Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość Feli z pod celi
Taaak, taki przyjaciel to skarb. Ale chyba zapomniałaś, że właśnie z tym "przyjacielem" Graża o mało się nie puściła lata temu. Tak więc ja bym tego przyjaciela trzymał w bezpiecznej odległości od żony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie, nie pamietam tego
kiedy to bylo? mam mala 2 letnia :P lukę w ogladaniu klanu! i jak tak dalej pojdzie toz nowu przestane go ogladac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grażyna chodziła na basen z dziećmi, Mariusz chętnie jej towarzyszył, zgubił się jej łańcuszek, on znalazł, patrzył na nią z miłością, Rysiek dowiedział się o tym od dzieci, był zazdrosny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
Oczywiście nie potrafię wkleić linka tak, żeby można było go otworzyć! W każdym razie, na facebooku są zdjęcia Eli i Krysi, które z okazji wydania książki, udzieliły wywiadu w programie Kawa, czy herbata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
Nie będzie klanu w wigilię, ja się nie zgadzam!!!!! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość up..
czy to prawda, że zaniedługo Rysiek ma odejść z Klanu? i co oni w związku z tym kombinują? chcą zamknąć Rycha w pierdlu? bez sensowną ma teraz Rychu role, zamknął sie w sobie i w łazience i zachowuje się jak ciotka :D nie no istna bzdura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Feli z pod celi
Wcale nie jak ciotka tylko jak prawdziwy facet. Od tego wątku z burdelem to Rysio stał się fajniejszy, potrafi odpowiedzieć ostro, ma swoje zdanie. Potrafi się wkurwić jak prawdziwy chłop a nie jak dotychczas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak on sie teraz wkurwia
jak prawdziwy chlop to ja jestem siostrą zakonną. facet zapomnial, ze ma rodzine, nagle przestalo mu na wszystkim zalezeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
Watek z Ryśkiem jest bardzo wiarygodny...Aga i Marek fajnie razem wyglądają...w ogóle postać Agi ostatnimi czasy jest bardzo fajna. Ale dziś jestem miła i tylko wychwalam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to prawda ze jego
depresja jest wiarygodna, ale wkurza mnie juz bardzo ta postac za to watek z odbiciem dziewczyny z agencji to wiarygodny jest jak fiu fiu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta rysiek zrobił
się baaardzo męski, zamykając się w łazience :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam ale muszę to napisać - żygam już jęczącą jak potepieniec Alicją i jej problemami z Andrzejem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to prawda ze jego
tak, watek Alicji i jej męża ciągnie się jak flaki z olejem :P już od kilku lat :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
już nawet Krysia się dziś na Alicję wkurzyła, a to ewenement :D. Zosia jest cudowna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też zaskoczyłam mnie ta nerwowość Krysi wobec Ali. Aga ładnie pozbyła się adoratora, a już myślałam że będzie małe co nieco. Postać Ryśka troszkę mnie irytuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szopę
Na miejscu tego adoratora Agi zaczęłabym się zastanawiać do czego właściwie jestem jej bardziej potrzebny - do udzielania porad prawnych czy opiekowania się dzieckiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teresa kopytko
Obstawiam opiekowanie się dzieckiem,Stacha nie dała rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teresa kopytko
No dokładnie,nie poznaje kobity.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie wątek Rysia b. interesuje, przynajmniej coś sie dzieje nowego u tych postaci Agnieszka zachowała sie wobez Marka b. nieładnie - poopiekował się dzieckime, żeby ona miała spokój i do domu - widac było po jego minie, że jest wkurzony, moim zdaniem powienien ostro zareagować i zapytać, do czego w ogóle jest jej potrzebny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo on jakiś nieśmiały....
nie zaciągnęła go jeszcze bo on jest jakiś niedorobiony:P w sensie nieśmiały za bardzo itp pamiętam jak poszli na ta pierwzsa arndke ona coś o kolacji w domu mówiła czy coś a ten jakieś pierdy:P może i facet skarb jak to ktoś powiedział, ale ja nie lubie takich aż za bardzo jakby to powiedzieć "idealnych\" bo jak ktoś jest za idealny to wtedy może być coś nie tak, nie wiem jak to do końca wytłumacyć. tym bardziej że on i ładny, mądry, wykształcony a w ogóle kobiet nie miałtylko jakąś tam wcześniej....ja po prostu nie lubie takich lekko ciapowatych facetów, dla mnie afcet ma być konkretny:) mimo że np ja lubie podejmować decyzje w ziwązkach itp lubie jasno przedstawiać swoje zdanie w dyskusji na jakiś temat naewt jak się nie zgadzamy, ale tez oczekuje tego samego, a nie "dobrze kochanie" srutututu bez swojego zdania bez inicjatywy itp....większosc tu pewnie takiego faceta chciałaby jak nic, ja jednak Mareczkowi podziękuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo on jakiś nieśmiały....
ano niby się dzieje ale znowu robią z Ryśka jeszce większą ciape:/ jesu oszczędzili by go już, a nie całe życie niedorobiony ...szkoda mi go, bo znając życie ludzie jak go na ulicy widzą to go kojarzą tylko z Rysiem z klanu i wielką ciapą, a w rzeczywistości razcej taki nie jest;)chyba.... dali mu jedną akcje gdzie pokazał siebie no i teraz wracają do punktu wyjścia czyli tak jakby ta cała akcja była na marne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
Udało mi się dzisiaj obejrzeć powtórkę wczorajszego klanu. Krysia ma już chyba dosyć Alicji i wcale jej się nie dziwię, bo Ala jest ostatnio upierdliwa! Wreszcie zmienili Krysi bluzkę do tańca na czerwoną! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakbyś przez kilka lat
słuchała zwierzeń Alicji na temat jej byłego męża to też już byś miała dość :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oglądam klan
Bogna ciągle pije.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oglądam klan
kiedyś spowoduje nieszczęście i się skończy. Co ciekawe, ona nie pracuje, ma dwoje dzieci, w tym malutkie, nowy wielki dom (ktoś wie jak długo będą tam mieszkać?), w którym spędza całe dnie, a wyszykowana jak stróż w boże ciało... ja jak siedzę w domu, to raczej w najgorszych ciuchach, coby mi się przy sprzątaniu i gotowaniu nie niszczyły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atrapapa
a widzialyscie jaki Mariolka miala wozek dziwny, tzn ze nie widzi dziecka jadac, moglaby sobie obrocic raczke zeby miec dziecko przed soba, w ogole jako profesorowa to powinna miec bardziej wypasiony pojazd :P tez denerwuje mnie Bogna w pelnym makijazu i z dodatkami po domu, rozumiem ze dba kobita o siebie, ale to chyba przesada.. a co do Agnieszki, to stawiam, ze w koncu bedzie z Mironem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wózek ma zwykły bo
producenci serialu nie chcą robić żadnej firmie darmowej reklamy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zauwazyliscie ze w kuchni
bogny jest taki jakby 'kranik' z ktorego w barach nalewaja piwo?:D po co im cos takiego ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
Żeby Bogna miała, co robić! :) A tak poważnie mówiąc, trochę przesadzili ze zrobieniem z niej alkoholiczki... No i zapomnieli chyba przeprowadzić ich do starego domu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×