 2 jabłak dziennie minimum, do tego szklanka wody na czczo jak się obudzisz. to na pewno pomoze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amelka77
NICK.......WI EK.....OST@.......DŁ.C IĄŻY.....TERMIN....MIEJSCOWOŚĆ bebolek20...20..........26.01.......14tyd.......02.11.07 ...kilcock(Irlandia) Bunia_77.... 30...... 27.01...........14tyg .....30.10/3.11.07r...Cork Fufcia .......29.......25.01 .........14 tyg........27.10/ 3.11.07r..Siedlce Carlaa.......31........01.02..........12tyg......... 4.11.07r. Mülheim/R Amelka77... 30....... 30.01........ 14 tyd ........6.11.07r....Wrocław Wiola_75....32........29.01.....13 tyg........27.10/6.11.07r......Ustka Monika26....26.......30.01..........11 tyg.......6.11.07 Asiamal .....25 ........30.01........ 13 tyd....... 7.11.07r.......Rybnik Carolka2007..25......31.01.........11 tyd........7.11.07r. ..Szczecin petunia555...30.......31.01 ........9 tyd ........7.11.07r. Wzetka .....31........31.01.........11 tyg........7.11.07r....Rzeszów kasmo........28........28.01.........7 tyg.........8.11.07r. nikola22.....22...........4.02......................11.1 1.0 7 r. Shenen...... 31 ........05.02 ........11 tyd .......11.11.07r....Chełm Iva24.......25..........4.02...........13 tyd........11.11.07r...Toruń Aikangel....32.........................13 tyd ........11.11.07r. Pyzatachrupka.......................11 tyd.........11.11.07r. Madzia_u ...29........ 08.02 ........6 tyd .......15.11.07r Aguuusia ....28........ 06.02 ........6 tyd .......16.11.07r adzia_g.....27..........13.02........10 tyg.......19.11.07r ozon..........31.........14.02 .......12tyd........ 21.11 .07r. kasiunia80..............................9 tyd.......23.11.07r. kamila81.....25.........15.02.........10tyd......23.11.0 7r.....Wrocław Kalinka1985 .22 .......16.02 ........11tyd ....23.11.07r...Częstochowa Niuuusia .....21........16.02.........10tyd ......23.11.07r.częstochowa e-linka........27.........16.02 .......7tyd........23.11 . 07r. Magdysia 2....32.......18.02.........8 tyd. .....25.11.07r Sara2 ........22........ 20.02.........10 tyd...... 27.11.07r......Kraków basik.........33.........21.02............8tyg.......28. 11.07r.....Katowice ssss...........21.........23.02........8tyg........30.11 .0 7r myszanka...27.........23.02........8 tyg.......30.11.07 r......Mannheim Aneta71.....36..........23.02........5 tyd.......30.11.07r….. Warszawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć babki! Byłam dzisiaj u lekarza i pól godziny oglądałam swoje dziecko na USG! Ale jest fajowe! Ma ręce, nogi i wszystko inne na swoim miejscu. serducho bije jak dzwon Zygmunta (w przyspieszonym tempie) i pomachało mi piękną pięciopalczastą dłonią! Fakt, przypomina jeszcze trochę \"obcego\" ale i tak jest najfajniejsze, bo moje! Musze zrobić badanie na IGM, bo IGG mam wysokie i pewnie chorowałam na toksplazmozę, ale na razie sie tym nie martwię. Lekarz powiedział że pewnie przeszłam juz tę chorobę i ten wynik badania to pokaże. Poza tym wzięłam skierowanie na badania genetyczne (trisomia 21, trisomia 18, wady cewy nerwowej). Czy któraś z Was miała takie badania, albo czy ma zamiar je robić? Dobra kończę mój egoistyczny monolog pt. \"JA\" Jeszcze raz JA: ja też chcę wasze brzuchy widzieć! Proszę się meldować na malutkigp@wp.pl Pozdrawiam wszystkie kangurzyce, pa pa pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajciekochn u mnie ok.. brzuszek z dznia na dzien coraz wiekszy... kupiłam już sliczne spodnie ciążowe:) co prawda podtrzymuje je paseczkiem... (niescisniete) ale sa strasznie wygoidne............... luksus!!!!! tu mozecie obiejrzec mój brzuszek i zdjątko dzidzi... ale niezbyt wyrazne to wszystko:P : www.bebolek20.fotosik.pl łatwiej wysłac na ta stronke niz kazdej z osobna... moze zdjecia niezawyrazne ale meza sie niemogłam doprosic i sama musiałam zrobic!!!!! ja równiez czekam na wasze zdjatka:) e-mile: bebolek20@onet.eu takze jak macie to wysyłajcie..... Ania dzieki za brzuszek..ale duży:)!!!! Ok. uciekam mam jeszcze pare sprawa do załatwienia... odezwe sie wieczorkiem.... a co tu wogóle taka cisz nikt nic niepisze!