Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nienormalna siedemnastka

Też macie kompleksy związane z pieprzykami?

Polecane posty

Gość Nienormalna siedemnastka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urocze pieprzyki
nie :) dlaczego miałabym mieć? są przecież takie urocze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nienormalna siedemnastka
Mam dwa pieprzyki na swym ciele,które doprowadzają mnie do szału,gdyż są na obu udach mniej więcej na tej samej wysokości.Jeden jest wielkości małego paznokcia u ręki,a drugi troszkę większy i jaśniejszy...Przez nie wstydzę się ubierać spódniczki ikrótkie spodenki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nienormalna siedemnastka
Lekarz powiedział,że zostaną blizny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urocze pieprzyki
to moze rzeczywiscie nieco smiesznie wygladac, ale przeciez jestes przez to wyjatkowa - zadna inna dziewczyna takich na pewno nie ma, wiec sie ciesz, ze masz takie :) zwlaszcza, ze sa na pewno slodziutkie :) tez bym chciala takie miec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urocze pieprzyki
a blizny na pewno zostana! mam kolezanke ktora usunela pieprzyk z dekoltu i ma teraz okropna blizne 2x2 :( wiec pozostaja jej bluzki z golfem, chociaz jej to wisi :) ale rzeczywiscie to brzydko wyglada - te blizny . pokochaj te swoje pieprzyki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nienormalna siedemnastka
Staram się już dłuższy czas je zaakceptować,ale tak jakoś...No nic-trzeba pomyśleć,że są ludzie,którzy mają gorsze problemy od pieprzyków ;) Mam nadzieję,że uda mi się przyzwyczaić do nich.W końcu wolę je od blizn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urocze pieprzyki
moze zrob zdjecie to ocenimy, czy sa takie brzydkie ? :) ja mam bardzo duzo pieprzykow i wygladaja co niektore jak jakies tatuaze, ale nie chcialabym ich usunac za nic w swiecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nienormalna siedemnastka
Równie dobrze mogłabym usunąć pieprzyki laserowo,ale naweet nie mam pojęcia ile to może kosztować...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie :) moj facet ma swietnego pieprzyka [a nawet dwa! ;)] i oba wprost uwielbiaaaaaaaam :) swoje tez, calkiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyr
nie wiem jaki ty masz problem.co prawda ja jestem facetem ale na 1 rece mam ich z 50. sa male,ale sa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsze sa wstrętne
ja zawsze patrze na facetów pod tym kątem .jak maja to odrzuca ich ode mnie na 3 metry fuuuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkrb nyhttf
nie każą czy nie pozwalają??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nienormalna siedemnastka
A dlaczego Ci nie pozwalają go usunąć i kto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam bardzo duzo pieprzykow
i to wszedzie i wcale nie jst to moim kompleksem-w zyciu mi nikt uwagi nie zwrocil-cz kolezanki czy facet.Nigdy w sumie o tym nie myslalam jako o kompleksie.Ale mam takie małe nie duze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem cała \"popieprzona\" a mój facet ma super pieprzyka na penisie. mówi, że wolałby mieć wszędzie tego pieprzyka tylko nie tam ale zaraz mu to wybijam z głowy... pozdrawiam wszystkich \"oznakowanych\" ludzi!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×