Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pytajaca i zdolowana

23 tc i 12 kg na plusie

Polecane posty

Gość pytajaca i zdolowana

jestem w pierwszej ciazy. To 23 tc. i juz mam 12 kg na plusie :( nie obzeram sie i uwazam co jem. Ale te kg mnie zalamuja. waze juz 82 kg :( wygladam jak slon. Czy uda mi sie pozniej schudnac????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana nie martw się tak tą wagą :) Każda z nas przybiera na wadze w inny sposób. Ja zawsze ważyłam 56-58kg a teraz ? ... prawie 83kg!!!! Czyli mam na plusie jakieś 25kg a jeszcze niecały miesiąc pozostał do porodu :o Też się nie objadam ... mój lekarz stwierdził że tyję tak przez wodę która zbiera się w moim organiźmie i że po porodzie powinnam bardzo szybko wrócić do wagi sprzed ciąży lub zbliżonej :) Myślę że skoro Ty też się nie objadasz to u Ciebie wystąpił ten sam problem :) Nie martw się ... po porodzie dzidzia zajmie Ci tyle czasu że nie będziesz pamiętała o jedzeniu i schudniesz :) Teraz najważniejsze jest zdrowie Twojego maluszka i Twoje a o odchudzaniu pomyślimy jak już dzidzia będzie na świecie :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przed ciaza
wazylam 85, dzien przed porodem 100, po porodzie zaraz 95, teraz minely 3 miesiace a ja waze 76, takze mi porod sluzyl:) i ciaza:)jesli chodzi o wage

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa znajoma
tylko jak sie w ciaży przytyje 30 kg to trzeba sie liczyć z tym ze będą rozstępy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przed ciaza
rozstepy nie zaleza od ilosci kilogramow jakie nam przybedą w ciazy, niektorzy tyją 10 kilo w ciazy i maja wielekie rozstepy, inni 30 i ich nie maja, nie ma reguly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem w 18 tygodniu a przytyłam 10-12 kg. Zawsze waga wachała mi się w granicach 48-50 a teraz ważę 60. Trochę mnie to przerażało ale jeśli dziecku będzie wygodniej u słonika to ok. tak naprawdę to przed ciążą ważyłam za mało (168cm wzrostu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trudno... bedzie sie trzeba meczyc po porodzie zeby wrocic do swojej wagi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To chyba lekka przesada.Ja w 25tc przytyłam 8 kg i lekarz zalecił diete.2 razy w tygodniu same sałatki,może być wiadro ale tylko sałatk,ja na waszym miejscu bym się obawiała.W pierwszej ciąży przytyłam 12,5 kg a schudłam 21.Co z tego`skoro po roku jojo.Dziewczyny nie każda może schudnąć więcej niż przed ciążą.Nie słuchajcie tych co to piszą \"nie martw sie przy dziecku będziesz miała tyle roboty że......\"A zwisająca skóra potem na brzuchu?Sama się nie wchłonie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość etammm
dziewczyny!!! nie przejmujcie sie kilogramami!!! ja w ciąży tez przytyłam 25 kg i w dupie miałam komentarze innych, a teraz waże tyle ile przed ciążą pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ta rada z salatkami tez nie jest najlepsza! Ktory lekarz zaleca cos takiego?! Trzeba jesc normalnie jak jest sie glodnym. Ja przytylam 20kg, ale powiem, ze jadlam zbyt duzo. Nie tylko wtedy, kiedy bylam glodna i moim szczegolnym rarytasem byla niestety czekolada. Potem nusialam ciagle sluchac, ze jak bede karmic, to samo zejdzie ze mnie. Wcale nie, bo podczas karmienia balym bardztiej glodna niz w ostatnich miesiacach ciazy. Rok po porodzie mam jeszcze szesc kilo do zgubienia, ale jestem optymistyczna ;-). Wazna rada - kobiety karmiace piersia nie powinny chudnac za szybko, poniewaz uwalniane sa toksyny z komorek, ktore przenikaja do mleka. Autorko - jedz w malych ilosciach wtedy, kiedy jestes glodna. Chrup marchewke, ale nie mysl przypadkiem o diecie. Jesli po porodzie bedziesz sie odzywiala rozsadnie, schudniesz. Jednak czasem jest tak, ze kobiety zaczynaja dopiero po roku powoli chudnac, kiedy gospodarka hormonalne wreszcie wraca do normalnosci. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -ala-
kiara mi gin mowil dokladnie to samo, juz nawet gdzies o tym pisalam a po porodzie spadlo..niecale 4 kg z 20-tu :( cala ciaze mialam problemy z cisnieniem ,puchalm, woda w organizmie, problemy z chodzeniem a gin mowi ze po porodzie szybko zleci i chyba chcial mnie tylko pocieszyc bo tak naprawde to nie woda tylko to co sie je tyle wazy +dziecko urodzilam miesiac przed terminem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-ala- trudno powiedzieć jak to będzie :( W moim przypadku akurat nie mam na to większego wpływu :( - jem normalnie a tyję bardzo szybko (w ciągu 3 tyg. przybywa mi ok.4kg :o) dlatego nie pozostaje mi nic innego jak wierzyć że po porodzie wrócę do wagi wyjściowej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justaaaaaaaaaaaaa
ja jestem w 32 tygodniu ciązy i mam 12 kilo na plusie i wydaje mi sie ze to za duzo :( , boje sie ze dobije do 20 bo ostatnio przez 4 tygodnie przybylo mi prawie 4 kilo a wcale sie nie obzeram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mówcie co chcecie
Znam dziewczyny,które w ciązy przytyły niewiele,a rok po poorodzie wyglądały gorzej niż w ciąży. Nie ma sie czym przejmować Ja utyłam 30kg,rok później ważyłam mniej niz przed ciążą:)/bez odchudzania/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×