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ozon, gratuluję widokow :) Cieszę się że wszystko jest w porządku. Ja usg mam w piątek, w ten sam dzień, trzy godziny wcześniej, moja kotka ma operację (sterylizacja) i pewnie będę mocno zestresowana podczas wizyty. Trzymajcie kciuki,proszę :) Ozon, ja już ślę, czekam na rewanż. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bebolku, hehe a ja ? :D Jak wrocę z ciężkiej pracy na roli (he, muszę iść do ogrodka posadzić pomidory i posiać w końcu warzywa - chociaż moj teść mowi ze i tak już za pózno...) porozsylam zdjecia tym z Was, do ktorej udało mi sie znaleźć adresy, czekam na WAsze fotki. PA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ja mam wizyte dopiero 23 maja i już nie moge sie doczekac, w przyszłym tygodniu wybiore sie na badania, mój brzuch zaczyna sie ładnie zaokrąglać ale na razie widze to tylko ja i mój M, może dlatego że na razie nikt inny nie wie o ciąży i na razie sie nikt nie dowie Ozon masz jakieś wskazania do tych badan genetycznych, ja też sie nad nimi zastanawiam, ale obawiam sie,że nikt mi nie da skierowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IVA24
Witajcie !!! shenen-dzieki za swietne foteczki!mam nadzieje,ze moje wsyztskie doszly tylko powiedz mi ile,bo cos mi sie z poczta dzialo i nie jestem pewna czy wszystkie doszly.Co do operacji Twojej kotki-wspolczuje bardzo,wiem,ze bedziesz sie denerwowac ale wiesz,ze nie mozesz!dlatego moze przed wyjsciem z domu wypij 2 herbaty z melisy.3mam kciuki aby wsyzstko sie udalo! fufcia-ja tez mam bole glowy i to dosc czesto,tzn zawsze kiedy zapominam ze mam cos zjesc i wtedy kiedy jest to niezalezne ode mnie.Jak dla mnie ,te bole glowy sa dla mnie najbardziej uciazliwe. Bunia77-gratulacje coreczki!to super,ze znasz juz plec!!! ja tez chce!!! aikangel-podwojne gratulacje z okazji poczescia hehe blizniakow!!!:):):) jak maz na to zareagowal??? jak sie z ta wiadomoscia czujecie??? carolka2007-podziwiam kobiety w ciazy,ktore chodza do pracy i maja jakies dolegliwosci,a juz wogole takie jak Ty,ktore musza pracowac w warunkach nieodpowiednich dla nich,mam na mysli to,ze jest u Ciebie tam tak zimno.Uwazaj bardzo na siebie,bo przeciez z jednego przeziebienia zdarzylas sie wyleczyc i na pewno nie chcesz wpakowac sie w drugie.I wcale sie nie dziwie,ze nie chce Ci sie rano wstawac do pracy:):) Amelka77-masz u mnie podwojnego plusika,bo jestes imienniczka mojej 9 dniowej siostrzenicy :).Wspolczuje remontu ale na pewno bardzo sie z tego cieszysz.Ja tez chyba bede mieszkac w pierwszych tygodniach po urodzeniu dziecka z rodzicami i moim K.Narazie on mieszka u siebie a ja u siebie. Jesli chodzi o zakupy dla dzidźki,oczywiscie nie potrafie ominac zadnego sklepu ani wystawy z dzieciecymi akcesoriami,musze podejsc i dotknac.Ciuszki mam narazie 3:) Kiedys jakies 4 lata temu kupilam malutki kolorowy sweterek z kapturkiem-tak mnie oczarowal,ze do dzis w szafce czeka na ubranie.Rowniez jest sukienka i ostatnio mama kupila bluzeczke dla wnuka czy wnuczki :) Ogolnie ciuszkow bede miec sporo po mlodszej siostrze i siostrzenicy a jesli bedzie trzeba cos kupic i nie bede potrafila sie opanowac przed kupnem(bo to wszystko takie slodkie) to wejde do ciuchalnu-mam kilka swoich ulubionych w ktorych rzeczy sa jak nowe!i tanie! Bebolek-moglabys zrobic fotke tych spodni ciazowych ktore kupilas i powiedziec,w jakim sklepie kupilas,bo sama przymierzam sie do zakupy ale nie mam zadnych upatrzonych.Moze u mnie w Toruniu bym znalazla.Z gory dzieki. ozon-ale to musi byc super uczucie zobaczyc swoje dziecko malutenkie na usg.Ciekawe kiedy ja zobacze.Jesli chodzi o badania genetyczne-ja ich nie robilam i chyba nie bede robic. Sara2-ja rowniez 23 maja mam wizyte u ginekolog :):) Fajnie,ze jest jeszcze ktos hehe.Kiedy zamierzacie powiedziec o ciazy rodzinie??? Pamietam jak ja sie stresowalam przed ta rozmowa,BARDZO to przezywalam i doznalam milego zaskoczenia,bo rodzice mnie powalili na nogi,swoja pozytywna rekacja.Mama powiedziala m.in "ja sie domyslalam...kazda matka to czuje..." :) powodzenia! WAZNE PYTANE: Jak uwazacie ?;bo mam kolczyk w pepku i jeszcze go nie wyjelam.Kiedy powinnam to zrobic???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IVA24
