Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość edek_marynarz
a ta koleżanka od Edyty to pracowała u Moniki w knajpie to jest koleżanka od tej co ja Mariuszek ocalił a potem pukał . Ciekawe co Edytka kombinuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a guzik prawda....
koleżaka od Edyty pracowała u Moniki w butkiu ktory później okradła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koleżanka od Edyty
Halszka pracowała u Moniki najpierw w butiku, który okradła, a potem Monika dała jej szansę i znowu u niej pracowała w knajpie, co było dalej nie wiem :) sama jestem ciekawa jak to dalej sie potoczyło, i czemu wylądowała w wariatkowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a propo wywiadu z Kotulanką
Ten wywiad, to tylko jeden z przykładów podciętej Kotulanki, o innych pisać nie będę. Zresztą już pić przestała, także temat możemy zakończyć! Ja, mimo wszystko bardzo ją lubię, szanuję i podziwiam, bo jest bardzo dobrą aktorką! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edek_marynarz
Ciekawe jak Ola zareaguje na romans siostry z panem profesorem . A i Jacuś cos kręci . No i w końcu Bogna popiści zwieracze Leszkowi No powoli sie rozkreca akcja .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cóż, mnie się wydaje, ze akcja jakby zwolniła trochę. Jacek zrezygnował z rozwodu, Aga zaromansowała ze Smosarskim, Kinga wróciła do starego pryka... czekaliśmy na to długie tygodnie przecież

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edek_marynarz
to jest cisza przed burzą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lojejkuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
Chyba ten wywiad Chyba o ten wywiad Ci chodzi? http://film.interia.pl/wideorelacje/artysci/ zobacz/bardzo-sie-sobie-spodobalam ,2118651 wywiadu nie mozna juz zobaczyc a szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edek_marynarz
Smosarski też pewnie zginie albo zaginie albo jeszcze cos innego bo kto zadaje sie z Paniami Lubicz to jest z góry na straconej pozycji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Można obejrzeć wywiad
Da się obejrzeć wywiad, tylko skopiuj dokładnie adres, wklej i się otworzy! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panny Lubicz
są wyjątkowo łatwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej no
ja tez probowalam obejrzec, skopiowalam wszystko dokladnie, nawet pokombinowala, ze bez przezinka, bez koncowki, itp. i nic. Moze podaj pod jakim tytułem go szukać? wideorelacje? a moze jakis inny tytul on mial?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wywiad z Kot.
Wejdźcie na http://film.interia.pl/ Wpiszcie Agnieszka Kotulanka i tam Wam wyskoczy wywiad pt. Bardzo się sobie spodobałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahaha Jacek zrobil
mniejsza krzywde zdradzajac Beate 3 razy niz Rafalski czyli mozna zdradzac do woli po prostu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lfdgfdhhy
Te niecnotliwe Lubiczówny jeszcze Panią Stenię na zła drogę sprowadzą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie no wybaczcie
ALe naprawde one ze wszystkimi chodzą do łóżka po kilku dniach znajomości. A z takiej rodziny "Ą Ę"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolka ta od bolka
ale ta aga to latwa jest. Właśnie probuje soie pprzypomniec z kim spala ale to trudne jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lfdgfdhhy
i jeszcze zupełnie z tym smosarskim do siebie nie pasują...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolka ta od bolka
z kim spała aga: 1.jej pierwszy mąz 2. profesor wujković 3. jego syn 4. taki stary pracowała z nim w agencji reklamowej 5. ojcicec jej dziecka 6. tez ktory zginał w wypadku 7. ten ktory ja był 8. smosarski kto pamieta z kim jeszcze spala bo z pewnoscia nie wymieniłam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsdfsgfg
moim zdaniem Elę jeszcze za życia powinni wynieść na ołtarze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ośmiu facetow
na 10 lat to jeszcze nie taka tragedia. to ilu maksymalnie można mieć? i po ilu trzeba zrezygnować na zawsze z seksu albo zamknąć się w klasztorze ( jeśli do tej pory nie wyszło się za mąż) żeby nie wyjść na dziwkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syyysyyysiaaa
haha rozwaliło mnie jak dzisiaj matka Denatkipowiedziała 'jestes tak piękna i inteligentna, a nie ożesz sobie ułożyć życia ...' haha DENATKA ładna i inteligetna, Bożesz ty mój :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolka ta od bolka
tylko ze aga tak prawie ze wszystkimi zna człowieka ledwo 2 tyg a juz wskakuje mu do łózka, ostatki były 3 tyg temu a dzis z pewnościa nie był ich pierwszy raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanko za 100pkt
czy może ktoś wie co to za muzyka leci w kawiarni w tle ? za każdym razem ,jak są sceny w kawiarni leci ta sama piosenka czy ktoś może wie co to za piosenka ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ośmiu facetow
szybki Bil z niej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hermengilda Illona
dziwny ten wątek z Agą, przeciez Smosarski najpierw był zainteresowany Olką :-O Olka jest dużo ładniejsz od Agi, Aga to przy niej taki kloc, nawet nie ma co ich porównywać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też zwróciłam uwage na slowa mamy Denatki, że ładna, wiedzialam kochane, ze ktoś to skomnetuje hihi. Jacuś też wnika czemu Beta jest z Rafalskim, co mu do tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×