Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bla bla blab

wiem że to pewnie głupie pytanie...

Polecane posty

Gość wiesio konar
ostatnio powiedział mi że pani halinka z czwartego piętra jest obojniakiem a panu ryśkowi-dozorcy zaj ebali rentę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hihihihihihihi
:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rewelacyjny topic
:D Mirkowłsaa to duże ułatwienie, gdy trzeba zapukać do drzwi, a ręce są zajęte :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karina21
fACECI RUSZCIE SIE I WYTUMACZCIE DZIEWCZYNIE DLACZEGO TAK SIE DZIEJE,A MOZE SAMI NIE WIECIE ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cum a lot
pytanie do inteligentychdziewczny z czego zrobiony jest KUTAS?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie glupie pytanie
tylko takie odpowiedzi-->calkiem serio,z tym dzwigaczem pracia,nie wiem czy tak sie ten miesien nazywa ale jest faktem,ze mezczyzna moze poruszac penisem,tzn.napiecie miesnia powoduje podniesienie sie penisa a rozluznienie miesnia opadniecie.W trakcie podniecenia-wzwodu nieraz sam "podskakuje"np.gdy go dotykasz-pulsuje samoistnie,pozdrawiam Cie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
legenda glosi, ze penis to tak naprawde jednooki smok, oddany we wladanie mezczyznie. Gdy wyczuwa obecnosc kobiety budzi sie, podnosi swoj zwierzecy leb i wyrywa sie, chcac uciec. Niestety, cala wiecznosc musi cierpiec meki Syzyfa, bo gdy juz wydaje mu sie, ze zdolal umknac na wolnosc ciemnym tunelem, nagle dopadaja go torsje i \"wypluwa\" swą duszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w góre głupie pytania
:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kutwa precz malolatiom
kolejna malolata ile masz lat 14??!! Potem sie dziwic ze z brzuchem bedzie latac,, najpierw pytanie czy penis sie rusza, potem bedzie puytanie "czy jestem w ciazy jezeli on on dotknal mnie tam palcem"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×