ale sie rozpisalam... przepraszam,samo tak wyszlo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IVA24
AHA i jeszcze kolejne WAZNE PYANIE: Orientujecie sie jak wyglada sprawa jesli chodzi o kwestie finansowa?Poniewaz jestem osoba bezrobotna od kilku miesiecy,jestem zarejestrowana w urzedzie pracy.Kuzynka mowila mi,ze po urodzeniu dziecka dostane becikowe 1000zl (jak kazda z nas) i zkads tylko nie wiem skad,co miesiac ok 400-500 zl z racji tego,ze w papierach nigdzie nie jestem jako mezatka,wiec dla ludzi ,ktorzy sie tym zajmuja bede "samotna matka".Oczywiscie jestem w ziwazku z moim K. ale hajtac bedziemy sie dopiero kilka miesiscy po urodzeniu.Kilka osob mowilo mi ze gdybym miala ciezka sytuacje materialna w rodzinie(a takiej nie mam tylko ze rodzice nie daja mi pieniedzy na wydatki ktore potrzebuje,wszystko idzie z kasy K.)to z pomocy spolecznej bym mogla cos dostac,rowniez mowily cos o alimentach,ale to nie wchodzi w gre.Wiecie cos na ten temat?ponoc dowiedziec sie na ten temat najlepiej jechac do zusu,ale ja juz sama nie wiem gdzie co i jak.POMOZECIE? ps szkoda,ze nie ma pracy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IVA24
ze nie MAM-mialo byc,sorki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochane, Oj, ale duzo napisalyscie, super, tak trzymac!:-) Ja wlasnie wcielam fasolke po bretonsku i teraz to dopiero mam brzunio! Dziewczyny, przepraszam za zamieszanie. Nie znam jeszcze plci Dzidziusia. Pisalam Kalince ze moja Niunia (chodzilo mi o Amelke) tez bardzo rozrabiala gdy bylam w ciazy. Przepraszam raz jeszcze. Teraz czuje ze bedzie chlopczyk...chociaz w pierwszej ciazy tez tak czulam...Wiecie co? Na tym USG wydawalo mi sie ze moj Kruszynek byl troche mniej aktywny niz Amelka, Ona wiecznie fikala i sie obracala...a On jakis spokojniejszy byl...no i teraz ciagle o tym mysle...czy wszystko jest w porzadku... Asiamal, czekam na zdionka, nic do mnie nie dotarlo. Daj prosze znac jak bylo u lekarza. Fufcia, 🌻 i buziak dla Karolinki. I zeby Cie juz nie meczyly mdlosci i glowa nie bolala🌻 Aikangel, jeszcze raz gratulacje! Zapytam z ciekawosci, czy w Twojej Rodzinie byly jakies blizniaki? Carolka, uwazaj na siebie Kochana. Ja powiedzialam w pracy od razu jak sie dowiedzialam, ale tylko mojej przelozonej bo pracuje w laboratorium biologii molekularnej...z roznymi "swinstewkami". Na samym poczatku w ogole nie moglam pracowac w labie bo bylam zielona na twarzy i po godzinie wysylano mnie do domu. Pamietaj Dzidzius jest najwazniejszy, jakby co, pedz po zwolnienie i siedz w domku. 🌻 dla Ciebie i Bobaska. Amelka, no ladnie, ciezarna z gruzem! Arbuz to przeboj sezonu...az Meza wczoraj do sklepu wyslalam:-) Ozonku, ciesze sie ze u Ciebie i Dzidziusia wszystko w porzadku, prosze, juz macha do Mamusi, fajniutko! W pierwszej ciazy nie robilam badan genetycznych...teraz tez nie bede robic...Zdionka zaraz wysle do Ciebie...Tylko ze dzis brzusio mam "wiekszejszy":-) Bebolku, widzialam Twojego Skarba, sliczny jest!!! Cudny Bobasek!!! Brzusio tez super, Dzidzia bardzo ladnie rosnie. Shenen, tylko spokojnie, nie denerwuj sie. Trzymam kciuki i uszka do gory🌻 Iva, odnosnie Twojego pytania...niestety nie moge Ci pomoc. Zawsze kiepska w tym bylam... Ucaluj Amelke❤️ Kurcze, ale sie rozpisalam...Co do coli...hmmm...ochoty nie mam...i nigdy nie mialam...chyba jakas dziwna jestem...ale przed urodzeniem Amelki nalogowo opijalam sie Sprite i 7UP!:-) Zmykam do pracy Dziewczyny. Zycze Wam milej reszty dnia i przesylam buziaki dla Waszych Brzusiow🌻 Papa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila81
