Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fiku miku bęc

w sobotę jedziemy z żonka do Berlina do klubu swingers

Polecane posty

Gość nie nie mogą-zęby rosną a
a yślałam że różnimy się od zwierząt i Niemców. po tym co piszecie bardziej szanuję zwierzaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salineczka
nie tylko w niemeczech sa takie cluby ,wiec uwazasz ,ze polacy tez swinie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salineczka
kolejna swieta lub swiety tylko nie wiadomo po co wlazla na erotyczne forum!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz sama
Tak łatwo na kogoś naskoczyć a same zabawiacie sie wibratorami i fantazjujecie przy tym tak że nie jedna z uważanych przez was za zboczoną by zawstydziła sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salineczka
dokladnie ,krew mnie zalewa jak wchodza tu i krytykuja ,po cholere wlaza na forum erotyczne ,??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie nie mogą-zęby rosną a
święta nie jestem, a zabawianie się zabawkami nie równa się rżnięciu w grupie-psychikę trzeba leczyć. jeśli kogoś jara że ktoś patrzy się na nich jak się pieprzą to ma coś w głowie...zbok i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz sama
A jaka jest definicja nie zboczonego seksu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salineczka
wlasnie ,sama jestem ciekawa odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabobon
Normy są tworzone przez społeczeństwo a nie jednostki.Jeżeli coś w uznaniu społecznym jest nienormalne to takie zwyczajnie jest.I o co ta wrzawa?Trzeba założyć ze się jest nienormalnym w oczach innych bo ma się inne upodobania i pieprzyć się jak norka albo królik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szarmanski
Dwie kobiety albo trzy prawdziwy meszczyzna da rade wie o co chodzi pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla jednego zbokiem jest swingers a dla drugiego ten co sie gadgetami zadowala a jeszcze ktos inny moze za zboka uważać miłośnika miłości francuskiej więc byłbym ostrożny w ocenach. Dla mnie swingersi to ludzie mocno wyzwoleni i o bezgranicznym zaufaniu do swoich partnerów. + lubiący ryzyko bo w klubie to jednak nie wiesz na kogo trafisz a gumy w 100% nie chronią. Zabawa w grupie musi być podniecająca ale za dużo dla mnie zagrożeń i dla związku i dla zdrowia, żeby spróbować czegoś takiego... pare lat temu na weekendzie wyjazdowym robiliśmy to w 2 pary i później ówczesna partnerka kolegi robiła maślane oczy do mnie i finalnie ich związek się rozpadł a ta mnie kilka razy nagabywała jeszcze ale dość stanowczo odmówiłem dalszych kontaktów...mój w sumie też sie rozpadł ale z innego powodu i polubownie :) Było wtedy super ale to były młodzieńcze wygłupy i mniej poważne związki. Tak czy siak dobrej zabawy...nie dołącze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×