Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nibys

rozowa nie wiem co mi sie w niej podoba le jest swietna

Polecane posty

Gość anoo ładna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pieprze
ja pieprze jak z burdelu gratuluje gustu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przeczytałam
Oczojebna i burdelowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cos mi sie wydaje
ale kicz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tereferekukuuuuuuu
Sliczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooooo
Hahahaha podoba Ci sie bo cena wysoka a ja widziałam takie burdelówy na targu tam bys juz na nia nie zwrociła uwagi, chyba ze sie myle:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do oczojebna(napisalam wyzej ze nie gustuje w \"rozowym\") to sie zgodze ale ze burdelowa? nie rozumiem czarne spodnie w kantke i do nich ta niby sukienka jako tumnika nie no burdelowea to bez spodni. nie wiem na targu nie bywam alegro czasem z nudow przegladam i tak mi sie nawinela a cene sprawdzilam teraz:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nibys :D nie przejmuj się i nie słuchaj :D Widzisz ty po targu nie chodzisz bo tam nie kupujesz a one chodzą i kupują skoro wiedzą. A ta tunika jest śliczna z tym, że na wieczór :) a ogólnie zalicza się ją do bielizny jak znajdę ten sklep internetowy to wklekę Ci link :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chili myslisz ze sie przejmuje:P:P:P ogolnie lubie rozmawiac o ciuchach. a ze akurat nie zabardzo mam z kim to czasem sie mi na kafe zdaza cos napisac:P:P:P a wlasnie wydawalo mi sie ze twoj wpis pierwszyu zezarlo:P:P a co do tuni8ki bo tak to sobie okresle to sie zastanowie droga wolala bym ja zmierzyc nie chce sie znowu przekonac ze cos jest opisane s a pozniej okazuje sie ze jest zaduze na mnie:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D mój wpis...?! nie wiem może :D ale dobrze, że tu piszesz a tunika śliczna i rzeczywiście te rozmiary są masakryczne :o Napisane, że S a jest M albo i lepiej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwone wino
fantastyczna :))idealna do nocnego show w ,,rózowej landrynce.., czy to jeszcze leci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wali po gałach :o Ale te czarne kwiatki-haftowanki niebrzydkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no szkoda ze nie ma w innym kolorze;/ bo ten roz to bardzo oczojebny jest lol:) a zastanawiam sie tak ma takie eklegancie spodnie na kantke do tego moje sliczne blutki ta tunika moglo by fajnie wygladac:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość missmarta
no, sama w sobie to całkiem niezła... ale noszona gdziekolwiek poza sypialnią będzie jednak wyglądać wyzywająco, żeby nie powiedzieć: wulgarnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie prawda :P wystarczy spojrzeć jak się ubierają na przyjęcia tam to niektóre stroje są wyzywające (biust na wierzchu) A wersja, którą proponuje Nibys jest całkiem pomysłowa :) idelna na wieczór. A o ile wiem to satynę nosi się jako ubranie nie tylko jako bieliznę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AsiaNiebieska
Zdecydowanie mi się nie podoba - jest kiczowata, za bardzo prowokacyjna i gdzie to nosić? Chyba, że chce się mieć ciągle stada facetów w pobliżu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesli mowa o
sukience.. Autorka topu napisala, ze bedzie to nosila jako tunike.. Uwazam, ze ok. Ludzie nie czytacie co pisze i debilstwa wypisujecie.. Rozniez nie przepadam za rozowym kolorem, ale sukienka jest ekstra... Jako sukienka na rozbierana randke i jako tunika na spotkanie z kolezankami!! Pewnie :) Gratuluje gustu autorce :) JESTEM ZA :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam ta sukienke i jest
prześliczna! materiał jest swietnej jakosci i napewno nie jest to bielizna ! idealnie nadaje sie na jakies wieksze imprezy bo oczywiscie nie do noszenia na codzień . miałam ja kilka razy i wszystkim gały wychodziły na wierzch. a te co gadaja ze do burdelu to załosne zazdrosne szmaciary, który chyba ubieraja sie w ciuchy po babci albo z lumpeksów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chilli --> wlasnie mam taki wieczor przed soba:) polmetkowa impreze:):) ale to juz i nie wiem jak z tym rozmiarem;/ szukamlam w sklepach nie ma chcialm zobaczyc jak to by wygladalo;/ co do satyny to teraz jest bardzo modna a taka haftowana to juz nie tylko do sypiali z pewnoscia a na wieczor tez sie nadaje asianiebieska---> tak oile ubiose ja sama bo w spodniach i z zakietem to obawiam sie ze tylko jedno stado moge zwabic ale rozebrac sie zawsze mozna:P:P:P jesli mowa o... -----> o wreszcie ktos poza chilli przeczytal to slowo tunika:P:P:P:P moglam mapisac pogrubiona czcionka:P:P:P jako sukienki bym jej nie zalozyla chyba ze randka miala by sie odbyc w moich 4 scianach bo az tak smiala nie jestem. mam ta sukienke i jest... ---> moze wiesz jak to jest z rozmiarami?? bo niby znalazlam tablice rozmiarow ale powiedzilabym ze ma dosc szeroki zakres biust 78-86 talia 53-56 biodra 78-86 a moze ja sie nie znam kurcze nie ma tego w sklepie buuu:(:(:( co do reszty krytkow hmmm zgadzam sie z wami co do bardzo ostrego koloru i tez mi sie to niepodoba wolala bym cos bardziej stonowanego, ale widzilam dzis wlasnie chinska tuniczke z haftem w czerwonym kolorze i powiem ze ta rozowa podoba sie mi bardziej choc moze to dlatego ze ta rozowa widzilam tylko na zdjeciu. co do burdelowosci i wulgarnosci owszem taka jest jesli ubierze sie ja sama ale jesli ubierzemy jako tunkike to ja juz jej nie widze bo gdzie sory ale tak samo wyglada gorset, lub tuba a to juz nie nazywacie burdelowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×