buniu 77 ale się ucieszyłam, że mamy ten sam zawód! Ja pracuję w laboratorium biochemicznym, też się bałam że złapię jakieś świństwo od tej krwi i surowic tym bardziej że zrobiłam się w ciąży okropnie niezdarna i parę probówek zdążyłam rozbić. Ale w innych pracowniach są 2inne ciężarne i one twardo pracowały więc ja też początkowo się trzymałam, no ale potem przyszły mdłości i zwolnienie było nieuniknione. Jeśli jeszcze pamiętacie (bo już dawno się nie odzywałam:) leżę w moim miejscu pracy (tylko piętro wyżej) na ginekologii a w karcie choroby mam poronienie zagrażające(!), chociaż plamiłam tylko raz, żadnych bóli, szyjka macicy zamknięta dzidziuś macha rączkami a lekarze mówią że nic grożnego się nie dzieje że leże tak na wszelki wypadek i trzeba dmuchać na zimne i takie tam. Cały czas się martwie że coś przede mną ukrywają. Wiele ciężarnych ma plamienia a mojej bratowej z tego powodu nawet zwolnienia z pracy nie dali. A ja już leże tydzień i nie wiadomo ile jeszcze. Może chodzi o to nisko ułożone łożysko.. Dziś mogłam już wyjść na spacer po szpitalu i od razu zajrzałam do naszej pracowni na internet zeby zobaczyć co u was. Z tą coca-colą to prawda! Sama mam ochotę ale się boję kofeiny, nie wiem ile można tego bezpiecznie wypić może wiecie? Dobre strony leżenia w szpitalu to: pyszne jedzienie (takie proste, babcine), żadnych mdłości (to chyba od tych środków rozkurczowych albo progesteronu) no i wszyscy sie troszczą o mnie 3X bardziej niż przedtem, nawet mama sobie o mnie przypomniała (do tej pory była zajęta pierwszym swoim wnuczkiem). Przyjaciółka pierwszy raz mnie odwiedziła od ciąży, bo wcześniej chyba stwierdziła że nie mam o czym ze mną rozmawiać poza ciążą, ja faktycznie za bardzo się na tym koncentrowałam. Kurcze prawie tu zaczełam pisać pamiętnik, zabieram się z powrotem do łóżka (można oszaleć ciągle leżąć ale głupio mi narzekać bo znam ciężarne które całe 9 miesięcy przeleżały, np moja mama) Bardzo was wszystkich pozdrawiam i uważajcie na siebie! Aha z tymi badaniami genetycznymi to mój gin powiedział ze najpierw trzeba sobie zadać pytanie czy w razie jakiejś wady usunie się ciąże bo jeśli nie to nie ma sensu ich robić (chyba jest 1% ryzyka poronienia po amniopunkcji) Z drugiej strony jest test potrójny (robi się ok 15tyg) z krwi a więc w 100% bezpieczny który dość skutecznie wykrywa Downa i chyba jeszcze wady cewy nerwowej, no i badanie USG przezierności karkowej. Jeszce raz pozdrawiam , sory że tak sie rozpisałam, CAŁUSKI!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiamal
Hej Dziewczynki! Mam nadzieje ze u Was i Waszych dzidziusiow dobrze. Ja wlasnie wrocilam od lekarza i wiecie usmiech na twarzy mam do tej pory. Zrobil mi usg ale takie szybkie, kontrolne dla sprawdzenia czy serduczko bije i oczywiscie serduszko bije jak szalone ale wiecie jak dzidzia sie ruszala. Raczkami machala do mnie i prawdopodobnie ssala kciuk. Ale mi sie wowczas cudownie zrobila na sercu. Ach co za uczcie. Dzidziusia nie mierzyl zrobi to za miesiac. Jestem taka szczesliwa. Zdjecie brzuszka obiecuje wyslac jak najszybciej. Pozdrawiam! Buziaczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basik74
Witajcie dziewczynki :) ja mam wizytę u mojej gin terazw czwartek 10 maja i już się nie moge doczekać :) Dziś rano jak się obudziłam zauważyłam że spałam na brzuchu i trochę się przestraszyłam czy aby na pewno nie zrobiłam nieswiadomie krzywdy dziecku????? Jestem w 11 tygodniu ciązy brzuszek już mam okrąglutki :) przy pierwszej ciązy nie było jeszcze wtedy nic widać :) buziaki muszę uciekać bo mój krasnoludek mnie woła :) zajrzę potem pozdrawiam was serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×